Lindsay Rose - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Pierwszy trening Rose`a, Wieteska indywidualnie

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Piątkowy trening był pierwszym, w którym uczestniczył najnowszy nabytek Legii Warszawa. Lindsay Rose nie ćwiczył jednak z całą drużyną, a dołączył w trakcie treningu wraz z Jasurbekiem Yaxshiboyevem. Obaj pracowali pod okiem Przemysława Wielebskiego. Do zajęć z całą drużyną wrócił Maik Nawrocki.

Fotoreportaż z treningu - 22 zdjęcia Woytka

Indywidualnie pracował Mateusz Wieteska, który podczas środowego sparingu z Lechią Gdańsk nabawił się urazu mięśni brzucha. Dolegliwości na szczęście nie okazały się groźne. Podstawowy stoper mistrzów Polski mówi, że wszystko jest w porządku. Po kilku lżejszych jednostkach treningowych ma wrócić do pełnych obciążeń i być gotowy na pierwszy mecz z Bodø/Glimt. Po rozgrzewce trener Czesław Michniewicz zarządził pracę taktyczną, która polegała na przesuwaniu się formacji po murawie. W tej części aktywny udział brał "Wietes". Dopiero gdy doszło rozgrywanie piłki w akcjach, to przyglądał się poczynaniom kolegów zza linii bocznej, a jego miejsce w składzie zajmowali na zmianę Nawrocki i Jehor aMcenko. W tym czasie samym siedmiu młodych zawodników (Kostorz, Rosołek, Włodarczyk, Ciepiela, Kamiński, Skwierczyński i Kisiel) zostało oddelegowanych do pracy na drugim boisku z Przemysławem Małeckim. Trening zakończyła praca nad stałymi fragmentami gry, które koordynował Alessio De Petrillo.

W sobotę legioniści będą trenowali w Legia Training Center o godzinie 9 rano, a następnie część z nich uda się na spotkanie sparingowe z Jagiellonią Białystok, które zaplanowano na godzinę 12. Mecz będzie zamknięty dla mediów i kibiców.

Fotoreportaż z treningu - 22 zdjęcia Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.