fot. Woytek / Legionisci.com

O superpuchar tydzień przed startem ligi

Woytek, źródło: Legionisci.com

Mecz o Superpuchar Polski, w którym zmierzą się mistrz Polski Legia Warszawa i zdobywca Pucharu Polski Raków Częstochowa, odbędzie się tydzień przed startem rozgrywek ligowych. Spotkanie zaplanowano na sobotę, 17 lipca na stadionie Legii przy Łazienkowskiej 3.

W październiku 2020 roku przy Łazienkowskiej ze zdobycia tego trofeum cieszyli się piłkarze Cracovii, którzy pokonali warszawiaków po serii rzutów karnych.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (33)

+dodaj komentarz
Artur - 27.06.2021 / 17:26, *.vectranet.pl

Panowie nie kłucie się, starsi kibice byli bliżej klubu każdy mógł wejść na stary stadion posiedzieć na krytej wódkę wypić w komentatorce Szpakowskiego ,na mecze wchodziliśmy dziurami przez płot tamta Legia była bardziej nasza dla nas dostępna, wszystkie wagary kończyły się na legii czy treningu , a teraz na stadion nie wejdziesz, bo zamknięty z piłkarzami nie pogadasz więc jeżeli nam to zabrano to i miłość do legii wygasa .... młode pokolenie nigdy tego już nie doświadczy co kibice lat 80 , 90 . Teraz kibic jest do zostawienia kasy i tu rola się kończy.

odpowiedz
Paweł - 27.06.2021 / 19:06, *.kompex.pl

@Artur: 10/10. Pamietam jak na łuk od Łazienkowskiej przeskakiwało się i tłum Cię wciągał ze nikt nawet nikogo nie gonił. Kiełbaski z Żylety z bułką i ogórkiem, wbieganie na górkę żeby rzucić szaliki i zająć miejsca.
Pozdrawiam z drugiego rzędu pod Triada.

odpowiedz
Peter - 28.06.2021 / 10:24, *.vectranet.pl

@Paweł: Tak było Panowie, piękne czasy. Jeszcze na Żyletę dało się wbić za piątaka zanim jeszcze nie było czytników biletów na bramkach :-)

odpowiedz
fff - 27.06.2021 / 15:59, *.52.135

Jak zawsze przegrają ten mecz w zamian za punkty w lidze, to już lat z rzędu - szacun

odpowiedz
Semper Fi - 27.06.2021 / 14:40, *.play-internet.pl

Rozjada Rakow walcem!

odpowiedz
Rr - 27.06.2021 / 15:39, *.com.pl

@Semper Fi:
BACH BACH BACH KARABACH HEHE...

odpowiedz
RR - 27.06.2021 / 15:41, *.com.pl

@Semper Fi:
BACH BACH BACH KARABACH HEHEHE

odpowiedz
Tomek82 - 27.06.2021 / 09:14, *.plus.pl

Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cię!
Tylko Legia!!!!!!

odpowiedz
Maksube - 27.06.2021 / 10:21, *.centertel.pl

@Tomek82: +100

odpowiedz
Alan - 27.06.2021 / 08:00, *.t-mobile.pl

Jak to mówią superpuchar jest nieważny i nikomu nie potrzebny.....no chyba ze zdobędzie go Legia wtedy oczywiście nabiera znaczenia ????

odpowiedz
R323 - 27.06.2021 / 11:05, *.t-mobile.pl

@Alan:"niepotrzebny" pisze się po polsku. Musiałeś być orłem w gimnazjum. Mecz na Ł3 jest zawsze meczem

odpowiedz
Arek - 27.06.2021 / 00:17, *.tpnet.pl

dobre wynalazki tu piszą.

odpowiedz
Nie ma to jak wsparcie!!! - 26.06.2021 / 22:54, *.virginm.net

Widzę, że sami kibice Legii. Po co iść na mecz i go oglądać, po co kibicować, przecież my i tak wiemy najlepiej, że przeje bi ją.
Weźcie zmieńcie forum!!!

odpowiedz
oLaf - 26.06.2021 / 23:51, *.vectranet.pl

@Nie ma to jak wsparcie!!!: dobra, dobra, byłbyś 7 razy na meczu o Superpuchar, wyrzucił kasę w błoto i patrzył jaką nędzę grają piłkarze to byś zmienił zdanie : (

Ciekawe kiedy klub się zorientuje, że po takich "sukcesach" mniej kibiców przychodzi (czyli ma mniejszą sprzedaż wszystkiego) ???

odpowiedz
Meteor - 27.06.2021 / 07:01, *.plus.pl

@Nie ma to jak wsparcie!!!: Niestety,prawie same kalkulatory i wynikowcy są na tej stronie. Jak komuś się nie opłaca iść na mecz bo przegramy - to niech już lepiej skończy z Legią i zajmie się uprawą działki. Co mają powiedzieć kibice innych klubów, którzy nigdy nie posmakowali jakichś sukcesów - ale jakoś chodzą na swoje mecze i nie biadolą, tylko dobrze się bawią.

odpowiedz
Mariusz - 27.06.2021 / 08:34, *.vectranet.pl

@oLaf: to qrwa tk Ty jesteś kibicem LEGII czy tylko chodzisz na wybrane mecze.Nie będę brzydko pisał ale pomyśl co piszesz.TYLKO LEGIA!!!

odpowiedz
Stefan1916 - 27.06.2021 / 08:40, *.chello.pl

@oLaf: Olaf leszczu, to nie przychodź. Nikt cię nie potrzebuje na żadnym meczu! Ja jeżdżę na Legie od 96’ i wyobraź sobie ile razy kupiłem bilet, a oni przegrali? Pomysl, ile razy musiałem patrzeć jak nie zdobywają mistrzostwa? Co najgorsze zapłaciłem za bilet, a widziałem jak Polonia zdobywa mistrzostwo przy Łazienkowskiej, na moim stadionie! Za to wszystko i koszmar przeżyty w związku z tym powinienem nienawidzieć ten klub, jednak nie… straciłem majątek, kupę nerwów, zdrowia (nie unikałem awantur, jak dzisiejsze lamusy), ale jestem z klubem na dobre i na zle i do końca świata!!!

odpowiedz
KrystekLegia - 27.06.2021 / 09:34, *.chello.pl

@Meteor: ja z Rzeszowa jeżdżą z dziewczyną na prawie każdy mecz i nigdy nie narzekam tylko Legia,jak to powiedział Arek Malarz :Legionista się nie bywa!

odpowiedz
Grodzisk Maz - 27.06.2021 / 13:42, *.centertel.pl

@Stefan1916: Ja przeżyłem na Ł-3 gorsze horrory bo pamietam jak Widzew tu wygrywał

odpowiedz
oLaf - 27.06.2021 / 14:30, *.vectranet.pl

@Stefan1916: jak tylko od 96 r. przychodzisz to jesteś młody leszczyk, z którego kasę się wyciaga za pomocą popcornu i rozwodnionego piwa ; ))

Teraz kibicować Legii to jest łatwo, bo sukcesów (w kraju) dużo i mamy - generalnie - b. dobry skłąd jak na Ekstraklasę. Tym bardziej nie akceptuję padliny na meczach o Superpuchar!!!

Rozumiesz? Nie łykam jak kormoran korpo gadek że "masz każde g...o zjeść" (czytaj: czy się stoi czy się leży (piłkarze) ... kibic ma zamknąć dziób i dawać kasę!

PS ja chodziłęm na Legię już od wczesnych lat 80-tych - tam to było trudno, bo za łapówki inne zespoły miały mistrzostwa i my - mimo, że sportowo dobrzy, to nie mieliśmy szans. Teraz to jest mały pikuś zdobyć mistrzostwo ligi...

odpowiedz
FWK - 27.06.2021 / 16:30, *.play-internet.pl

@oLaf: to na mecze w el. Europejskich pucharów też nie warto przychodzić??? No bo jak trafimy np jakiś AC Milan czy inne Barcelony to też możemy przegrać. Prośba do tych którzy tak uważają nie kupujcie biletów tylko po to bo chcecie zobaczyć np. Messiego. Wtedy może uda mi się kupić wejściówkę żeby zedrzeć gardło dopingując NAJWSPANIALSZY KLUB NA SWIECIE- TYLKO LEGIA WARSZAWA

odpowiedz
FWK - 27.06.2021 / 16:37, *.play-internet.pl

@Stefan1916: Święte słowa bracie wspomniałeś o ksp. A jak z zydzewem 2:3 przegraliśmy? K... Masakra! Pamiętam jak przegrywaliśmy z Wisłą u nas 0:2 mecz o mistrza atmosfera była niesamowita! Wszystkiego dobrego pozdro

odpowiedz
oLaf - 27.06.2021 / 23:58, *.vectranet.pl

@FWK: NIE ROZUMIESZ O CZYM PISZĘ.

Oczywiście , że w LE kibicujemy Legii, i nawet jak Legia odpadnie to , cóż, inne zespoły są lepsze.

Ja pisałem o SUPERPUCHARZE, gdzie Legia jest -niby- lepszym zespołem a przez leniwych piłkarzy 7 razy z rzędu (!!!) staje się pośmiewiskiem Polski, bo cały czas przegrywa z jakimiś Zawiszami etc.

Zrozumiałeś teraz różnicę?

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 26.06.2021 / 22:31, *.127.48

czyli 3 pierwsze mecze w tym roku to 3 porażki? 7, 14 i 17 lipca. Potem zwycięstwo z Wisłą Płock, a potem znowu porażka, bo Radomiak to beniaminek ;-)

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 26.06.2021 / 22:34, *.127.48

@vadisodjidjiaofoe: ciekawy lipiec się nam zapowiada. Nie ma co.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 27.06.2021 / 11:13, *.centertel.pl

@vadisodjidjiaofoe: w sierpniu możemy mieć już nowego trenera. Zwłaszcza, że Michniewicz już zdążył podpaść prezesowi.

odpowiedz
e - 26.06.2021 / 22:03, *.chello.pl

będą bęcki :D

odpowiedz
Darek - 26.06.2021 / 21:37, *.chello.pl

A nie lepiej od razu zawieść ten superpuchar do Czestochowy?I tak w dupę i tak.Toż to już u nas tradycja.
Chyba,że po tym meczù wszyscy będą mówić,że mamy dużo materiału do analizy i wiemy nad czym mamy pracować.

odpowiedz
(L) uz - 27.06.2021 / 00:48, *.inetia.pl

@Darek : Zawieść to możesz swoją laskę, po raz kolejny, oczywiście jeżeli ją posiadasz.Zamiast wypisywać głupoty, przyłóż się lepiej do nauki żeby nadrobić zaległości w gramatyce. To nic że wakacje.

odpowiedz
SEBO(L) - 27.06.2021 / 14:01, *.centertel.pl

@(L) uz: jeśli są zaległości u niego, to raczej w ortografii. A u Ciebie w interpunkcji... ;)

odpowiedz
Witosław - 26.06.2021 / 21:29, *.play-internet.pl

Pewnie jak zwykle w dupę dostaniemy.Dwa razy jednak świętowałem raz z Widzewem w 97' na otarcie łez.A drugi w Ostrowcu Świętokrzyskim z 60-tkami:)

odpowiedz
Bralczyński - 26.06.2021 / 20:55, *.tpnet.pl

Ino zwycięstwo ! Only !

odpowiedz
lucho_83 - 26.06.2021 / 20:31, *.chello.pl

Najwyższy czas przerwać "passę" 7 przegranych z z rzędu...

odpowiedz