fot. Legionisci.com

Superpuchar Polski w Polsacie Sport

źródło: Legionisci.com

Jak już informowaliśmy, mecz o Superpuchar Polski pomiędzy Legią Warszawa i Rakowem Częstochowa rozegrany zostanie 17 lipca o godzinie 20 na stadionie przy Łazienkowskiej. Bezpośrednią transmisję spotkania przeprowadzi Polsat Sport.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

+dodaj komentarz
czarest - 30.06.2021 / 10:01, *.vectranet.pl

jak zwykle nieodpowiedni termin ważniejsze są puchary europy niż superpuchar, mam nadzieję ,że ograją sie troche rezerwowi.

odpowiedz
Wlodi79 - 30.06.2021 / 08:32, *.vectranet.pl

Są może już jakieś informacje co do sprzedaży biletów na ten mecz?

odpowiedz
Jaro - 28.06.2021 / 16:30, *.centertel.pl

Trzeba w końcu zrobić ten superpuchar ! Zbyt często wymykał się nam w ostatnich latach z rąk.

odpowiedz
grzesiek - 29.06.2021 / 09:03, *.centertel.pl

@Jaro: nie wymagajmy od oilkarzy zbyt wjele. To okres wakacyjny naleza im sie drinki i dziewczyny. ;)

odpowiedz
Ziomek69 - 28.06.2021 / 14:05, *.65.142

Czy karnetowicze wchodzą za darmo?

odpowiedz
Marcel - 28.06.2021 / 22:56, *.t-mobile.pl

@Ziomek69: Tak i klub jeszcze im dopłaci za to, że przyszli.

odpowiedz
Markus Merk - 28.06.2021 / 12:43, *.play-internet.pl

Niech żyje nam rezerwa, rezerwami zagramy to zapewne przegramy. Mecze z Bodo ważniejsze niż gra o byle pucharek.

odpowiedz
Arek - 28.06.2021 / 17:41, *.tpnet.pl

@Markus Merk: akurat my to już będziemy po meczach z Bodo.

odpowiedz
Ziomek69 - 28.06.2021 / 12:41, *.plus.pl

3 dni po meczu z norwegami nie zdarza się zregenerować ????

odpowiedz
SEBO(L) - 28.06.2021 / 14:30, *.centertel.pl

@Ziomek69: Może tak się zdarzyć... ;)

odpowiedz
grzesiek - 28.06.2021 / 12:12, *.centertel.pl

No coz chyba trzeba lecieć do bukmachera i obstawić porazke !

odpowiedz
L - 28.06.2021 / 12:50, *.tpnet.pl

@grzesiek: po co wchodzisz na tą stronę polonisto?

odpowiedz
Polonista (ale nie z konfidenckiej) - 28.06.2021 / 14:01, *.orange.pl

@L: na "TĘ" stronę. Polonisto.

odpowiedz
L - 28.06.2021 / 15:21, *.tpnet.pl

@Polonista (ale nie z konfidenckiej): Znajomych też tak pouczasz mistrzu języka Polskiego? Mam nadzieje, że teraz nie popełniłem żadnego błędu, jeśli tak to koniecznie popraw!!!

odpowiedz
Ko(L)o - 28.06.2021 / 16:23, *.145.106

@L: języka polskiego a nie Polskiego :)
https://www.ortograf.pl/watpliwosci-jezykowe/jak-piszemy-jezyk-polski-czy-jezyk-polski

odpowiedz
grzesiek - 28.06.2021 / 16:47, *.centertel.pl

@L: nie sadzilem ze tak ktos moze odebrac mojego posta. Ale juz tlumacze, jak najbardziej jestem za Legią. Po prostu w ostatnim 10-leciu chyba ani jednego meczu nie wygralismy o superpuchar.

odpowiedz
Polonista (ale nie z konfidenckiej) - 29.06.2021 / 10:09, *.orange.pl

@L: popełniłeś. Chyba jednak musisz wrócić do podstawuwki. O, pardon. PodstawÓwki.

odpowiedz
L - 29.06.2021 / 17:38, *.tpnet.pl

@Polonista (ale nie z konfidenckiej): Haha, dowartościowuj dalej smutny internetowy mądralo. Chętnie popatrzę. Na pewno dobrze wszystko napisałeś?? Co za wynalazki wchodzą na tą stronę...

odpowiedz