Kapustka naciągnął mięsień - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Uraz Bartosza Kapustki

Woytek, Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

Bartosz Kapustka ucierpiał w końcówce pierwszej połowy środowego meczu sparingowego z FK Krasnodar. "Kapi" nie wyszedł na drugą część spotkania. Okazało się, że legionista skręcił kolano.

- "Kapi" wyprowadzał kontratak, a murawa w 40. minucie była już sucha, piłka się zatrzymała przez co Bartek na niej stanął i podkręcił kolano. Powiedział, że czuje się niekomfortowo i nie może grać. Na pewno musi przejść badania - wyjaśnił po meczu trener Czesław Michniewicz.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
Mrok - 24.06.2021 / 23:32, *.chello.pl

Statystycznie w przygotowaniach łamie/skręca/zrywa rożne mięśnie co najmniej dwóch piłkarzy z podstawowej 11. Zatem jeszcze mają chwilę do pucharów , żeby zdążył się rozlecieć kolejny "tekturowy" piłkarz. Sztab medyczny w klubie podobno niedługo będzie pochodził z łapanki spod białoruskiej granicy - tak dla oszczędności.

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 23.06.2021 / 21:45, *.inetia.pl

Kórwa, ja ze skręconym kolanem już 3 dni po grałem 2 godziny w kosza a jeszcze tego samego dnia po skręceni wrociłem na rowerze 16 kilometrów prawie cały czas jadąc górę. Nie opierdzielać się pannienki tylko grać.

odpowiedz
Ja85 - 23.06.2021 / 23:03, *.centertel.pl

@PiotrŻo(L)iborz: ale ty grałeś pod blokiem. I on pod blokiem by zagrał. Ale w profesjonalnej piłce nie gra się z tym bo mozeaz pogłębić uraz i pauzować miesiąc albo pół roku. Od tego jest rezerwa aby w takim momencie zagrać.

odpowiedz
mi - 24.06.2021 / 09:51, *.chello.pl

@PiotrŻo(L)iborz: Znam takiego trenera, który uważa, że można wszystko rozbiegać - nawet złamaną nogę.

odpowiedz
tomek3891 - 24.06.2021 / 16:17, *.chello.pl

@mi: Czesiu :) Czerczesov

odpowiedz
WIDZ - 25.06.2021 / 00:33, *.chello.pl

@PiotrŻo(L)iborz: A teraz grasz w Realu czy w Liverpoolu?

odpowiedz
olew - 23.06.2021 / 21:27, *.vectranet.pl

Trzeba Go oszczędzać na LM, jest najlepszym pomocnikiem w Polsce.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.