Ernest Muci - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Muci: Drużyna jest prawie skompletowana

Woytek, Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

- Moja forma idzie w górę. Dodatkowo wiem, że już za niecałe dwa i pół tygodnia zagramy nasz pierwszy ważny mecz. Drużyna jest prawie skompletowana, wszyscy trenujemy, aby osiągnąć najwyższy poziom przed kwalifikacjami Ligi Mistrzów. Fizycznie czuje się dobrze. Trenuję każdego dnia, biegam, chodzę na siłownię i mamy bardzo intensywne gierki - mówi Ernest Muci.

- Pobyt na obozie jest dla mnie bardzo ważny. Do Legii przyszedłem dopiero w styczniu, teraz chcę cały czas być jak najbliższej zespołu. Za nami wiele udanych treningów i meczów, więc pozytywnie patrzymy w przyszłość.

- Nie chcę oceniać swojego występu w sparingu z Bischofshofen SK. Ja oraz cała drużyna zagraliśmy bardzo dobre zawody. Trzymaliśmy się pozycji oraz stwarzaliśmy dogodne okazje. Krok po kroku przygotowujemy się do oficjalnych spotkań.

- Szczerze, nie za bardzo uczę się języka polskiego. Umiem podstawowe zwroty jak: cześć. Myślę, że z czasem będę umiał więcej.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
Trampek - 19.06.2021 / 10:29, *.125.105

Ci co krytykują słabą znajomość języka polskiego, niech spróbują nauczyć się albańskiego !!! Przeciętny Albańczyk zna od trzech języków wzwyż , a przeciętny Polak - jeden plus kilka zwrotów podstawowych języka angielskiego - technicznego języka angielskiego mało kto zna. Emeryci j,,,języka rosyjskiego, którego na siłę wpajali - nie znają - może parę zwrotów jeszcze zapamiętali. Dla mnie może być niemową , / jak Paavo Nurmi/ i oby się przyczynił do osiągnięcia sukcesów LEGII na miarę taką jaką osiągnął Paavo Nurmi.Dziś europejscy piłkarze grają w różnych krajach w tym między innymi w Japonii , Korei Płd czy w Chinach czy krajach arabskich. Ktoś powie - porozumiewają się ..po angielsku, jest odpowiedź - spróbuj z Chińczykiem dogadać się po angielsku. Piłkarze to nie poligloci.

odpowiedz
Elquatro - 19.06.2021 / 06:25, *.chello.pl

Styczeń luty i po zimie!

odpowiedz
Szczerze? - 18.06.2021 / 23:56, *.centertel.pl

To bardzo słabo

odpowiedz
SEBO(L) - 19.06.2021 / 07:58, *.chello.pl

@Szczerze?: to jest w ch.j słabo. Ale gdy poruszyłem tutaj ten temat niejednokrotnie, to byli obrońcy języka "piłkarskiego" i angielskiego... A taki Wszołek? Od razu po złożeniu podpisu w krótkim nagraniu przywitał się z kibicami po niemiecku,i wie,że musi uczyć się języka. A tutaj? Zarobić - wyjechać. Już jestem jego fanem. Antolić, Kante ,Valencia to przeszłość. 500000 tysięcy € wydane na,podobno,talent,no to poobserwujemy... ;) "CZEŚĆ" powitalno- pożegnalne...

odpowiedz
Obcy - 18.06.2021 / 20:23, *.t-mobile.pl

Drużyna prawie pełna. Dobre. Koleś jest zadowolony po meczu z amatorami.

odpowiedz
rbL - 18.06.2021 / 21:07, *.chello.pl

@Obcy: Nie narzekaj, już wiedzą że prezes czyta wywiady ????

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.