Legioniści zamiast z Wisłą Płock zmierzą się z Jagiellonią Białystok - fot. Piotr Kucza / FotoPyK

Zmiana sparingpartnera

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

Legioniści po powrocie z Austrii mieli zaplanowane dwa sparingi - z Lechią Gdańsk oraz z Wisłą Płock. Ostatecznie warszawiacy nie zmierzą się z "Nafciarzami".

Ze względu na to, że legioniści z Wisłą Płock zagrają już w 1. kolejce Ekstraklasy, zmianie uległ ten sparingpartner. Zamiast tego Legia zmierzy się z Jagiellonią Białystok. Do spotkania z "Jagą" trener pośle drugi skład, gdyż pierwszy będzie rozgrywał grę wewnętrzną na sztucznej nawierzchni, by lepiej przygotować się do spotkania w Norwegii.

Spotkanie zaplanowane jest na 3 lipca.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
axlrose - 21.06.2021 / 14:09, *.tpnet.pl

Cześć.
To dobrze, że jedynka nie zagra z tymi rzeźnikami z Podlasia.
Złamanej nogi Marka Saganowskiego do dziś nie mogę przeboleć.
I kurffa zero kartki!!!!
Pzdr

odpowiedz
FWK - 20.06.2021 / 23:31, *.play-internet.pl

To na jaki h.j rozgrywać ten sparing...

odpowiedz
asdasdasd - 20.06.2021 / 21:45, *.inetia.pl

Wiadomo kiedy mecz o superpuchar?

odpowiedz
Wojtek - 20.06.2021 / 22:33, *.orange.pl

@asdasdasd:
Tydzień przed ligą jak zazwyczaj. obstawiam 17 lipca.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.