fot. Woytek / Legionisci.com

10 lipca zrób sobie zdjęcie z trofeum za ostatnie mistrzostwo

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W sobotę, 10 lipca w godzinach 10-14 fani Legii będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z trofeum, jakie Legia otrzymała za tytuł mistrza Polski w sezonie 2020/21. Zdjęcia z mistrzowskim trofeum będzie można zrobić w klubowym muzeum przy Łazienkowskiej 3. Wstęp bezpłatny.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Adamowicz ale nie Paweł - 02.07.2021 / 14:38, *.jmdi.pl

Zrobić i na Fejsbuka wstawić

odpowiedz
R. - 01.07.2021 / 22:13, *.plus.pl

Dla porównania 2 lata temu zdjęcie z FA Cup na stadionie Chelsea o ile pamiętam 15 funtów.

odpowiedz
oLaf - 01.07.2021 / 19:44, *.vectranet.pl

przestańcie kłapać dziobem na każde info!!!!

To jest akurat b. fajna sprawa - niektórzy chcą fotę z trofeum, którego 99,99% kibiców w Polsce nigdy nie dotknie : ))))

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 01.07.2021 / 18:36, *.plus.pl

Dariusz kiedy można będzie sweet focie z tobą zrobić?

odpowiedz
Gruby` - 01.07.2021 / 12:56, *.plus.pl

Ciekawe czy to oznacza, że nie planują więcej trofeów i niech ludzie się cieszą zdjęciem archiwalnym

odpowiedz
Kibol78 - 01.07.2021 / 18:07, *.chello.pl

@Gruby`: planują cię na bramkę ściągnąć i za parę lat dać funkcję prezesa

odpowiedz
SF - 01.07.2021 / 11:15, *.tpnet.pl

@ Sebo (L) : Masz 100% racje choc z trofeum tez dobrze miec !!!!

odpowiedz
SEBO(L) - 01.07.2021 / 10:50, *.centertel.pl

Oj tam,wydarzenie. Kiedy będzie można zrobić zdjęcie z Mioduskim i Kucharskim,to dopiero wtedy przyjdą tłumy... ;)

odpowiedz
Hg - 02.07.2021 / 11:56, *.play-internet.pl

@SEBO(L): nikt ci nie każe być kibicem Legii , na k6 jest miejsce na takich mędrali..

odpowiedz
SEBO(L) - 04.07.2021 / 22:57, *.chello.pl

@Hg: wystarczy, że ty tam jesteś...

odpowiedz