fot. Woytek / Legionisci.com

Kobiety

Żbik Nasielsk 0-0 Legia Ladies

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zespół Legia Ladies swój pierwszy sezon w rozgrywkach seniorskich zakończył dziś, bezbramkowym remisem w wyjazdowym spotkaniu ze Żbikiem Nasielsk. Tym samym legionistki zakończyły premierowe rozgrywki na drugim miejscu w IV lidze. Nasz zespół miał o 9 punktów mniej od zwycięzcy grupy i zespołu, który wywalczył awans do trzeciej ligi - Jantara Ostrołęka.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
Mario - 27.06.2021 / 17:54, *.orange.pl

przyszłym sezonie wielkie Derby Warszawy kobiet z Polonią????
Szkoda tylko że , nie umniejszając roli ludzi którzy tworzą projekt Legia Ladies, Pan Mioduski traktuje mało poważnie dziewczyny. Mogą jedynie za darmo korzystać z obiektów. Nie zarabiają nic, grają dla barw, bo to często dziewczyny z naszych trybun. Pudelek nawet nazwy nie dał, bo to Legia Soccer School pod egidą pseudo fundacji.
Najlepsze dziewczyny w Ekstralidze zarabiają miesięcznie 5 tys na rękę, a władzom Legii takie pieniądze to też za dużo.
To stracony projekt...
Tym bardziej wielkie brawa dla dziewczyn i kadry trenerskiej za wszystko co robią ????

odpowiedz
Pacz - 27.06.2021 / 18:32, *.t-mobile.pl

@Mario: Przykre jest to, że Warszawa nie ma swojej drużyny w najwyższych rozgrywkach w piłce nożnej kobiet. W Ekstralidze przodują ekipy z: Konina, Sosnowca, Łodzi, Łęcznej, Katowic, Szczecina, ale żadnej ze stolicy... Dopiero w I lidze jest MUKS Praga z Warszawy (pozdrawiam!). Dobrze, że żeńska Legia w ogóle powstała, ale przed nią wiele lat wdrapywania się po szczeblach ligowych. Przydałoby się konkretne dofinansowanie dla Legia Ladies, pozyskiwanie nowych piłkarek i co najważniejsze: budowa boisk treningowych pod stadionem od strony Czerniakowskiej.

odpowiedz
Pacz - 26.06.2021 / 21:11, *.t-mobile.pl

Gratulacje za zdobycie drugiego miejsca. Teraz czas na jakieś transfery, wzmocnienia, by w następnym sezonie awansować wyżej. Bardzo wam kibicuję dziewczyny i życzę udanych wakacji.

odpowiedz
WIDZ - 26.06.2021 / 21:08, *.chello.pl

Debiut - udany. W przyszłym sezonie - awans. Powodzenia!

odpowiedz
Andrzej - 26.06.2021 / 20:01, *.tpnet.pl

Brawo dziewczyny , pierwszy sezon bywa trudny , ale pokazałyście charakter i zaangażowanie . Aż tak dużo nie zabrakło , bo Jantar grał bardzo dobrze i pod koniec sezonu nie chciały za bardzo gubić punktów , solidna drużyna akurat , no cóż ... Zebrałyście doświadczenie , które może zaprocentować awansem do trzeciej ligi w następnym sezonie . Było by fajnie . Pozdro ! ( L )

odpowiedz
Eddie - 26.06.2021 / 19:11, *.chello.pl

czyli panie zostają na kolejny sezon w Czwartej Lidze

odpowiedz