Czesław Michniewicz, Ivica Vrdoljak, Josip Juranović - fot. Woytek / Legionisci.com

Kadrowicze bez urlopów

Woytek, źródło: Legionisci.com

We wtorek reprezentacje narodowe Czech i Chorwacji zagrają trzecie mecze w fazie grupowej Euro 2020. Po nich wyjaśni się, czy drużyny Chorwacji i Czech awansują do kolejnej rundy. To bardzo ważne dla sztabu szkoleniowego, bo jeżeli któraś z drużyn nie zdoła awansować, to można liczyć na szybszy powrót legijnych reprezentantów.

W Legii zdecydowano, że Josip Juranović i Tomas Pekhart nie otrzymają dodatkowego urlopu, a od razu dołączą do treningów drużyny. To może dawać nadzieję, że przydadzą się jeszcze w 1. rundzie eliminacji Ligi Mistrzów z Bodo/Glimt.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
Sig - 22.06.2021 / 23:16, *.chello.pl

Wy tak na poważnie? Oni już w Legii nie zagrają (chyba). Mioduskim już w myślach hajs tasuje...

odpowiedz
m4 - 22.06.2021 / 08:54, *.249.78

ich praca to jeden wielki urlop

odpowiedz
Andreas - 21.06.2021 / 22:01, *.play-internet.pl

Grają w jednej grupie więc 1 drużyna awansuje w przypadku Czech awans pewny.

odpowiedz
Jurek - 21.06.2021 / 21:48, *.233.210

Ale po czym mają odpoczywac jak siedzą na ławie?

odpowiedz
artekketra - 21.06.2021 / 21:16, *.chello.pl

Naprawdę życzycie chłopakom odpadnięcia? Małostkowe polaczki...

odpowiedz
singspiel - 22.06.2021 / 00:06, *.centertel.pl

@artekketra: grają przeciwko sobie w grupie. jest szansa, że ktoś odpadnie

odpowiedz
Andreas - 21.06.2021 / 20:26, *.play-internet.pl

Grają jutro A nie w środę

odpowiedz
Vuko - 21.06.2021 / 20:23, *.tpnet.pl

Chyba zawodowcy sa nie? Zreszta odpoczna jak ich miodek opierfzieli po dwoch nieudanych rundach w pucharach

odpowiedz
P - 21.06.2021 / 20:20, *.play-internet.pl

Brawo !!! Słuszna decyzja!!! Mocno Legia

odpowiedz
Boa - 21.06.2021 / 20:19, *.centertel.pl

Czesi to już awansowali właściwie, ale Chorwaci muszą wygrać, także jutro jazda Szkocja!

odpowiedz
Scott - 21.06.2021 / 22:52, *.chello.pl

@Boa: jazda z Chorwacją!!!

odpowiedz