Mattias Johansson i Josue - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Leogang: Pierwsze zajęcia Josue i Johanssona. Problemy zdrowotne Yaxshiboyeva i Nawrockiego

Woytek, źródło: Legionisci.com

Drugi wtorkowy trening legionistów podczas obozu w Austrii rozpoczął się kwadrans po godzinie 18. Wcześniej drużyna miała półgodzinną odprawę przed jutrzejszym meczem z FK Krasnodar. Zajęciom przyglądał przyglądał się prezes Dariusz Mioduski, Radosław Kucharski, Jacek Zieliński, Richard Grootscholten, Tomasz Zahorski i Piotr Urban, którzy dziś dotarli do Leogangu wraz z dwoma nowymi zawodnikami.

Fotoreportaż z treningu - 23 zdjęcia Woytka

W zajęciach nie wzięli udziału Jasur Yaxshiboyev i Maik Nawrocki. Pierwszy z nich ma uraz mięśnia dwugłowego - już wcześniej miał mocno otejpowane uda i kolana. Z kolei Maik Nawrocki kolejny dzień jest osłabiony i nie może normalnie ćwiczyć.

fot. Woytek / Legionisci.com
Jasur Yaxshiboyev - fot. Woytek / Legionisci.com

Zajęcia rozpoczęły się od krótkiej rozgrzewki, w której uczestniczyli Josue i Mattias Johansson. Następnie dwójka nowych graczy pracowała indywidualnie z Przemysławem Małeckim. Portugalczyk, Szwed wymieniali podania, krótkie przerzuty, przyspieszenia oraz oddawali strzały z akcji na bramkę strzeżoną przez Gabriela Kobylaka. Młody bramkarz nie miał łatwego zadania szczególnie z uderzeniami Portugalczyka, który pokazał, że ma bardzo dobrze ułożoną lewą nogę. Jeżeli to, co obejrzeliśmy na pierwszym treningu, przełoży na mecze, to - nie zapeszając - może być bardzo ciekawym wzmocnieniem drużyny w tym elemencie gry.


W tym samym czasie pozostali zawodnicy rywalizowali w trzech 12-minutowych gierkach na połowie boiska. Rywalizacja była bardzo zacięta. Składy prezentowały się następująco:

Żółci: Boruc - Jędrzejczyk, Wieteska, Abu Hanna - Skibicki, Andre Martins, Slisz (Kapustka), Mladenović - Muci, Emreli, Luquinhas

Fioletowi: Miszta - Skwierczyński, Kisiel, Hołownia, Tobiasz, Kapustka (Slisz), Ciepiela, Kamiński, Lopes, Włodarczyk, Kostorz

W środowy poranek trenować będzie tylko część zawodników. Głównym punktem dnia będzie sparingowy mecz z rosyjską drużyną FK Krasnodar. Początek o godzinie 15:00 - już teraz zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! z Saafelden.

Fotoreportaż z treningu - 23 zdjęcia Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (32)

+dodaj komentarz
Marcel - 25.06.2021 / 21:38, *.t-mobile.pl

Ten cały Yaxshiboyev teraz ciągle będzie kontuzjowany jak kiedyś Remy i zero pożytku będzie z niego. Widzę, że klub Legia Warszawa pełni w tym przypadku funkcję kliniki rehabilitacyjnej dla kontuzjowanych graczy, którzy sprowadzani są przecież jako rzekome wzmocnienia. Dramat.

odpowiedz
c u L t ⚽️ ✨93 ✨⚽️ K i n g - 23.06.2021 / 17:26, *.20.79

Miny na zdjêciu to jak by stracili połowe majátku na ruletce

odpowiedz
Sobo(L)ew - 23.06.2021 / 14:58, *.255.243

@zduneq: Elio Pinto. I z dystansu też potrafił dobrze uderzyć.

odpowiedz
chrisSiekierki - 23.06.2021 / 14:11, *.vectranet.pl

wybaczcie niewiedzę ale co to znaczy otejpowane uda ?? czy to nowa choroba ??

odpowiedz
yyy - 23.06.2021 / 16:55, *.centertel.pl

@chrisSiekierki: kinesiotaping, przykleja się takie elastyczne plastry

odpowiedz
Remino - 23.06.2021 / 12:33, *.orange.pl

co przychodzi zawodnik- to kontuzja.

odpowiedz
zduneq - 23.06.2021 / 11:30, *.inetia.pl

ale gość ma tą lewą nogę!Nie pamiętam kiedy ostatnio ktoś w Legii potrafił wykonywać rzuty wolne z bezpośrednim uderzeniem na bramkę.Chyba Edson?

odpowiedz
Sobo(L)ew - 23.06.2021 / 14:18, *.255.243

@zduneq: Elio Pinto. I z dystansu też potrafił dobrze uderzyć.

odpowiedz
wojti - 23.06.2021 / 10:58, *.chello.pl

Masakra.....Yaszur ma problemy zdrowotne , Nawrocki też.....kurde zaraz ważne mecze....kolesie przechodzą testy...jakie ?? Chyba czy żyją....jprd co roku to samo....nie ma na rt ludzi do gry....to jakaś paranoja ......przychodzą ludzie którzy mogą coś dać i na starcie problemy.....? NO COMMENTS

odpowiedz
Ja85 - 23.06.2021 / 10:34, *.vectranet.pl

Pierwsza "11" wygląda dobrze, nawet bez Juranovicia i Pekharta. A są jeszcze nowi w rezerwie do wpuszczenia na ostatnie 15 minut. Jeśli Legia się wywali na Bodo to tylko będzie wina trenera a nie składu. Do rozegrania dwumeczu nie ma co płakać, a do rotacji z ogórkami w Ekstraklasie można wystawić skład z 2-3 juniorami z Akademii. Jeśli oni nie będą dawali rady to znaczy, że nie ma co ich trzymać. A jeśli dadzą radę to za chwilę będzie można ich sprzedać za kilka milionów, jak każdego wyróżniającego się nastolatka w tej lidze.

odpowiedz
yyy - 23.06.2021 / 10:02, *.centertel.pl

Teraz już 100% pewności, że wzięli jakiegoś randoma z uberka i udają, że to piłkarz.

odpowiedz
Marcelinho66ster - 23.06.2021 / 09:35, *.com.pl

Strasznie żal mi Yaxshiboyeva, chłopaczyna nawet nie ma szansy pokazać swojego talentu :(

odpowiedz
Syn trenera - 23.06.2021 / 09:33, *.plus.pl

Ten Jaszur to nie ma farta.. Nie zgadzam die z przedmówcami że symuluje.zauwazcie ze co wejdzie do gry(fakt że rzadko) to jest nsjlepszy na boisku. Mam nadzieję że wreszcie pokaże swoje umiejętności. Zdrówka Jaszur...

odpowiedz
bum - 23.06.2021 / 09:53, *.virginm.net

@Syn trenera : Najlepszy na boisku??? :D Czas wytrzezwiec hahaha. Gosciu ten typ nawet nie zagral nic na powaznie i nie pokazal nic. Takie transfery to wlasnie caly mioduski i jego wizja... pokazuja jak powaznie traktuje to co mowi. Sciaga talenty o ktorych nikt nie slyszal i wmawuia nam ze pol europy sie o nich bije haha a te kaleki nawet na boisko nie moga wyjsc albo jak muci graja ... nic nie graja. Mioduski to zebrak oszukaniec i kat naszej Legii. Ramadan kontuzja, Cielemecki w wisle plock. Pekhart do turcjo za 1.5 mln a Juranovic tez odejdzie tylko tu wroci sie pozegnac... Legia to wyglada komicznie pod wzgledem kadrowym. Transfery do klubu jakies sa. Sami oldboye przychodza a mlodziez oddajemy innym za darmo. Cos mi tu zadne ze slow prezia nie pasuja. Klamie nas i okrada w piekny i madry sposob. Zrujnuje do konca i spie...li.... to wsztsko a wy dalej zyjcie sobie nadziejami

odpowiedz
Tommy - 23.06.2021 / 11:49, *.centertel.pl

@bum: bum z virginmobile...
sam jesteś virgin

odpowiedz
bum - 23.06.2021 / 11:58, *.sky.com

@Tommy: wow... Fajny jesteś nawet znasz angielski. Miłego cieciu :)

odpowiedz
Stefan1916 - 23.06.2021 / 12:24, *.chello.pl

@bum: a ja mam czutke, ze zajdziemy gdzieś dalej w pucharach… i ze jednak jakaś wizje ma, tylko nie potrafi tego przełożyć na realia…

odpowiedz
bum - 23.06.2021 / 12:28, *.232.24

@Stefan1916: I życzyłbym sobie i nam wszystkim obyś miał rację i że w końcu jego projekt wystrzeli i to w tym sezonie już...
Ale stary... Te 4 lata to nie przypadek
Myślę że jak nie wypali nic w tym roku to na mioduskiego powinna czekać taczka nic więcej :) pozdr

odpowiedz
Zięciu - 23.06.2021 / 17:41, *.chello.pl

@bum:

odpowiedz
PLBBOY - 23.06.2021 / 09:26, *.48.72

Ten Jasur właśnie przestał dla mnie istnieć jako poważny piłkarz a zaczął istnieć jako człowiek nieszczęście. Oddać za darmo, dorzucić skrzynkę wódki i jak najszybciej zapomnieć.

odpowiedz
Sebo(L) - 23.06.2021 / 09:19, *.centertel.pl

Portugalczyk ma bardzo ciekawe i bogate CV i jeśli pokaże to co na filmikach to może to być wzmocnienie pokroju Vadisa Ofoe. Ze swoją techniką i uderzeniem na bramkę może pozamiatać naszą ligę. Oby tylko wszystko z psychiką zagrało jak należy :)

odpowiedz
Wariat - 23.06.2021 / 13:52, *.t-mobile.pl

@Sebo(L) : o to się nie buj

odpowiedz
Ramadan - 23.06.2021 / 08:16, *.plus.pl

Jasur to jak ten Brazylijczyk Carlos kaiser bodajże co udawał piłkarza i podpisywał umowy z różnymi klubami a potem symulował kontuzje i nigdy nie widziano jak grał. Korumpował lekarzy żeby lewe kontuzje mu wystawiali

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 23.06.2021 / 08:39, *.plus.pl

@Ramadan: tyle że to było w latach 80 tych a teraz już świat poszedł do przodu kwestii medycyny.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 23.06.2021 / 09:06, *.centertel.pl

@Prawdziwy Boniek gra w hondurasie: Tak poszedł do przodu, że nie trzeba lekarza, żeby dostać zwolnienie. Wystarczy wirtualna wizyta, i masz co chcesz.

odpowiedz
Tommy - 23.06.2021 / 12:02, *.centertel.pl

@Leśny Dziadek: Dziadek wie co mówi. jest specjalistą w naciąganiu ZUSu

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 23.06.2021 / 14:45, *.plus.pl

@Tommy: Za to lubię Dariusza :D płaci niektórym za nic wystarczy być kontuzjowanym albo być innej wiary. Naciągają go nieźle na hajs a pożytku żadnego yakshiboyew teraz a wcześniej obradovic czy Eduardo czy berto

odpowiedz
Darek - 23.06.2021 / 06:45, *.t-ipconnect.de

Jak Jasur dobrze pokombinuje to do Ramadanu pociągnie kontuzje.A później znowu wolne bo trzeba pościć.
Ważne,że na konto wpływa regularnie.Kto by się tam przejmował treningami albo jakimiś durnymi meczami.

odpowiedz
Pacz - 22.06.2021 / 23:07, *.t-mobile.pl

No to mamy "lewonożną" Legię (Josue, Emreli, Hanna, Mladenovic), fajnie, może takie nietypowe rozwiązanie będzie problemem dla przeciwników.

odpowiedz
miłek - 22.06.2021 / 22:42, *.chello.pl

Jasur to ma dobrze. Kasa leci co miesiąc na konto, a on albo chory i wiecznie kontuzjowany.

odpowiedz
jo - 22.06.2021 / 22:08, *.t-mobile.pl

Jasur jak nie Ramadan to kontuzje... Może tam gdzie kiedyś grał takie opier#@lactwo przechodziło ale tu nie. Albo po prostu jest za słaby i próbuje każdego dnia, miesiąca ,,być by brać kasiorę''. Źle to wygląda.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 22.06.2021 / 21:48, *.127.48

Taki dobry Josue, czy taki kiepski Kobylak? Co leci to w sieci. ;-)

odpowiedz