Seweryn Brzozowski
REKLAMA

Szermierka

Brzozowski 12. w Carpathia Cup

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Rzeszowie odbył się szermierczy turniej międzynarodowy Carpathia Cup, w którym brał udział jeden zawodnik Legii. Tegoroczny mistrz Polski w szpadzie, Seweryn Brzozowski został sklasyfikowany na 12. pozycji. Zwyciężył Wenezuelczyk, Francisco Limardo. Brzozowski w pierwszej rundzie trafił wolny los, w drugiej pokonał Przemysława Koronę-Trzebskiego (Szpada Łódź) 15-7, a w walce o ćwierćfinał przegrał z Czechem, Michalem Cuprem 11-15.
Cupr ukończył zawody na miejscu drugim.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.