REKLAMA

Porażka Bodø/Glimt w lidze

Maciej Frydrych, źródło: 90minut.pl

Bodø/Glimt przegrała 0-2 w hitowym starciu 9. kolejki tamtejszej Ekstraklasy z Molde.





FK Bodø/Glimt 0-2 Molde FK
Ohi Omoijuanfo 51', 78'

Bodø/Glimt: 12. Nikita Chajkin - 3. Alfons Sampsted, 18. Brede Moe, 4. Marius Høibråten (75, 2. Marius Lode), 5. Fredrik André Bjørkan - 27. Sondre Sørli (88, 11. Axel Lindahl), 7. Patrick Berg, 19. Sondre Brunstad Fet (88, 10. Hugo Vetlesen), 14. Ulrik Saltnes, 9. Ola Solbakken (56, 28. Pernambuco) - 20. Erik Botheim (75, 24. Lasse Selvåg Nordås).


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (24)

+dodaj komentarz
WL - 27.06.2021 / 09:45, *.tpnet.pl

Skoro takie dobre to powinni byli wygrac !!

odpowiedz
Legia przegrywa na sztucznej murawie - 29.06.2021 / 10:43, *.73.8

@WL: Bodø / Glimt - Molde 0-2
51 Omoijuanfo
78 Omoijuanfo

Posiadanie piłki
69 - 31

Strzał
16 - 7
Strzały na cel
5 - 5

odpowiedz
SF - 26.06.2021 / 21:53, *.tpnet.pl

Bodo/Glimt dostanie zadyszki poki do meczu z LEGIA takze badzmy dobrej mysli !!

odpowiedz
Redi - 26.06.2021 / 16:43, *.centertel.pl

Nie takie Bodo straszne jak je malują...

odpowiedz
Sarcastico. - 25.06.2021 / 14:35, *.inetia.pl

Panikują już bo wiedzą, że zbliża się potężna Legia.

odpowiedz
L - 26.06.2021 / 17:11, *.tpnet.pl

@Sarcastico. : AAAUUUU!!!!

odpowiedz
singspiel - 25.06.2021 / 14:20, *.atman.pl

czyżby ta sama stara (i nam też znana) śpiewka: po udanym sezonie sprzedaż kilku piłkarzy i poziom spada?

odpowiedz
Franio - 26.06.2021 / 05:41, *.tpnet.pl

@singspiel: oni sa w trakcie sezonu, a nie po. Tam sie gra wiosna-jesien, inaczej niz w wiekszosci Europy

odpowiedz
Krys008 - 25.06.2021 / 11:13, *.t-mobile.pl

Jedna rzecz rzuca się w oczy. U nas Legia cudzoziemska, tam raczej odwrotny kierunek. Tylko niech nikt nie mówi, że te wszystkie wynalazki podnoszą poziom Legii i naszej ligi.

odpowiedz
Mietek - 25.06.2021 / 10:38, *.vectranet.pl

Nie taki diabeł straszny...

odpowiedz
The living daylights - 25.06.2021 / 02:23, *.tpnet.pl

Najpierw myślałem , że może robią zasłonę dymną , żebyśmy myśleli że są słabi , że odpuścili mecz . Meczu z Molde by jednak nie odpuścili , a poza tym po co mieli by aż tak kombinować ? To może i mają słabszą formę . Jakby nie było , trzeba wygrać dwa razy .

odpowiedz
Komentator - 24.06.2021 / 21:22, *.vectranet.pl

Dobry NEWS :D

odpowiedz
Dsk - 24.06.2021 / 20:58, *.chello.pl

Już puchną :D

odpowiedz
bukson - 24.06.2021 / 20:55, *.centertel.pl

Oby mieli akurat zniżķę formy na mecze z nami. Ale jeśli nawet to jakos powątpiewam w sukces w starciu z mistrzem Norwegii po tych wszystkich kompromitacjach typu Dudelange...

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 24.06.2021 / 20:55, *.127.48

Ohi Omoijuanfo - miodek, bierz go. Zostało mu tylko 6 miechów umowy. Tani będzie.

odpowiedz
Jasio - 24.06.2021 / 20:53, *.chello.pl

Szykujom się na Legie.

odpowiedz
LG - 24.06.2021 / 22:41, *.centertel.pl

@Jasio: Ty się szykuj do szkoły.

odpowiedz
realista - 24.06.2021 / 20:45, *.chello.pl

Z nami i tak pojadą... Niestety :(

odpowiedz
Rambo - 24.06.2021 / 20:39, *.centertel.pl

Gubią się

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 24.06.2021 / 20:25, *.play-internet.pl

Midek, leć do Molde po tego Ohi Ah:)

odpowiedz
zgred - 24.06.2021 / 20:20, *.vectranet.pl

Może to był taki norweski piast z sezonu mistrzowskiego,a teraz trochę wszystko się posypie? Wcześniej bili rekordy,wygrywali wszystkie mecze,a ostatnio remis i porażka.Tak czy inaczej Legia musi patrzeć się przede wszystkim na siebie

odpowiedz
L - 26.06.2021 / 17:14, *.tpnet.pl

@zgred: Oni są w środku sezonu i mają drugie miejsce więc raczej ciągle są mocni...

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 24.06.2021 / 20:18, *.play-internet.pl

Czyli teraz tylko podpatrzeć taktykę Molde i jedziemy z k...i

odpowiedz
Legia przegrywa na sztucznej murawie - 29.06.2021 / 10:48, *.73.8

@PiotrŻo(L)iborz: Taktyka Molde'a nie była „hokus pokus”. Grali dookoła i pozostawali z każdym w obronie przez większość meczu. Liega też tego doświadczy.

odpowiedz