Josue - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

VIDEO

Leogang: Josue kontra Kobylak

Woytek, źródło: Legionisci.com

Na zakończenie treningu Josue zaproponował Gabrielowi Kobylakowi serię strzałów. Młody bramkarz postanowił sprawdzić umiejętności nowego zawodnika stołecznej drużyny, a wszystkie uderzenia ok. 20 metrów zarejestrowała nasza kamera.

- Prawa noga służy mi do podpierania i wystawiania piłki na lewą - mówił Josue.

Zapraszamy do oglądania.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
Legionista80 - 23.06.2021 / 10:21, *.play-internet.pl

Widac, ze koledzy graji w pilke;)))) slychac z jaka sila leci ta pilka i jak pracyzyjnie, bramka ma 7 metrow i lecaca tuz obok slupka to se mozna odbic;))) brawo wy:)))

odpowiedz
Szmu(L)ki - 23.06.2021 / 14:35, *.aster.pl

@Legionista80: problem w tym, że te strzały nie idą koło słupka, a mimo to bramkarz się nawet nie ruszył...

odpowiedz
Szmu(L)ki - 23.06.2021 / 00:08, *.chello.pl

Wiadro z mopem obroniłoby więcej strzałów. Sorry młody, ale w Legii to nie pobronisz...

odpowiedz
Van dersar - 22.06.2021 / 23:46, *.virginm.net

Co ten Kobylak robi w Legii?????!! Co najwyzej w trampkarzach Drukarza moze grac, tam sue nada, na 20 strzalow ruszyl sie do 5, co on buty z betonu na czy jak ze tak stoi

odpowiedz
Trenować - 22.06.2021 / 23:32, *.chello.pl

Nie rozumiem zachwytów że trafia w bramkę. Przecież to najłatwiejszy element do wytrenowania, trzeba tylko systematycznie strzelać. Szybkości nie da się wytrenować, ale strzał że stojącej piłki to coś co każdy może opanować do perfekcji. W sieci jest filmik jakiegoś bdzieciaka z Korei który trafia niesamowite wolne, to niemal jak bilardowe trick shoty. Wystarczy kilka milionów powtórzeń;)

Także młodzi z akademii - jeśli brakuje Wam talentu trenujcie ostro strzały, rzuty wolne itp. Nawet przeciętny piłkarsko grajek z dobrze ułożoną nogą może być gwiazdą w większości z polskich drużyn. A jeśli do tego dojdzie szybkość, drybling, opanowanie itd to droga do kariery otwarta.

odpowiedz
eduardo - 23.06.2021 / 09:00, *.249.78

@Trenować: nie do konca sie z Toba zgodze. Jasne da sie to wytrenować, ale z drugiej strony jak widze wrzutki ze stojacej pilki w narozniku boiska to sie zastanawiam czy oni w ogole to trenuja

odpowiedz
Trenować - 23.06.2021 / 11:23, *.chello.pl

@eduardo:
Dokładnie! Za niektóre wrzutki powinni karać finansowo, to są piłkarze zawodowi a stałej powtarzalnej czynności nie potrafią wykonać poprawnie. Każdy inny pracownik miałby problemu w pracy. A to jest najprostsze do nauczenia, więc trudno się dziwić że inne aspekty wyszkolenia też szwankują.

odpowiedz
jawor - 26.06.2021 / 12:28, *.centertel.pl

@Trenować: miałem coś napisać ale jesteś tak beznadziejny że mi się nie chce

odpowiedz
robochłop - 22.06.2021 / 22:35, *.tpnet.pl

Kopyto ma niezłe...strzały mierzone i powtarzalne...bardzo ciekawa opcja w ataku pozycyjnym-strzał zza pola karnego...no i może wreszcie rzuty wolne zaczną nam gole przynosić...

odpowiedz
singspiel - 23.06.2021 / 13:24, *.atman.pl

@robochłop: przypomina nieco tego Portugalczyka, który grał u nas ze 3 sezony temu. też lewa noga

odpowiedz
Trampek - 22.06.2021 / 22:10, *.125.105

Niewielu zawodników z 20 metrów potrafi oddać tak dużą ilość strzałów w " światło bramki ".To nawet budujące jest. Zwłaszcza że niektórzy zawodnicy z trzech metrów nie potrafią trafić w światło bramki.

odpowiedz
Tomek - 22.06.2021 / 22:06, *.telenormobil.no

Warto posłuchać dziewuszki , fajnie nawija
https://youtu.be/56tN87Srr0o

odpowiedz