Legijny Dzień Dziecka w Szczecinku jak co roku cieszył się olbrzymim zainteresowaniem
REKLAMA

Dzień Dziecka z Legią w Szczecinku

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W tym roku po raz trzeci, szczecineccy legioniści zorganizowali Dzień Dziecka, który był doskonałą okazją do zabawy dla najmłodszych, a jednocześnie okazją do zaszczepienia im miłości do Legii Warszawa. Wspaniała uroczystość miała miejsce w sobotę, 19 czerwca.

Fotoreportaż z Dnia Dziecka - 19 zdjęć

Przygotowania do imprezy trwały długo, ale jak zwykle organizacja stała na najwyższym poziomie. Pogoda sprzyjała organizatorom - w niezwykle słoneczny dzień dzieci miały okazję spędzić kilka godzin na świeżym powietrzu, doskonale się bawiąc. Dla najmłodszych przygotowane zostały dmuchane zamki, były również zabawy z animatorem, czy malowanie twarzy. Sporym zainteresowaniem cieszyły się bitwy na bomby wodne, a ponadto przygotowano konkursy z nagrodami.

Dla wszystkich przygotowany został darmowy poczęstunek - zarówno na ciepło, jak i w postaci lodów, popcornu, czy oczywiście zimnych napojów. W ramach Dnia Dziecka, w hali SP4 przy ulicy Jasnej 2, zorganizowano spotkanie towarzyskie pomiędzy futsalistami Legii oraz Wielimem Szczecinek. Wynik spotkania oczywiście był sprawą drugorzędną, a najważniejsza była dobra zabawa.

Zwieńczeniem imprezy był okazały pokaz fajerwerków, który rozświetlił niebo nad legijnym Szczecinkiem, oczywiście wraz z głośnymi śpiewami kibiców. Gratulacje dla organizatorów za wspaniałą imprezę i szerzenie miłości do Legii Warszawa.
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Witam - 24.06.2021 / 22:22, *.251.76

Najlepsi FC!

odpowiedz
WIE(L)KOPOLSCY FANATYCY - 24.06.2021 / 21:25, *.tpnet.pl

Brawo Szczecinek!

odpowiedz
Ursynów - 23.06.2021 / 09:59, *.play-internet.pl

Brawo dla FC Szczecinek. Szacunek!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.