Mattias Johansson i Josue - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Leogang: Pierwsze zajęcia Josue i Johanssona. Problemy zdrowotne Yaxshiboyeva i Nawrockiego

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Drugi wtorkowy trening legionistów podczas obozu w Austrii rozpoczął się kwadrans po godzinie 18. Wcześniej drużyna miała półgodzinną odprawę przed jutrzejszym meczem z FK Krasnodar. Zajęciom przyglądał przyglądał się prezes Dariusz Mioduski, Radosław Kucharski, Jacek Zieliński, Richard Grootscholten, Tomasz Zahorski i Piotr Urban, którzy dziś dotarli do Leogangu wraz z dwoma nowymi zawodnikami.

Fotoreportaż z treningu - 23 zdjęcia Woytka

W zajęciach nie wzięli udziału Jasur Yaxshiboyev i Maik Nawrocki. Pierwszy z nich ma uraz mięśnia dwugłowego - już wcześniej miał mocno otejpowane uda i kolana. Z kolei Maik Nawrocki kolejny dzień jest osłabiony i nie może normalnie ćwiczyć.

fot. Woytek / Legionisci.com
Jasur Yaxshiboyev - fot. Woytek / Legionisci.com

Zajęcia rozpoczęły się od krótkiej rozgrzewki, w której uczestniczyli Josue i Mattias Johansson. Następnie dwójka nowych graczy pracowała indywidualnie z Przemysławem Małeckim. Portugalczyk, Szwed wymieniali podania, krótkie przerzuty, przyspieszenia oraz oddawali strzały z akcji na bramkę strzeżoną przez Gabriela Kobylaka. Młody bramkarz nie miał łatwego zadania szczególnie z uderzeniami Portugalczyka, który pokazał, że ma bardzo dobrze ułożoną lewą nogę. Jeżeli to, co obejrzeliśmy na pierwszym treningu, przełoży na mecze, to - nie zapeszając - może być bardzo ciekawym wzmocnieniem drużyny w tym elemencie gry.


W tym samym czasie pozostali zawodnicy rywalizowali w trzech 12-minutowych gierkach na połowie boiska. Rywalizacja była bardzo zacięta. Składy prezentowały się następująco:

Żółci: Boruc - Jędrzejczyk, Wieteska, Abu Hanna - Skibicki, Andre Martins, Slisz (Kapustka), Mladenović - Muci, Emreli, Luquinhas

Fioletowi: Miszta - Skwierczyński, Kisiel, Hołownia, Tobiasz, Kapustka (Slisz), Ciepiela, Kamiński, Lopes, Włodarczyk, Kostorz

W środowy poranek trenować będzie tylko część zawodników. Głównym punktem dnia będzie sparingowy mecz z rosyjską drużyną FK Krasnodar. Początek o godzinie 15:00 - już teraz zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! z Saafelden.

Fotoreportaż z treningu - 23 zdjęcia Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.