2019-05-03 | rozkład jazdy - fot. Legionisci.com

30.06: Rozkład jazdy

Bodziach i Raffi, źródło: Legionisci.com

Dzisiaj przy Łazienkowskiej 3 rozegrany zostanie przedostatni sparing przed sezonem 2021/22. Piłkarze Legii podejmować będą Lechię, ale meczu niestety nie zobaczą ani kibice, ani przedstawiciele mediów. Początkowo planowano przy okazji tego spotkania przygotować prezentację zespołu przed nowym sezonem, ale ostatecznie plany zostały zmienione.

Dzisiaj w szwajcarskim Bernie, legionistka Michalina Wierzba wraz z Darią Niedziałkowską wystartuje w sztafetach kobiet podczas mistrzostw Europy Juniorów w pięcioboju nowoczesnym.

Rozkład jazdy:
30.06 g. 15:00 Legia Warszawa - Lechia Gdańsk [sparing, ul. Łazienkowska 3]


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.