Tomas Pekhart - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Transfery

Altay SK zainteresowane Pekhartem

Maciej Frydrych, źródło: Sporx

Zdaniem tureckich mediów, beniaminek tamtejszej Ekstraklasy Altay SK jest zainteresowany pozyskaniem Tomasa Pekharta z Legii Warszawa. Według informacji Sporx, menadżer czeskiego snajpera dał zielone światło tureckiemu klubowi do negocjacji, a w najbliższych dniach odbędzie się kolejne spotkanie obu stron.

Altay SK to nie jedyny klub, który jest zainteresowany piłkarzem Legii.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (32)

+dodaj komentarz
Marcel - 25.06.2021 / 21:31, *.t-mobile.pl

Podobno zainteresowane są też Real Madryt i FC Barcelona, ale wstydzą się zagadać :)

odpowiedz
Cichy - 23.06.2021 / 09:12, *.plus.pl

I teraz wytłumaczcie mi jak można grać na poważnie eliminacje do euro pucharów skoro piłkarze zamiast skupienia na meczach w głowach mają nowe oferty?

odpowiedz
lol - 24.06.2021 / 09:45, *.amazonaws.com

@Cichy : to jest ekstraklapa wlasnie

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 23.06.2021 / 09:02, *.btcentralplus.com

Mioduski jus liczy kase. Tak jak wczoraj patrzac na solidny wystep Juranovica.

odpowiedz
olew - 22.06.2021 / 23:51, *.vectranet.pl

ja bym sprzedał Czecha, choć mnie mile rozczarował, ale surowy to On był, jest i będzie niestety. Wolałbym kogoś w typie Prijovica albo Svitlicy.

odpowiedz
znajca - 23.06.2021 / 06:44, *.com.pl

@olew:
"mile rozczarował" ???

odpowiedz
Stefan1916 - 23.06.2021 / 12:26, *.chello.pl

@olew: Svitlica i Prijo to dwa osobne style. Przypominam, ze Stanko nie miał za wiele sytuacji w meczu, ale za to jak miał to była bramka. Bardziej porównałbym go z Niezgoda, tyle, ze ten był piekielnie szybki i miał dobry start do piłki.

odpowiedz
Korda - 22.06.2021 / 23:35, *.centertel.pl

1.5ln +bonusy

odpowiedz
Pacz - 22.06.2021 / 23:01, *.t-mobile.pl

Mimo, że Pekhart był królem strzelców ubiegłego sezonu, to nie zachwycał swoją grą, nie zyskał uznania w różnych plebiscytach, podsumowaniach. Mamy przecież jeszcze do dyspozycji w ataku: Lopesa, Muciego i Emreli'ego. Szczególnie w tym ostatnim pokładam dużą nadzieję, więc za Tomasem nie będę płakał.

odpowiedz
M@c - 22.06.2021 / 22:35, *.chello.pl

Pewnie sprzedadzą go, jak odpadną. Powiedzą, że trzeba dziurę załatać.

odpowiedz
Farme(L) - 22.06.2021 / 22:29, *.virginm.net

Jak ja lubię te płacze...
Przychodzi zawodnik... „drewno” , „ogór” „szrot” itd itp...
Wychodzi plota, jakich dziennikarze choćby na temat Legii, wypuścili tylko na przełomie sezonów kilkanaście... „rozprzedajemy skład” „co ten Miodek odpr” „minimum 6mln” itd itp...
Jeszcze nikt poza zawodnikami z ławki nie odeszli, a płacz jakbyśmy już zajęli pozycje wyjściową razem z konfiturami z k6...
I tak co okienko i tak co sezon...
Kante niech spier... bo kopał koszulkę, dziś odszedł Kante itd itp... od zeszłego roku jedynego którego naprawdę żałuje, że odszedł to Karbo.
Płacz, że nie przyszedł Caktas czy Heister, też żałuję ale czy ktokolwiek oficjalnie z klubu powiedział, że przyjdzie?
Ja rozumiem słuszne pretensje do „mopa” że odkąd przejął prezesostwo to koszmar w Europie, ale ten lament nad tym co się jeszcze nie stało jest chyba lekko przesadzony...

odpowiedz
Korek - 22.06.2021 / 22:51, *.chello.pl

@Farme(L): Kolego, ten kibicowski lament wynika z czteroletnich smutnych doświadczeń, jakie większość z nas doznała za rządów miodowego. Nie próbuj go bronić, ani usprawiedliwiać. Wszelka krytyka pod jego adresem nie jest przedwczesna lub przesadzona. Ona jest współmierna do legijnej rzeczywistości tworzonej przez jej obecnych włodarzy. Oczywiście masz prawo do własnego zdania w omawianym temacie, ale to tylko Twoja opinia...

odpowiedz
Farme(L) - 22.06.2021 / 23:12, *.virginm.net

@Korek: a w którym momencie ja go bronię lub usprawiedliwiam? Nie rozumiem tylko tego płaczu... przychodził był płacz, że przychodzi poszła plotka o odejściu jest płacz, że odchodzi... mentalność jednak jest taka, że plujmy bo plujmy, bo taki jest trend. Przychodzi drewno to plujmy bo przychodzi drewno, sprzedajemy to drewno to plujmy bo sprzedajemy to drewno. Gdzie widzisz obronę „wielkiej mądrej głowy”?

odpowiedz
Farme(L) - 22.06.2021 / 23:20, *.virginm.net

@Korek: a zapomniałem, drewno zostało królem strzelców, ale to samo było z gargamelem czy grubym z Norwich... przyszedł to źle bo gruby a prezesem był Leśny... przyszedł za darmo odszedł za 3 mln, to że chajs gdzieś przepadł to już inna rzecz. Teraz tez tak może być... ale nie musi, tak samo jak zawodnicy, którzy nie dla Legii:p

odpowiedz
Korek - 23.06.2021 / 01:06, *.chello.pl

@Farme(L): nie podejmuję z Tobą polemiki ponieważ nie dostrzegłem w dwóch ostatnich wpisach argumentów merytorycznych. Jak to w takich sytuacjach bywa, każdy z nas pozostanie przy swoim zdaniu.
Ps.: spróbuj - na spokojnie - odpowiedzieć sobie na pytanie: co chciałeś osiągnąć redagując swój pierwszy wpis i czy to zamierzenie udało Ci się zrealizować po trzecim wpisie?!

odpowiedz
Trampek - 22.06.2021 / 22:13, *.125.105

Jeżeli to jest BIEDNY klub , to właściciel LEGII nie powinien sobie nie zawracać - tylnej części ciała, nie mówiąc o ... zawracaniu głowy.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 22.06.2021 / 21:57, *.127.48

I wyprzedaży ciąg dalszy. Pekhart na pewno odejdzie. Pytanie tylko za ile? 2-3 mln euro moim zdaniem.

odpowiedz
bum - 22.06.2021 / 23:31, *.233.6

@vadisodjidjiaofoe: Ja myślę że 2mln to max...

odpowiedz
floyd - 22.06.2021 / 21:34, *.chello.pl

Po co się denerwować, skoro wszyscy wiemy ze przyjdzie byle jaki klub z końca Europy, położy na stole 2mln eur a resztę w bonusach ( pod warunkiem ze Pekhart strzeli bramkę w finale LM dostaniemy dodatkowo 100tys eur w walucie z Monopoly) i pożegnamy Czecha. Może mi to ktoś wytłumaczy, bo jestem być może mało rozgarnięty, ale jak to możliwe ze zawodnicy Legii maja ważne kontrakty, a negocjują sobie z kim chcą i otwarcie mówią ze może może odejdą… oni maja kontrakty terminowe czy umowy o dzieło do cholery

odpowiedz
@jezus - 22.06.2021 / 21:21, *.t-mobile.pl

Jestem przekonany, że więcej niż 2 mln ojro nie będzie, niestety ale tak będzie

odpowiedz
Darek - 22.06.2021 / 21:06, *.t-ipconnect.de

Wychodzi na to,że beniaminek z Turcji jest w stanie dać większe pieniadze Pekhartowi niż Legia.Bo czym innym by go skłonił do gry u siebie?

odpowiedz
floyd - 22.06.2021 / 21:29, *.chello.pl

@Darek : Obiecać póki co a nie dać. U nich z dotrzymywaniem słowa bywa różnie :)

odpowiedz
Eltestoretoninho - 22.06.2021 / 20:44, *.play-internet.pl

Przecież każdy wie ze są oferty za mladena jure pewnie i za kapustke itp, nie wszystkie muszą nas zadowalac ale są, a pekhart nie jest wybitny, jest dobry na ekstrakalse, ale jestem pewien ze, emreli będzie od niego lepszy, jeśli nie pod samym względem bramek w ekstarklasie to pod względem użyteczności dla drużyny i ewentualnych pucharów

odpowiedz
Daszka - 22.06.2021 / 19:35, *.chello.pl

Info - smuta. Jak tak dalej pójdzie, to dotychczasowy wyjściowy skład Legii zostanie rozmontowany za nim na dobre ruszą jakiekolwiek rozgrywki. I tak, co roku...

odpowiedz
Gizior - 22.06.2021 / 21:55, *.alfa-system.net

@Daszka: a kto odszedl z 1 skladu legii?? Gwilla, cierzniak? Czy kto bo nie wiem

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 22.06.2021 / 21:59, *.127.48

@Gizior: Pekhart, Mladenovic, Juranović w zasadzie jakby już odeszli. Musiałaby nie wpłynąć za nich żadna oferta, żeby zostali ;-)

odpowiedz
Daszka - 22.06.2021 / 22:19, *.chello.pl

@Gizior: Twoje pytanie sugeruje m.in., iż Paweł Wszołek i Marco Vesović grali głównie w rezerwach Legii. Może o tych piłkarzach już zapomniałeś, a może ślepo realizowałeś pijarowskie zlecenie? Wstyd, tzw. kolego kibicu...

odpowiedz
Krasnal - 22.06.2021 / 19:35, *.telkab.pl

Hehehe no i się zaczyna

odpowiedz
tekken (L) - 22.06.2021 / 19:35, *.chello.pl

Wiedziałem,ze tak będzie...Za 6-7 mln E można puszczać. Inaczej pogra u nas jeszcze ze 3 lata.

odpowiedz
Lelinho - 22.06.2021 / 20:05, *.co.uk

@tekken (L):
???? €2M i z pocałowaniem w rękę.

odpowiedz
M3 - 22.06.2021 / 20:42, *.jmdi.pl

@tekken (L): Moim zdaniem jako reprezentant i król strzelców powinien kosztować co najmniej 3,5 mln €.

odpowiedz
jezus - 22.06.2021 / 20:44, *.vectranet.pl

@Lelinho: zawsze byles taki glupi czy od niedawna?

odpowiedz