#DlaPanaLucjana

Ostatni dzień głosowania na projekt Boiska Lucjana Brychczego!

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Tylko do środy, 30 czerwca, do godziny 23:59 można zagłosować na projekt budowy Boiska Lucjana Brychczego, w ramach budżetu obywatelskiego dla m.st. Warszawy na rok 2022. Gorąco zachęcamy do oddania głosu za siebie (głosować mogą również niepełnoletni), swoje dzieci, jak również namawiania do głosowania rodzinę i znajomych. Głosujemy na projekt nr 90 w obszarze ogólnomiejskim. Od każdego z Was zależy powodzenie tej akcji, którą przygotował jeden z kibiców Legii, która oczywiście jest wspierana przez nasz klub. Wyniki ogłoszone zostaną 15 lipca.

Ze względu na kwotę potrzebną do realizacji projektu, musimy zebrać naprawdę sporo głosów, dlatego tym bardziej liczymy na zaangażowanie każdego z Was. Oddajmy cześć naszej Legendzie, najbardziej utytułowanej postaci w historii piłkarskiej Legii Warszawa - Lucjanowi Brychczemu!

Poniżej prezentujemy szczegółową instrukcję głosowania:
Wchodzimy na stronę bo.um.warszawa.pl
klikamy "Rozpocznij głosowanie"
wpisujemy swój adres e-mail (prawdziwy) i klikamy "wyślij link do głosowania"
klikamy w link z maila "rozpoczęcie głosowania"
klikamy "Rozpocznij głosowanie" (w przeglądarce)
Klikamy "Wybierz projekty" (jeśli chcesz dodatkowo oddać głos na projekt dzielnicowy) lub Pomiń (jeśli głosujesz tylko na boisko Lucjana Brychczego)
po wybraniu "Pomiń", wybieramy projekt nr 90 na liście projektów ogólnomiejskich - "Boisko Lucjana Brychczego – budowa boiska do piłki nożnej, boisk wielofunkcyjnych, namalowanie muralu oraz zakup 1916 piłek dla szkół i przedszkoli w Warszawie". Klikamy "Wybierz"
klikamy "Dalej" (na samej górze z prawej strony)
podajemy swoje dane: imię, nazwisko, PESEL, e-mail (podany wcześniej) i adres zamieszkania
Wybieramy "Dalej"
Klikamy "Zagłosuj" (na samym dole)

Szczegółowe informacje nt. samego projektu znajdziecie TUTAJ.

Kibiców Legii zachęcamy również do oddania głosu, w ramach projektu dzielnicy Wola (nie koliduje z projektem Boiska Lucjana Brychczego) na modernizację Areny Grenady, gdzie odbywają się od lat rozgrywki Ligi Fanów. "Modernizacja Arena Gernady" to projekt nr 64 na liście Dzielnicy Wola.Pomysły, które zwyciężą w głosowaniu, zostaną zrealizowane przez Miasto.REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
bep - 30.06.2021 / 18:47, *.t-mobile.pl

Będzie pięknie!

odpowiedz
SlawoL - 30.06.2021 / 12:46, *.com.pl

done :-)

odpowiedz
syrenka - 29.06.2021 / 23:12, *.orange.pl

mam nadzieję, że się uda, głos oddany, pozdrowienia z Konina!

odpowiedz
autor - 29.06.2021 / 18:20, *.com.pl

głos oddany - trzymam kciuki!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.