REKLAMA

Zapasy

Porażka Puchalskiego na ME U-17

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zapaśnik Legii Warszawa przegrał niestety pierwszą walkę na Mistrzostwach Europy Kadetów (U-17), które odbywają się w bułgarskim Samokovie. Michał Puchalski w kategorii -80 kilogramów przegrał w walce o 1/8 finału z zawodnikiem gospodarzy, Andreyem Tomov Atanasovem 0-6. Po pierwszej rundzie Bułgar prowadził 1-0, drugą rundę wygrał 5-0.
Rywal legionisty w kolejnej rundzie odpadł w walce ze Szwedem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.