Josip Juranović - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Występy Juranovicia i Pekharta na Euro 2020

Woytek

Josip Juranović zagrał w całym spotkaniu reprezentacji Chorwacji ze Szkocją. Piłkarz Legii zanotował asystę drugiego stopnia przy pierwszej bramce, a jego drużyna pokonała Szkocję 3-1 i awansowała do 1/8 finału turnieju.

Z kolei reprezentacja Czech przegrała z Anglią 0-1. Tomas Pekhart pojawił się na murawie w 74. minucie za Patrika Schicka. Czesi zajęli 3. miejsce w grupie, ale także pozostali w grze.

Tabela końcowa grupy D:
1. Anglia 7 2-0
2. Chorwacja 4 4-3
3. Czechy 4 3-2
4. Szkocja b>1 1-5

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
Felek - 23.06.2021 / 09:45, *.netfala.pl

Juranović pokazał się z dobrej strony. Może być trudno go zatrzymać w Legii...

odpowiedz
Alex Bielany - 23.06.2021 / 08:27, *.chello.pl

Jura przyjedzie sie spakować, i tyle go zobaczymy ….
a włochaty rekin biznesu opier … go za pińć zł i talon na ku… i balon

odpowiedz
ding - 23.06.2021 / 07:15, *.chello.pl

"Cena za Juranovicia to 5 mln euro, ale sprzedamy go za 1 mln" za 3,2,1...

odpowiedz
bum - 22.06.2021 / 23:42, *.233.6

Cielemęcki w w plock a jaszczur ramadan znowu kontuzja! Buahaha miodek ja już nawet nie mam słów na twoje wyczyny ! Komedia w hooy hehe

odpowiedz
L - 24.06.2021 / 11:02, *.tpnet.pl

@bum: czyli oddawania naszych młodych wychowanków za darmo ciąg dalszy...mioduski! ty wiesz co!

odpowiedz
olew - 22.06.2021 / 23:39, *.vectranet.pl

Brawo Chorwacja ! Będę Wam kibicował, Bracia, Brylantowi Technicy, Luzacy, fantastyczna drużyna.

odpowiedz
lechu47 - 22.06.2021 / 23:30, *.orange.pl

Brawo Josip. Facet ekstraklasy gra w druzynie wicemistrzów świata i na ich tle wyglada calkiem przyzwoicie. Jego odejscie to kwestia czasu. Oby najwczesniej w zimie.

odpowiedz
Andrzej - 23.06.2021 / 03:07, *.tpnet.pl

@lechu47: Czyli nasz Prezes jednak zna się na transferach , bo za jego kadencji przyszedł Jura . Oby Josip został .

odpowiedz
lechu47 - 23.06.2021 / 08:31, *.nau.pl

@Andrzej: Trafiło się ślepej kurze ziarno :D

odpowiedz
wrt - 23.06.2021 / 09:29, *.play-internet.pl

@lechu47: Boruc ,Kapustka, Luquinas, Ślisz , Mladenovic, Pekhart , coś dużo ziaren jak na ślepą kurę

odpowiedz
kot - 23.06.2021 / 10:35, *.chello.pl

@wrt: Kapustkę i Boruca to nawet menel spod budki z piwem by zakontraktował do Legii

odpowiedz
Marcinos - 23.06.2021 / 12:35, *.a1.hr

@kot: zostaje Luqi, Mlade, Jura, Pekhart i Slisz. O transferach ktore byly teraz wypowiedziec sie warto po przynajmniej 10 meczach, ale i tak nie mozna powiedziec ze ostatnie transfery byly slabe.

odpowiedz