fot. Woytek / Legionisci.com

Trening

Leogang: Regeneracyjny początek tygodnia

Woytek, źródło: Legionisci.com

W poniedziałek drużyna Legii stawiła się na murawie w Hochfilzen o godzinie 9:30. Dla połowy zawodników były to zajęcia typowo regeneracyjne po niedzielnym sparingu z Ferencvarosi TC, w którym mistrz Węgier wygrał 2-0. Ci, którzy w Kössen grali najdłużej po krótkiej rozgrzewce biegali dookoła boiska, a następnie przyglądali się gierce pozostałych.

Wyjątkiem był Kacper Kostorz, który mimo 45 minut w starciu z Węgrami pracował ciężej. W sumie zajęcia, w których uczestniczyli wszyscy zawodnicy, trwały nieco ponad godzinę i były jedynymi zaplanowanymi na poniedziałek. Po południu zespół w ramach integracji uda się kolejką linową na pobliską górę.

Cięższe dwa treningi sztab planuje na wtorek, a w środę o godzinie 15 Wojskowi zagrają mecz sparingowy z rosyjskim FK Krasnodar.

Fotoreportaż z treningu - 22 zdjęcia Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
Mar - 22.06.2021 / 17:58, *.t-mobile.pl

Dzięki za relacje z treningów. Super robotę robicie dla Legii. I pewnie dlatego nie mogę doczekać się pierwszego meczu na naszym stadionie!

odpowiedz
Luq - 21.06.2021 / 13:09, *.virtuaoperator.pl

Atrakcja pierwsza klasa wjechać kolejką na pobliską górę :D
Chyba wolał bym się kimnąć w hotelu.

odpowiedz
ja - 21.06.2021 / 13:35, *.play-internet.pl

@Luq: proszę Cie, serio naprawdę uważasz że piwinni się kimnąć w hotelu niż razem wjechać? jakich ja czasu dożyłem. Graj dalej w Tomb Raidera a później się kimnij

odpowiedz
Hautausmaa - 21.06.2021 / 14:16, *.tpnet.pl

@ja: Dlaczego ma grać w Tomb Raidera? To nie sylwester.

odpowiedz
Arek - 21.06.2021 / 16:42, *.tpnet.pl

@Hautausmaa: to niech odpali fife;)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.