REKLAMA

Graffiti

Nowe legijne graffiti: 30-lecie zgody z Zagłębiem (225)

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Grupa UZaLeżnieni przygotowała graffiti z okazji 30-lecia zgody łączącej Legię Warszawa i Zagłębie Sosnowiec. Na jednej ze ścian znalazły się herby obu klubów w wieńcu laurowym oraz hasło "30 lat". Zgoda na linii Legia - Zagłębie została odnowiona 23 czerwca 1991 roku, podczas finału Pucharu Polski w Piotrkowie Trybunalskim.

"Z tej okazji zachęcamy wszystkich kibiców Legii i Zagłębia do wspólnego celebrowania jubileuszu oraz pielęgnowania i umacniania tej pięknej zgody. Niech nasza przyjaźń trwa przez wiele długich lat. LEGIA I ZAGŁĘBIE BRACIA NA ZAWSZE!" - informują UZL.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
mixol - 25.06.2021 / 11:43, *.smsnet.pl

Pozdro z Sosnowca ! L&ZS

odpowiedz
Kibic42 - 24.06.2021 / 19:40, *.play-internet.pl

Dejavu -nic nas nie dzieli i nikt

odpowiedz
Tomasz - 24.06.2021 / 00:08, *.tpnet.pl

Fajnie , pozdro Zagłębie !

odpowiedz
Dejavu - 23.06.2021 / 23:27, *.chello.pl

OOooo Zagłębie OOooo Sosnowiec!!!
Szkoda, że trochę BKS nas dzieli...

odpowiedz
Kibic42 - 23.06.2021 / 16:12, *.122.84

Witam ta zgoda była jest i będzie co by się nie działo będziemy zawszę stać u boku braci z Legi na dobre I złe można tylko żałować ze bo by było można zrobić jedną wspólną imprezę dla normalnych kibiców by wzmacniać naszą zgodę i młode pokolenia się poznawały

odpowiedz
shaloman - 25.06.2021 / 02:40, *.orange.pl

@Kibic42 : jacy to są normalni ?

odpowiedz
Alan - 23.06.2021 / 14:12, *.t-mobile.pl

Zagebie Sosnowiec super ekipa, top w (h) zawsze byłem dumny z tej zgody.

odpowiedz
Hewie - 23.06.2021 / 13:56, *.chello.pl

ale przegrany Finał po fajnej przygodzie w PZP w 1991

odpowiedz
Mądrala 0,7 - 23.06.2021 / 13:48, *.246.2

SZtosik. ale kółeczko troche nie równe

odpowiedz
reklama kaszlu - 23.06.2021 / 16:10, *.t-mobile.pl

@Mądrala 0,7: bo wiadro było krzywe

odpowiedz
True - 23.06.2021 / 23:04, *.chello.pl

@reklama kaszlu:
Dobrze, że nie klozet jak to ma miejsce na Żydzewie, czy Amice POznan

odpowiedz
Tauber - 23.06.2021 / 13:36, *.chello.pl

szkoda że Finał przegrany po fajnej przygodzie w PZP w 1991

odpowiedz