REKLAMA
REKLAMA

Sonda przed LM: Lekki optymizm wśród kibiców

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Od momentu wylosowania przez Legię w 1. rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów Bodo/Glimt na naszej stronie trwa sonda, w której zadaliśmy Wam pytanie: Czy Legia awansuje do 2. rundy eliminacji Ligi Mistrzów?

Codziennie pod wybranymi artykułami i na stronie głównej oddajecie swoje głosy. Do tej pory oddaliście prawie 10 tysięcy głosów, więc postanowiliśmy przeanalizować, jak z dnia na dzień zmieniają się kibicowskie nastroje przed tą rywalizacją.

W dniu losowania (15.06.) ponad 62% procent osób wybrało odpowiedź "nie". W dwóch kolejnych dniach ta sama opcja otrzymywała więcej głosów, ale już od 18 czerwca, czyli dzień po wygranej 5-0 w sparingu z Bischofschofen SK, zdecydowanie częściej wybieracie "tak". Zachwianie nastrojów nastąpiło po remisie z Krasnodarem, ale można to także powiązać z odpadnięciem Polski z Euro 2020. Najbardziej optymistycznie na rywalizację z Bodo spojrzeliście w sobotę, 26 czerwca. Wówczas ponad 69% głosów oddaliście na "tak".

Głosowanie dzień po dniu


Jak szanse Legii widzą bukmacherzy?
W Fortunie pojawiły się już pierwsze kursy na środowe spotkanie. Faworytem pierwszego spotkania, które odbędzie się w Bodo będą gospodarze. Kurs na wygraną mistrza Norwegii wynosi aktualnie 2,30, a na wygraną mistrza Polski 3,20. Minimalnie większe szanse na awans ma Bodo/Glimt - kurs wynosi 1,88, a na Legię 1,92.

BODO/GLIMT - LEGIA
1 2.30 X 3.20 2 3.20

Pełna oferta na mecz Bodo/Glimt - Legia Warszawa

WYNIKI SONDYCzy Legia awansuje do 2. rundy eliminacji Ligi Mistrzów?
SUMA GŁOSÓW: 24020
START: 15.06.2021 / KONIEC: 14.07.2021


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.