Legioniści w Alpach fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legijna pocztówka z Alp

Woytek, źródło: Legionisci.com

W poniedziałkowe popołudnie drużyna udała się wspólnie kolejką linową na pobliską górę, by podziwiać panoramę Alp austriackich. Na ponad 1700 metrach zespół zapozował do pamiątkowego zdjęcia z obozu w Leogangu.

Po dniu regeneracji we wtorek Wojskowych czekają dwa mocne treningi. Do Austrii przyleci prezes Dariusz Mioduski oraz przedstawiciele legijnej akademii Richard Grootscholten i Jacek Zieliński. Wraz z nimi prawdopodobnie przybędą dwaj nowi zawodnicy Josue i Mattias Johansson.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
Garrincha - 22.06.2021 / 21:07, *.btc-net.bg

Tak na marginesie to polecam stację Saalbach Hinterglemm Leogang na narty. Naprawdę super miejscówka pod względem tras :)

odpowiedz
(L) uz - 21.06.2021 / 23:08, *.inetia.pl

W następnej pocztówce z Alp prezes będzie jodłował, grajki będą kicać a Cesio zawijać w sreberka. Tylko czy Norwegowie docenią te wysiłki i dadzą złoić sobie dup,,ko w dwumeczu?

odpowiedz
Xeroboj - 15.07.2021 / 19:18, *.virginm.net

@(L) uz: dali

odpowiedz
grzesiek - 21.06.2021 / 21:48, *.centertel.pl

Hmm gdzie sa ci co tak sie rozplywali nad Czerczesowem?
Oh i ah trener. Widac jak jego reprezentscja gra

odpowiedz
Leśny Dziadek - 21.06.2021 / 22:20, *.centertel.pl

@grzesiek: A co może dżokej, któremu na wyścig podstawiono muła...

odpowiedz
Odp - 22.06.2021 / 05:40, *.lunet.eu

@grzesiek: z tego co kojarzę, dla ciebie najlepszy trener to Vuković więc tyle się znasz

odpowiedz
Stefan1916 - 21.06.2021 / 19:54, *.chello.pl

Widzę, ze Czacha dobry ziomek z Jedrzejczykiem hehehe

odpowiedz
Cult !Legia! KING! - 21.06.2021 / 18:53, *.amazonaws.com

NO WŁAŚNIE SWEGO NIE ZNACIE CUDZE CHWALICIE!JEDNAK TRZEBA SZUKAĆ NOWEGO WŁAŚCICIELA KTÓRY KOCHA POLSKE A NIE MIODEK CUDZE.....

odpowiedz
Lupus - 21.06.2021 / 18:43, *.centertel.pl

Górski w 1972 i w 1974 kadrę gonił po Tatrach.
Podobnie jak H.Wagner siatkarzy i sukcesy były.
A te sierotki kolejka, schody ruchome.

odpowiedz
cuLt cuLt cuLt - 21.06.2021 / 18:56, *.amazonaws.com

@Lupus: NO WŁAŚNIE MAMY GÓRY,DOLINY,JEZIORA,MORZA I WIELE WIĘCEJ PIĘKNYCH ZDROWYCH TERENÓW W OJCZYŻNIE A ONI KUMPLI TERENY PROMOCJE ROBIĄ....

odpowiedz
Leśny Dziadek - 21.06.2021 / 18:39, *.centertel.pl

Chłopaki opalone, zadowolone, wypoczęte, a to najważniejsze. Będzie później co opowiadać wnukom.

odpowiedz
Tomas - 21.06.2021 / 17:48, *.vectranet.pl

O, widzę że do lokalnego Bike Parku pojechali ^_^

odpowiedz
Maaciekw - 21.06.2021 / 17:13, *.orange.pl

mogliby wejść dla sportu ;^)

odpowiedz
Topol - 21.06.2021 / 16:56, *.smgorczewska.pl

Zdjęcie nr 3. No kuźwa, prawie całą drużyna na schodach ruchomych. Żenada. Po boisku też ich będą melexami wozić, żeby się nie zmęczyli czasem? Powinni pod tą górę biegiem zapier....

odpowiedz
OIF - 21.06.2021 / 17:12, *.orange.pl

@Topol: Po to są schody ruchome żeby z nich korzystać, wracaj do szkoły gimbusie

odpowiedz
L - 21.06.2021 / 18:30, *.tpnet.pl

@Topol: Złóż swoje CV do Legii skoro jesteś takim specjalistą od treningu.

odpowiedz
Lupus - 21.06.2021 / 16:44, *.centertel.pl

Nikt w Legii tak wysoko nie zaszedł ja ci z pierwszego zdjęcia.
Nie zatrzymywać się i dalej w górę!

odpowiedz