fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Nowi zawodnicy może dojadą do Austrii

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

W najbliższych dniach testy medyczne w Legii Warszawa przejdą Josué oraz Mattias Johansson. Legia Warszawa już osiągnęła porozumienie z tymi zawodnikami. Jeżeli po badaniach złożą podpisy pod kontraktami, to jest szansa dojadą na zgrupowanie do Austrii już we wtorek.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
Legionistaaa - 21.06.2021 / 11:07, *.centertel.pl

Coś wiadomo w sprawie Rosołka? Wróci do Legii czy znów go gdzieś wypożyczą?

odpowiedz
Krisu - 21.06.2021 / 04:34, *.com.pl

Johansson jest obrońcą, więc może on jest sprowadzany na prawą środkową obronę? Wtedy obrona byłaby Abu-Jędza-Johansson. Jego druga pozycja to prawy pomocnik, więc w razie czegokolwiek na zastępstwo jest.

odpowiedz
Krisu - 21.06.2021 / 00:33, *.com.pl

Wydają się to dobre transfery, Portugalczyk z pewnością, bo sporo asystuje, strzela bramki i ma dobre uderzenie z wolnego. Oby tylko opanował się tymi bójkami z kolegami z zespołu. Natomiast Szwed ma duże doświadczenie z dobrych klubów jakim są Panathinaikos i AZ Alkmaar, gdzie grał w podstawowym składzie. Natomiast ostatni rok miał drugi najlepszy w karierze w Turcji, gdzie rok grał w Ankarze, bo 3 bramki i 2 asysty. Może to jego życiowa forma.

odpowiedz
Antyberg - 20.06.2021 / 23:20, *.orange.pl

Wszystko ładnie, pięknie ale robi się już w Legii niezła wieża babel...

odpowiedz
Lupus - 20.06.2021 / 20:40, *.centertel.pl

A kto ich zna?

odpowiedz
B72 - 20.06.2021 / 20:50, *.virginm.net

@Lupus: reprezentanci Szwecji i Portugalii, czyli coś potrafią...

odpowiedz
Sfinks - 20.06.2021 / 22:58, *.t-mobile.pl

@Lupus: moja sąsiadka. Mówi, że grzeczni, „dzień dobry” mówią i drzwi od windy otwierają!

odpowiedz
zdzicho - 21.06.2021 / 12:13, *.16.195

@Sfinks: a ten Szwed to raz nawet mi śmieci wyrzucił

odpowiedz