Dominika Włodarczyk, Amelia Moneta i Hanna Sablińska
REKLAMA

Gimnastyka

Wyniki legionistek w II edycji PP

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Gdyni odbyły się zawody II edycji Pucharu Polski w gimnastyce artystycznej. Zawodniczki Legii, startujące w kategorii srebrnej, pokazały się z bardzo dobrej strony. Najwyżej sklasyfikowana w wieloboju została Amelia Moneta, która była piąta. Cztery lokaty niżej - Hanna Sablińska, która w układzie z obręczą była szósta, a z piłką - siódma.

Wyniki legionistek w wieloboju: 5. Amelia Moneta, 9. Hanna Sablińska, 15. Dominika Włodarczyk, 21. Hanna Kulawiak, 34. Zofia Dec, 35. Anastazja Baranowa.

Amelia Moneta: 5. w wieloboju, 7. w układzie z obręczą, 8. w układzie z maczugami, 4. w układzie ze wstążką
Hanna Sablińska: 6. w układzie z obręczą, 7. w układzie z piłką
Dominika Włodarczyk: 6. w układzie ze wstążką
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.