Bartłomiej Ciepiela, Kacper Kostorz, Luquinhas - fot. Woytek / Legionisci.com

Taktyczny trening z Kapustką i Abu Hanną

Woytek, źródło: Legionisci.com

Po trzech dniach, które większość zawodników Legii miała wolne, rozpoczęły się bezpośrednie przygotowania do starcia z mistrzem Norwegii. W poniedziałkowych zajęciach wzięli udział Bartosz Kapustka i Joel Abu Hanna, którzy w ostatnim sparingu z Krasnodarem doznali lekkich urazów. Wszystko wskazuje na to, że żadnemu nie stało się nic groźnego, choć Abu Hanna nie wykonywał dziś sprintów. Indywidualnie na boisku obok biegał Maik Nawrocki. W najgorszej sytuacji zdrowotnej jest Jasur Yaxshiboyev, którego czeka badanie rezonansem i najprawdopodobniej kilkutygodniowe dochodzenie do pełnej sprawności. W sumie trenowało 21 zawodników z pola i 4 bramkarzy.

Fotoreportaż z treningu - 27 zdjęć Woytka

Trening podzielony był na dwa segmenty. Pierwszy to rozgrzewka pod okiem Radosława Gwiazdy oraz gra w dziadka. Następnie rozpoczęły się manewry taktyczne, które zapowiadał trener Czesław Michniewicz. Szkoleniowiec mistrzów Polski podzielił zespół na pół i rozpoczął tłumaczenie jak będą grali przeciwnicy na sztucznej murawie.

Żółci: Boruc - Skibicki, Jędrzejczyk, Wieteska, Hołownia, Mladenović - Kapustka, Slisz, Andre Martins Luquinhas - Emreli
Fioletowi: Miszta - Johansson, Kisiel, Abu Hanna, Skwierczyński, Kostorz, Ciepiela, Muci, Josue, Kamiński (Włodarczyk), Rafael Lopes

Po serii powtórzeń różnych schematów przyszła pora na wprowadzenie ich w życie podczas gierki na skróconym polu gry. W jej trakcie doszło do kilku zmian w zespole żółtych, który ma większą szansę na występ od pierwszej minuty w Norwegii: Hołownię zastąpił Abu Hanna, Slisza Muci, Skibicki zmienił się z Johanssonem, a Emreli z Rafaelem Lopesem.

Podczas całych zajęć dało wyczuć się pełną koncentrację w szeregach sztabu szkoleniowego i zawodników. We wtorek zespół także będzie trenował o godzinie 11. W środę o godzinie 15 na stadionie przy Łazienkowskiej 3 odbędzie się sparingowy mecz z Lechią Gdańsk, ale będzie on zamknięty dla kibiców i mediów. Podobnie będzie z sobotnim sparingiem z Jagiellonią Białystok, który zaplanowano na sobotę niedaleko w Kępie niedaleko Sochocina.

Fotoreportaż z treningu - 27 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
syn trenera - 29.06.2021 / 08:24, *.cyfrowypolsat.pl

21 gracz z pola z czego do gry 14/15 nawet lawki wartosciowej nie mamy...

odpowiedz
A kiedy ten mecz - 28.06.2021 / 18:00, *.plus.pl

Z mistrzem Norwegii ?

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 28.06.2021 / 17:34, *.plus.pl

Brawo Dariusz plac dalej za leczenie jasura.

odpowiedz
Odj ...sie od chłopaka - 28.06.2021 / 20:20, *.plus.pl

@Wieczny fan Mioduskiego : jego cyrk jego małpy ... poza tym uwazam ze jeszcze zagra i to bardzo dobrze ....

odpowiedz
wrt - 28.06.2021 / 17:11, *.play-internet.pl

trzeba w końcu to pogodzić , jakies extra urlopy po ewentualnym awansie może , ale trzeba w końcu się zebrać , co się dzieje w naszym kraju ,że w wakacje raz na parę lat ktoś zagra w eliminacjach w miarę przyzwoicie ,a przeważnie żenada .

odpowiedz
Olo41 - 28.06.2021 / 16:10, *.centertel.pl

To przecież jaszczur pół roku dochodził do siebie i znowu kontuzja...chyba za ciężki cykl treningowy w Polsce panuje...jaki jest sens sprowadzać takich grajków..?? W końcu Legia to klub zamożny...a co tam, stać nas przecież opłacać komuś leczenie i rehabilitację by później mógł pograć gdzie indziej bo u nas się nie sprawdził..

odpowiedz
mdem - 28.06.2021 / 17:27, *.chello.pl

@Olo41: sprowadzenie ma sens bowiem Jasur się modli za Legię.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.