Josue - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Josue: Legia stawia sobie najwyższe cele

Wojtek, Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

- Ciężko opisać mój styl gry. Na pewno lubię brać na grę na siebie, co wiąże się z niebezpieczeństwem. Uważam, że jest to bardzo ważna cecha. Nie wiem ile zajmie mi wskoczenie na mój najwyższy poziom, póki co muszę poznać zespół. Legia zakończyła rozgrywki dwa tygodnie przed ligą izraelską. Nie grałem ponad 20 dni, na pewno reszta drużyny jest na nieco dalszym etapie przygotowań, dlatego muszę się sprężyć, aby dołączyć szybko i zacząć zgrywać się z drużyną na boisku - mówi Josue.

- Jestem nowym zawodnikiem i chciałem bardzo podziękować za miłe powitanie. Cieszę się, że mam już znajomych w zespole. Z Andre znam się 12 lat, graliśmy razem w reprezentacji Portugalii do lat 21. Rafaela poznałem półtora roku dzięki Andre - wspólnie graliśmy na Playstation. Na pewno ułatwi mi to początki w zespole. Zanim tu trafiłem, sporo z nimi rozmawiałem oraz pytałem Luisa Rochę o jego doświadczenia związane z Legią. Każdy z nich opisywał miasto oraz klub w samych superlatywach. Szybko podjąłem decyzję o transferze.

- Moje pierwsze wrażenie związane z klubem było bardzo dobre. Legia stawia sobie najwyższe cele, dlatego tu trafiłem. Dodatkowo chcę walczyć o awans do europejskich pucharów.
przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.