fot. Woytek / Legionisci.com

Zrezygnowano z kryterium goli wyjazdowych w rozgrywkach Ekstraklasy

źródło: 90minut.pl

Polski Związek Piłki Nożnej na wniosek Ekstraklasy SA dokonał aktualizacji regulaminu rozgrywek Ekstraklasy. Zmiany dotyczą możliwości przeprowadzania pięciu zmian oraz zasad klasyfikacji zespołów. Zgodnie z nowymi ustaleniami gole wyjazdowe nie będą uwzględniane przy sprawdzaniu bilansu meczów bezpośrednich w przypadku równości punktowej. Zachowana została natomiast możliwość przeprowadzenia pięciu zmian w trakcie meczu na takich samych warunkach jak w poprzednim sezonie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Marcel - 03.07.2021 / 12:45, *.t-mobile.pl

Przecież to już jakiś czas temu było podane przez FIFA, że do końca roku 2022 będzie można robić pięć zmian w meczach. A niedawno UEFA podała, że rezygnuje z tego kryterium goli wyjazdowych.

odpowiedz
Lfan - 03.07.2021 / 11:22, *.chello.pl

Pięć zmian? A dlaczego nie 11? ABSURD!

odpowiedz
janusz - 02.07.2021 / 21:22, *.centertel.pl

myslałem ze to chodzi wylacznie o faze pucharowa lm xD

odpowiedz
Czarna elka w stołecznym mieście - 03.07.2021 / 09:19, *.chello.pl

@janusz: w takim razie nie umiesz czytać ze zrozumieniem

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.