Stanisław Ługowski

Żeglarstwo

Ługowski 31. na ME w kl. Optimist

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Zatoce Kadyksu w Hiszpanii odbyły się żeglarskiej Mistrzostwa Europy w klasie Optimist, w których statrował zawodnik Legii, Stanisław Ługowski. Legionista zakończył rywalizację na 31. miejscu wśród 155. zawodników. Nasz zawodnik dwa wyścigi kończył w pierwszej dziesiątce - w trzecim (drugiego dnia) był siódmy), a następnie wyścig numer 6 ukończył na piątej pozycji. Warto podkreślić, że 13-latek rywalizował w kategorii do lat 15.

W dziesięciu wyścigach Stanisław Ługowski kończył rywalizację na następujących pozycjach: 20, 10, 7, 18, 19, 5, 31, (45), 17, 37. - Doświadczenie zebrane. Stanisław a dopiero 13 lat, a startuje w kategorii do lat 15. Za rok walczymy o najwyższe cele - podsumował start jego trener, Adrian Palus.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Varsovia - 28.06.2021 / 21:05, *.chello.pl

brawo brawo! w tym wieku w takiej kategorii jesteś dla mnie juz mistrzem

odpowiedz
Mądrala 0,7 - 27.06.2021 / 18:24, *.chello.pl

Brawo młody !

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.