Remis Bodø/Glimt w lidze

źródło: 90minut.pl

FK Bodø/Glimt, z którym Legia Warszawa zmierzy się w 1. rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów, zremisował u siebie 2-2 z Viking FK w meczu 11. kolejki norweskiej ekstraklasy. Bodø/Glimt jest wiceliderem z dorobkiem 24 punktów po 13 meczach.





Pierwszy mecz zostanie rozegrany w Bodø 7 lipca o godz. 18:00, a rewanż tydzień później o godz. 20:00 w Warszawie.

FK Bodø/Glimt 2-2 Viking FK
1-0 - 43' Patrick Berg (karny)
1-1 - 45' Veton Berisha
1-2 - 56' Veton Berisha
2-2 - 60' Patrick Berg

Bodø/Glimt: 30. Joshua Smits - 3. Alfons Sampsted (90' 16. Morten Konradsen), 18. Brede Moe, 4. Marius Høibråten, 5. Fredrik André Bjørkan - 10. Hugo Vetlesen (65' 11. Axel Lindahl), 7. Patrick Berg, 19. Sondre Brunstad Fet (90' 28. Pernambuco), 14. Ulrik Saltnes, 24. Lasse Selvåg Nordås - 20. Erik Botheim

WYNIKI SONDYCzy Legia awansuje do 2. rundy eliminacji Ligi Mistrzów?
SUMA GŁOSÓW: 24020
START: 15.06.2021 / KONIEC: 14.07.2021



przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
Grzesiek - 05.07.2021 / 14:47, *.centertel.pl

Jakby bylo bez rewanzu nie mialbym zludzen ze awansujemy dalej a tak to jakas tam iskierka nadziei sie tli

odpowiedz
LM - 05.07.2021 / 08:39, *.tpnet.pl

LEGIO jestes " MISTRZEM RP "! Bodo/Glimt 0-2 LEGIA !!!

odpowiedz
Po(L)ubiony - 04.07.2021 / 17:40, *.chello.pl

Wygramy obydwa mecze. Jedyne, co może nam zagrażać, to mecze.... repry we wrześniu. Blamaż w eliminacjach, wymusi na nowym preziu w PZPN, wykopanie Zołzy. Presja będzie na zatrudnienie trenera-Polaka. Wyrwą nam Czesława (nawet buląc ciężkie odszkodowania Miodkowi) i znowu będzie bajzel.

odpowiedz
Wolfik - 04.07.2021 / 20:22, *.mm.pl

@Po(L)ubiony: Dlaczego tak źle rzyczysz narodowej reprezentacji? Era trenera Brzęczka już ją uwsteczniła. Chyba, że dalej chcemy "dołować". Poza tym - w tej chwili nie widzę powaznego kandydata z rodzimych trenerów.

odpowiedz
Norweg - 03.07.2021 / 22:54, *.play-internet.pl

Mieszkałem parę ładnych lat w Norwegii, miałem karnet na mecze Vikinga, parę razy byłem też na meczach w innych miastach m.in. Bodo czy Molde. Ogólnie liga norweska jest bardzo słaba, wg mnie sporo słabsza nawet od naszej nedznej ekstraklasy, jak czytam niektóre opinie pełne obaw jak byśmy grali z jakimś Bayernem czy Romą to jestem zażenowany.... Bodo to jest mniej więcej poziom finskiego Mariehamn które na miękko pykneliśmy parę lat temu więc wyluzujcie, wygramy oba mecze bez większego problemu, pozdrawiam.

odpowiedz
LM - 03.07.2021 / 18:22, *.tpnet.pl

Nie badzmy pesymistami tylko optymistami w dwumeczu o awans a Bodo to nie taki diabel straszny co widac po osiaganych ostatnio wynikach !!!!

odpowiedz
Ludzie - 03.07.2021 / 17:59, *.chello.pl

Nie mówmy o nich jakby byli jakimś Realem czy topową drużyną „mamy szanse” „może coś ugramy” ludzie trochę wiary,to są zwykle ogórki z Norwegii, zagrac,zapomnieć i jedziemy dalej ,trochę więcej wiary

odpowiedz
atmosferic - 03.07.2021 / 17:30, *.orange.pl

Obrona bodo jest słaba. W tym nadzieja Legii.

odpowiedz
Wolfik - 04.07.2021 / 20:29, *.mm.pl

@atmosferic: Za to nasza, to prawdziwy mur oporowy....

odpowiedz
ech - 03.07.2021 / 17:20, *.chello.pl

Przegrali, zremisowali to teraz wygrają, niestety. :(

odpowiedz
deska - 03.07.2021 / 17:17, *.vectranet.pl

Jak Legia zagra na maxa to jest szansa.Często gra w lidze,a w pucharach to zupełnie inna bajka dlatego widzę szansę dla Legii tylko kiedy zagra na maxa.

odpowiedz
L - 03.07.2021 / 17:11, *.tpnet.pl

Boisko w środę wszystko zweryfikuje ale odkąd im wypadło tych 2 grajków to nic nie wygrali na razie.

odpowiedz
Lupus - 03.07.2021 / 18:43, *.centertel.pl

@L: Więc Kocury ogony do góry i jazda do zwycięstwa

odpowiedz