Sparing: Legia Warszawa 3-2 Lechia Gdańsk

Woytek, źródło: Legia Warszawa - Wiadomość archiwalna

W środę o godzinie 15 na stadionie przy Łazienkowskiej odbyło się sparingowe spotkanie Legii Warszawa z Lechią Gdańsk. Mecz był zamknięty dla publiczności i dla mediów. Dla sztabu szkoleniowego był to najważniejszy test przed starciem z Bodo/Glimt, które odbędzie się za tydzień w Norwegii. Na boisku pojawił się najsilniejszy skład, który na ten moment ma największe szanse na występ w meczu pucharowym.

Legia Warszawa wygrała 3-2 z gdańszczanami. Bramki dla stołecznej drużyny w pierwszej połowie zdobywali Bartosz Slisz, Kacper Skibicki, a po przerwie na 3-0 trafił Ernest Muci. Gdańszczanie odpowiedzieli dwoma trafieniami. W końcówce meczu rzutu karnego nie wykorzystał Rafael Lopes.

3-2
25' Slisz
39' Skibicki
51' Muci
30 Kacper Kostorz 61'
46' Zlatan Alomerović 1
46' Mykoła Musolitin 78
46' Mario Maloca 22
46' Michał Nalepa 25
46' Conrado 20
46' Łukasz Zwoliński 9
46' Jarosław Kubicki 6
46' Kristers Tobers 4
46' Jakub Kałuziński 88
46' Ilkay Durmus 99
46' Flavio Paixao 28
46' Antoni Mikułko 83
46' Mateusz Żukowski 17
46' Joseph Ceesay 22
46' Bartosz Kopacz 5
46' Rafał Pietrzak 2
46' Maciej Gajos 7
46' Tomasz Makowski 36
46' Filip Koperski 72
46' Bartosz Brylowski 0
46' Kacper Sezonienko 0
46' zawodnik testowany 99
Trener: Czesław Michniewicz
Trener: Piotr Stokowiec