Gimnastyka

Srebro Łucjanek w finale OOM

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Aleksandra Łucjanek zdobyła srebrny medal w finałach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w układzie z obręczą w klasie II. To pierwszy medal zawodniczki naszej sekcji w finałach OOM. Zawody odbyły się w Łodzi, a trenerką legionistk jest Kateryna Nylypiuk.

Łucjanek w pierwszym występie zajęła czwarte miejsce i zapewniła sobie awans do finału, ale kolejne układy legionistki nie poszły tak, jak sobie zakładała i w AA zajęła 24. miejsce. Na szczęście, w finale z obręczą legionistka zdobyła srebrny medal. Z kolei Sonia Baranowa w klasie III⁣ zajęła w układzie z obręczą 14. miejsce oraz 25. pozycję w punktacji AA, poprawiając swój wynik z eliminacji OOM o dwie pozycje.

Z kolei siedem zawodniczek naszej sekcji przywiozło osiem medali z kończących sezon 2020/21 Brawo Summer Cup 2021, który zorganizowany został w Białymstoku. Legionistki wywalczyły cztery złote medale - Daria Kokhanovska (rocznik 2015), Aniela Wąchocka (2014 gold), Aniela Wąchocka (2013 i młodsze), Katarzyna Tabak (2013 silver) i Hanna Kulawiak (junior gold). Srebrne medale zdobyły Dąbrówka Kulawiak (2012 gold), Kalina Szydlak (2010 gold), a brąz Zofia Dec (junior gold).

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Ak - 01.07.2021 / 08:02, *.146.9

Gratki

odpowiedz
Dsk - 30.06.2021 / 23:40, *.chello.pl

Walczy trenowac! :)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.