fot. Krewcy Legioniści
REKLAMA

Dary legijnych krwiodawców dla Centrum Zdrowia Dziecka

Dariusz Chojnacki - Wiadomość archiwalna

Podczas ostatniej honorowej zbiórki krwi na stadionie Legii Warszawa przeprowadziliśmy również zbiórkę książek i zabawek dla Pacjentów Instytutu Centrum Zdrowia Dziecka. Łącznie zebraliśmy i przekazaliśmy cztery kartony darów. Zgodnie z wytycznymi CZD wszystkie przekazane przedmioty były nowe albo w idealnym stanie.

Zbiórka dla Instytutu w Międzylesiu będzie kontynuowana na kolejnej akcji krwiodawczej na Legii, która odbędzie się w dniu 31 lipca. Dlatego jeśli macie w domu jakieś książki dla dzieci lub zabawki zachęcamy do ich przekazania.

Z uwagi na okres wakacyjny i deficyt krwi, bardzo prosimy wszystkich krwiodawców o udział w naszej najbliższej akcji na stadionie Legii. O szczegółach będziemy informowali na stronie i na FB Krewcy Legioniści.

Pod koniec maja w zbiórce na stadionie przy Łazienkowskiej 3 do oddania krwi zgłosiły się 142 osoby, a krew oddało 107 osób. Jeszcze raz kierujemy wielkie podziękowania dla wszystkich biorących udział w naszych akcjach i do zobaczenia niebawem na Legii!


fot. Krewcy Legioniści
fot. Krewcy Legioniści

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.