Przegrana Bodø/Glimt w lidze

Woytek, źródło: 90minut.pl

W meczu 10. kolejki norweskiej ekstraklasy FK Bodø/Glimt przegrał 0-1 na wyjeździe z Sandefjord Fotball. Jedyna bramka padła w 51. minucie.

Skład Bodø/Glimt: 12. Nikita Chajkin - 3. Alfons Sampsted, 26. Sigurd Kvile, 4. Marius Høibråten, 5. Fredrik André Bjørkan - 19. Sondre Brunstad Fet (81' 10. Hugo Vetlesen), 7. Patrick Berg, 23. Elias Kristoffersen Hagen (61' 11. Axel Lindahl), 14. Ulrik Saltnes, 24. Lasse Selvåg Nordås (81" 17. Sebastian Tounekti) - 20. Erik Botheim

Pierwszy mecz 1. rundy eliminacji Ligi Mistrzów Legii z Bodo zostanie rozegrany 7 lipca o godz. 18:00, a rewanż tydzień później o godz. 20:00 w Warszawie.

WYNIKI SONDYCzy Legia awansuje do 2. rundy eliminacji Ligi Mistrzów?
SUMA GŁOSÓW: 24020
START: 15.06.2021 / KONIEC: 14.07.2021



przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (24)

+dodaj komentarz
Zu(L)us - 03.07.2021 / 10:56, *.centertel.pl

Czy nasz sztab widział ich na żywo? Bo jak nie to gratuluję. Awans we mgle.

odpowiedz
zduneq - 02.07.2021 / 11:26, *.inetia.pl

Niemozliwe!Milan północnej europy przegrał mecz!

odpowiedz
SF - 01.07.2021 / 11:46, *.tpnet.pl

Latwym rywalem moze nie jest ale za dobrym tez nie bo nie powinien przegrac z zespolem ponizej 10 miejsca a przynajmniej zremisowac a po drugie jest na pozycji v-celidera czyli jest do ogrania w dwumeczu LEGIO !!!!

odpowiedz
L - 01.07.2021 / 10:39, *.tpnet.pl

Czy na meczu rewanżowym w Warszawie będą mogli pojawić się kibice?

odpowiedz
optymista - 01.07.2021 / 10:37, *.tpnet.pl

Wygramy!!!

odpowiedz
Ryba - 01.07.2021 / 10:13, *.play-internet.pl

I dobrze, że będzie ciężko. W takich meczach rodzi się prawdziwa drużyna.
Ja w to wierzę. Wóz albo przewóz już na samym początku, a nie "łatwy" przeciwnik i męczarnie.
Mocno Legia!!!

odpowiedz
grzesiwk - 30.06.2021 / 22:59, *.centertel.pl

Bodo 1916

odpowiedz
kapitan żbik - 30.06.2021 / 22:34, *.vectranet.pl

Specjalnie tak grają żeby nas zmylić.Musimy zachować czujność

odpowiedz
Ehmehme - 30.06.2021 / 21:39, *.cksjwo.com

Bo oni tam teraz całą noc jasno mają i chodzą niewyspani.

odpowiedz
Wukashi - 01.07.2021 / 18:51, *.22.137

@Ehmehme: xd

odpowiedz
Krzysiek Kononowicz - 30.06.2021 / 20:47, *.centertel.pl

Kurde boje się ze po tym meczu czekają nas kwalifikacje do Ligi Konferecji. Straszny policzek dla Legii… dlaczego nie umiemy wyjść z dziadostwa?

odpowiedz
Markus Merk - 30.06.2021 / 20:49, *.play-internet.pl

@Krzysiek Kononowicz :Masz na myśli siebie...dziadu?

odpowiedz
aaa - 30.06.2021 / 20:56, *.centertel.pl

@Markus Merk: i co zabłysłeś? Dostajemy regularny łomot z byle kim odkąd kudłaty steruje tym klubem, więc zle napisał? Każdy kto patrzy na realia drży o wynik... Niestety czasy Leśnego gdy wychodziliśmy na znane ekipy by grać jak równy z równym to przeszłość i czas zdjąć klapki z oczu.

odpowiedz
Mr Koperta ze Szczecina - 30.06.2021 / 21:24, *.chello.pl

@Krzysiek Kononowicz : Masz 100% RACJI!!!!
Markus Coooo?? Ty wiesz coooooo!!!!!

odpowiedz
gdx - 30.06.2021 / 20:37, *.centertel.pl

Te słabsze wyniki przed meczem z nami to nie jest dobra wiadomość, bo tylko przez to o wiele bardziej zepną się na nas i będzie ciężko, a tak mogliby przystąpić do meczu zbyt rozluźnieni. I co tu dużo mówić, Bodo rozniosłoby spokojnie 3/4 naszej ekstraklapy. Małe mamy szanse a sparingi nie napawają otymizmem - kto oglądał streamingi, ten widział jakie babole potrafiliąmy robić w obronie.

odpowiedz
onLy - 30.06.2021 / 20:30, *.chello.pl

Niestety, ale i tak są w formie wystarczającej na Legię, która dopiero wchodzi w sezon i regularnie w tym okresie gra mizerię, czego najlepiej dowodzą regularnie przegrywane superpuchary i szybkie pożegnania z europejskimi pucharami. Wątpliwe żeby w tym sezonie było inaczej, bo już "taki mamy klimat", cytując klasyka. I co najgorsze, w sparingach traciliśmy sporo bramek, a przydałoby się na wyjeździe wyjść i zagrać na 0 z tyłu. Widać brak Juranovića...

odpowiedz
Neymarinho - 30.06.2021 / 20:20, *.tpnet.pl

Z Bodo bardzo wyciągnął bym tego gracza, akurat następca dla Mladena
https://www.transfermarkt.pl/fredrik-andre-bjorkan/profil/spieler/364938

odpowiedz
ja 1916 - 01.07.2021 / 08:57, *.vectranet.pl

@Neymarinho: to wyciągaj...

odpowiedz
Pag - 30.06.2021 / 20:13, *.centertel.pl

Jedyne co lubię w Bodo, to rok założenia:)

odpowiedz
atmosferic - 02.07.2021 / 15:35, *.orange.pl

@Pag: i styl gry da sie lubic 103 gole w 30 meczach w lidze

odpowiedz
Le Ja - 30.06.2021 / 20:05, *.orange.pl

Dodatkowo w ostatnich meczach ich 2 podstawowych skrzydłowych doznało kontuzji i nie zagrają z nami. Jeżeli wszyscy nasi będą zdrowi, to mamy bardzo duże szanse w tym dwumeczu.

Ps. Niestety nastały takie czasy, że nie jesteśmy pewni nawet przejścia klubu z Norwegii.

odpowiedz
Kamień - 30.06.2021 / 20:59, *.chello.pl

@Le Ja: Widać młody jesteś skoro nie pamiętasz jak Rosenborg nas lał 4:0

odpowiedz
Sebo(L) - 01.07.2021 / 06:59, *.centertel.pl

@Kamień: można by rzec, że nawet bardzo młody skoro nie wie, że Rosenborg to niemal etatowy uczestnik grupowej fazy Ligi Mistrzów a i inne kluby też grywają w LM i LE jak chociażby Molde. Polskie kluby w zasadzie nie są już żadnym zagrożeniem dla nikogo skoro ogrywają nas niemal wszyscy...

odpowiedz
Dsk - 30.06.2021 / 20:03, *.plus.pl

Juz drwale puchną.

odpowiedz