fot. Woytek / Legionisci.com

Dwumecz z FK Bodø/Glimt w TVP Sport

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

Obydwa spotkania Legii Warszawa z FK Bodø/Glimt w ramach 1. rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów będzie można obejrzeć na antenie TVP Sport i na sport.tvp.pl.

Pierwszy mecz Legii w Norwegami odbędzie się 7 lipca o godzinie 18, natomiast rewanż tydzień później (14 lipca) o godzinie 20.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
Jimmy L - 01.07.2021 / 06:36, *.d1-online.com

No i klawo jest brawa dla tvp, bo to nie pierwsza i pewnie nie ostatnia taka miła niespodzianka.

odpowiedz
Sebas (L) - 30.06.2021 / 16:36, *.t-mobile.pl

No i super . Brawo TVP ????

odpowiedz
Arek - 30.06.2021 / 13:10, *.t-mobile.pl

To będą 2 ostatnie mecze.

odpowiedz
Singspiel - 30.06.2021 / 13:30, *.plus.pl

@Arek: potem ci wyłączą prąd?

odpowiedz
LGTBQWERTY stop !!! - 29.06.2021 / 23:04, *.vectranet.pl

No i super , brawo TVP

odpowiedz
Ele - 29.06.2021 / 15:17, *.chello.pl

Działa wam legia tv w telewizorze?

odpowiedz
Pacz - 29.06.2021 / 13:53, *.t-mobile.pl

Czy będzie też transmisja w internecie, na sport.tvp.pl ?

odpowiedz
Pacz - 29.06.2021 / 16:28, *.t-mobile.pl

@Pacz: ...bo na razie na stronie są uwzględnione tylko transmisje z półfinałów Euro.

odpowiedz
olew - 29.06.2021 / 13:18, *.vectranet.pl

szkoda... wielu dzielnym właśnie udało się nie kupić karnetów/biletów, a tu kolejne wyzwanie, trzeba uważać żeby nie oglądać telewizora, życie pełne jest pułapek, ale pewnie uda się nie obejrzeć...

odpowiedz
grzesiek - 29.06.2021 / 13:08, *.centertel.pl

No coz pozostaje miec nadzieje ze sie nie skompromitujemy. Nie mam dzieci ale Legionistom ktorzy mają swoje pociechy serdecznie wspolczuje jak beda musieli po takim meczu wytlumaczyc dzieciom czemu Legia odpada z Bodo

odpowiedz
Kibic w kapciach - 29.06.2021 / 12:32, *.centertel.pl

Brawo TVP !

odpowiedz
TomTom1916 - 29.06.2021 / 12:20, *.securex.cc

No i fajno

odpowiedz