Radosław Cielemęcki - fot. Hagi / Legionisci.com

Radosław Cielemęcki zawodnikiem Wisły Płock

Woytek, źródło: 90minut.pl, Legionisci.com

Radosław Cielemęcki, którego kontrakt z Legią wygasał 30 czerwca, został piłkarzem Wisły Płock. 18-letni pomocnik podpisał z płockim klubem trzyletni kontrakt. W Legii spędził ostatnie 5 lat.

Cielemęcki zadebiutował w pierwszej drużynie Legii w końcówce sezonu 2019/20. Zagrał wówczas w meczach z Lechią Gdańsk i Pogonią Szczecin - były to jego jedyne mecze w ekstraklasowej Legii.

Jeszcze jesienią trenował z jedynką, a zwykle grał w trzecioligowych rezerwach. Następnie na pewien czas został przesunięty do zespołu z Centralnej Ligi Juniorów. Zimą i wiosną nie zdołał trenera Michniewicza, by ten włączył go do kadry pierwszej drużyny, więc postanowił zmienić otoczenie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
L - 24.06.2021 / 11:05, *.tpnet.pl

Może oddamy wszystkich naszych wychowanków i w ogóle całą akademię za darmo? Po co nam oni? Dariuszu M myślałeś pan o tym?

odpowiedz
olew - 22.06.2021 / 23:53, *.vectranet.pl

Dzięki za grę dla LEGII, może kiedyś ....

odpowiedz
Majkelek - 22.06.2021 / 21:26, *.centertel.pl

Robi lepsze kółeczka niż Zieliński, więc będą mieć z niego pożytek w Płocku :)

odpowiedz
bronek49 - 22.06.2021 / 17:29, *.chello.pl

z tego co o nim słyszałem to ten chłopak to niesamowity talent ale w Legii nigdy na talentach nie umieli się poznać przykład Lewandowski a tym bardziej ten nieuk michniewicz nie jest w stanie wypromować młodego ,dobrze niech młodzi uciekają bo w Legii nie mają żadnej przyszłości

odpowiedz
dejne3 - 23.06.2021 / 07:31, *.vectranet.pl

@bronek49: Lewandowski go przkreslił Trzeciak dyrektor z kartoflem w klapie od mrynarki

odpowiedz
Danie(L) - 22.06.2021 / 14:43, *.centertel.pl

Słabo ten chłopak wyglądał, absolutnie nie reprezentuje poziomu odpowiedniego do Legii i naszych oczekiwań. Powodzenia, może odpali w innym środowisku

odpowiedz
Dzidek - 22.06.2021 / 15:36, *.t-mobile.pl

@Danie(L):
Ano a jako ze podobnie jak Mosór skonczył właśnie 18 lat, to jest łakomtlym kąskiem dla klubów, bo kazdy taki zawodnik może odejść za darmo (sorry, ekwiwalent-jakieś 60.000), do klubu, który mu więcej obieca.Np. wiecej gry w Ekstraklasie.

Finalnie i tak wszystko zależy od niego. Będzie grał i postępował jak do tej pory, to w kolejnym klubie nikt się nad nim niecbędzie litował. To jest dorosłe życie.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.