fot. Woytek / Legionisci.com

Sparing: Jagiellonia Białystok 0-2 Legia Warszawa

Woytek

W ostatnim meczu sparingowym przed rozpoczęciem sezonu 2021/22 Legia Warszawa wygrała 2-0 z Jagiellonią Białystok. Spotkanie zostało rozegrane w ośrodku treningowym w Kępie koło Sochocina i było zamknięte dla kibiców oraz mediów. Pierwotnie mecz miał rozpocząć się w samo południe, ale został przyspieszony o godzinę.

W wyjściowym składzie pod nieobecność Mateusza Wieteski, który walczy z drobnym urazem, wystąpił Mattias Johansson. Szwed jako jedyny spędził na murawie 90 minut. Do przerwy Wojskowi prowadzili 2-0 po dwóch trafieniach Mahira Emreliego. Azerski napastnik pokonał bramkarza "Jagi" kolejno w 11. i 22. minucie. W drugiej połowie sztab szkoleniowy Legii dokonał wielu zmian, a wynik nie uległ zmianie.

Dla Czesława Michniewicza był to ostatni test przed pierwszym oficjalnym meczem w nowym sezonie. W środę o godzinie 18 rozpocznie się wyjazdowe spotkanie w ramach 1. rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów z Bodo/Glimt. Transmisję meczu przeprowadzi stacja TVP Sport.

WYNIKI SONDYCzy Legia awansuje do 2. rundy eliminacji Ligi Mistrzów?
SUMA GŁOSÓW: 24020
START: 15.06.2021 / KONIEC: 14.07.2021


Sparing
Mecz towarzyski

bez udziału publiczności
Kępa
3.07.2021
11:00
Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok
0-2
Legia Warszawa
(0-2)
Emreli 11'
Emreli 22'
55 Xavier Dziekoński 60'
14 Tomas Prikryl 46'
99 Bartosz Kwiecień
0 zawodnik testowany
5 Bojan Nastić
0 Eryk Matus 46'
6 Taras Romańczuk 80'
26 Martin Pospisil 80'
8 Przemysław Mystkowski 46'
31 Bartosz Bida 39'
0 Andrzej Trubeha 46'
50 Błażej Niezgoda 60'
0 Kacper Tabiś 46'
27 Bartłomiej Wdowik 70' 46'
12 Godfrey Stephen 70'
0 Michał Surzyn 80'
0 Jakub Orpik 80'
0 Karol Struski 46'
99 Daniel Quintana 67' 39'
22 Oliwier Wojciechowski 67'
44 Krzysztof Toporkiewicz 46'
46' Artur Boruc 1
Mattias Johansson 6
60' Artur Jędrzejczyk 55
46' Mateusz Hołownia 3
46' Kacper Skibicki 22
60' Bartosz Slisz 99
60' Andre Martins 8
60' Filip Mladenović 25
60' Josue 27
46' Ernest Muci 20
60' Mahir Emreli 11
46' Cezary Miszta 31
60' Jehor Macenko 64
46' Joel Abu Hanna 23
46' Maik Nawrocki 17
60' Jakub Kisiel 63
60' Bartłomiej Ciepiela 92
60' Kacper Skwierczyński 60
46' Rafael Lopes 21
60' Kacper Kostorz 30
60' Szymon Włodarczyk 28
Trener: Ireneusz Mamrot
Trener: Czesław Michniewicz
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (37)

+dodaj komentarz
Or(L)ando Sa - 04.07.2021 / 21:26, *.mm.pl

Gdzie są wieczne marudy???
Dziadku stary dziadku...

odpowiedz
Endriu - 04.07.2021 / 20:09, *.net.pl

Jaga jeszcze bez Pazdana ale już z Niezgodą ;-)

odpowiedz
Krzeszczu - 04.07.2021 / 20:27, *.bredband2.com

@Endriu: Pazdan juz podpisal z Jaga

odpowiedz
AML - 04.07.2021 / 12:37, *.centertel.pl

JEDZIEMY DO NORWEGII PO ZWYCIĘSTWO !!!
===============================
NIE MOŻNA SIĘ BAĆ RYWALA - TO JUŻ NIE JEST TAKI MOCNY ZESPÓŁ, JAKI BYŁ W PRZESZŁOŚCI.
TRZEBA ZAGRAĆ UWAŻNIE I SKUTECZNIE. MOŻE PRZY ODROBINIE SZCZĘŚCIA TAM JUŻ ZAPEWNIMY SOBIE AWANS DO 2 RUNDY WYGRYWAJĄC RÓŻNICĄ KILKU BRAMEK.

TYLKO LEGIA-LEGIA MISTRZ !!!

odpowiedz
LM - 04.07.2021 / 09:45, *.tpnet.pl

Sparingi u nas wskazuja ze jest niezle wiec jak LEGIA zagra tak jak Molde z Bodo to bedzie dobrze a o awans nie bedziemy sie martwic !!

odpowiedz
Paweł - 04.07.2021 / 14:45, *.play-internet.pl

@LM : a sparing partnerzy kiepscy. Pamiętam Legię Romanowskiego pod wodzą Janasa pamiętam kto wtedy przyszedł do klubu ( Kucharski, Kubica, Staniek, Wieszczycki)i jakie firmy grały z nami sparingi przed dwu meczem z IFK.

odpowiedz
olew - 04.07.2021 / 22:16, *.vectranet.pl

@Paweł: trochę inne zasady eliminacji były, grali mistrzowie ( tylko mistrzowie !) , decydował jeden dwumecz ( bynajmniej nie na początku lipca grany) , można było we Francji sparingować całe lato, Legia była b.silna (choć 2/3 składu nie było Jej własnością ), była silna tylko przez rok... teraz jest zupełnie inaczej, na krajowe mistrzostwo mamy abonament, mamy jako klub największy budżet w Polsce, nie mamy Widzewa w lidze... jest po prostu inaczej, czasy się zmieniają, ale LEGIA była i jest POTĘGĄ

odpowiedz
Kupon&Babol - 04.07.2021 / 08:09, *.m247.com

Kto to jest ten Macanko?

odpowiedz
Gocław - 04.07.2021 / 09:02, *.net.pl

@Kupon&Babol: to jest bardzo szanowany gracz w e-sport, a dokładnie e-golfa. Dwukrotny mistrz Litwy lub Łotwy nie pamiętam dokładnie i wicemistrz Uzbekistanu 2021.

odpowiedz
chrisSiekierki - 04.07.2021 / 11:18, *.vectranet.pl

@Gocław: Podobno ma też obywatelstwo Kirgistanu lub Mongolii ale zdanie są podzielone

odpowiedz
Bodek - 03.07.2021 / 21:53, *.play-internet.pl

Jadzka sciagnela Pazdana, amy dalej europe chcemy zdobywac wieteska xD
Mioduch daj spokoj

odpowiedz
Markus Merk - 04.07.2021 / 11:02, *.play-internet.pl

@Bodek: Lepszy młody Wieteska niż stary emeryt Pazdan.

odpowiedz
chrisSiekierki - 04.07.2021 / 11:22, *.vectranet.pl

@Bodek: Podobno Węgrzyn ma wznowić karierę też można go brać bo to drwal nad drwale no i doświadczony a takich nam trzeba. A tak poważnie Pazdan może i dobry zawodnik ale nieco stary już, niewiele młodszy od Lewczuka

odpowiedz
Kony - 03.07.2021 / 20:24, *.play-internet.pl

To juz za moment macie na kuponach Bodo z handicapem czy bez? Ja sie zastanawiam wlasnie nad handi 2-0 mysle, ze Norwegowie wygraja roznica 3 bramek a kurs kusi :)

odpowiedz
Singspiel - 04.07.2021 / 12:20, *.plus.pl

@Kony: z takich frajerów jak ty żyją bukmacherzy

odpowiedz
bono66 - 04.07.2021 / 13:10, *.com.pl

@Singspiel: Dokładnie frajerzy niech grają u buka a Legia niech wygra dwumecz z Bodo

odpowiedz
Kony - 04.07.2021 / 19:15, *.play-internet.pl

@Singspiel: A tacy naiwni frajerze jak ty mysla, ze w tym roku legia cos zdziala. Jestem na plus to druga sprawa wiec pucuj cwaniaczku haha :)

odpowiedz
Ryszard S - 03.07.2021 / 19:33, *.skybroadband.com

Czy to Jarosław Niezgoda w Jagielonni?

odpowiedz
Singspiel - 04.07.2021 / 12:51, *.plus.pl

@Ryszard S : Błażej. Co ciekawe, z okolic naszego Jarka

odpowiedz
Bracia - 03.07.2021 / 16:34, *.plus.pl

Żeby kupić wejściówkę na Żyletę muszę mieć kartę kibica?

odpowiedz
Yeti - 03.07.2021 / 17:07, *.play-internet.pl

@Bracia : Wystarczy paszport covidowy.

odpowiedz
gazza - 03.07.2021 / 20:26, *.inetia.pl

@Yeti: COOOOOO ????
Nie mogę pójść na Legię mimo że jestem zdrowy ??????????????

odpowiedz
c u L t - 04.07.2021 / 00:45, *..

@Bracia :Nie ,nie musisz mieć.... tylko musisz znać wszystkie Legijne piosenki✨⚽️✌️✨

odpowiedz
GL - 03.07.2021 / 16:19, *.tpnet.pl

Bedzie dobrze LEGIO w dwumeczu wywalczymy awans a po drugie nie dociera mysl LEGIO gdybys miala odpasc po 1 rundzie wprost nie do uwierzenia wiec powodzenia !!

odpowiedz
Władeczek - 03.07.2021 / 14:37, *.play-internet.pl

Nieźle to wyglądało faken. Grali szybko i z polotem. Dobry prognostyk przed meczami w Lidze Mistrzów.

odpowiedz
Witosław - 03.07.2021 / 16:51, *.play-internet.pl

@Władeczek: Na twoim LG Oled 85" i z maciorą na stole to wszystko wygląda z polotem:)

odpowiedz
Kibic - 03.07.2021 / 14:16, *.com.pl

Mecz 1 Rundy Eliminacji Europejskich i mega panika czy przejdą do 2 rundy . Brakuje w Mistrzu Polski Piłkarzy na miarę Gwiazd tej naszej słabej Ligi .

odpowiedz
Adi - 04.07.2021 / 11:06, *.play-internet.pl

@Kibic : raczej mała wiara kibiców w swoj zespół.Taka polska mentalnosc wieczne lamenty

odpowiedz
Markus Merk - 04.07.2021 / 11:08, *.play-internet.pl

@Kibic : Żadnej mega paniki nie widzę, jedynie co widzę, to mega głupi komentarz.

odpowiedz
0-711 - 03.07.2021 / 14:10, *.plus.pl

Co Luquim?

odpowiedz
do Sobo(L)ew - 03.07.2021 / 13:39, *.mm.pl

Tak, grali 2 x 20 minut. Dlatego zmiany zostały dokonane powyżej 80 minuty. Myślenie nie boli, naprawdę.

odpowiedz
dzl - 03.07.2021 / 13:51, *.mm.pl

@do Sobo(L)ew: :)

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 03.07.2021 / 13:20, *.centertel.pl

pedigree Pa(L) mam dla niektorych

odpowiedz
Mision - 03.07.2021 / 13:07, *.centertel.pl

O 11 zaczeli

odpowiedz
Sobo(L)ew - 03.07.2021 / 12:55, *.centertel.pl

KTOŚ TU ZA BARDZO ZAKRECONY. A SWOJĄ DROGĄ TO W JAKIM WYMIARZE CZASOWYM BYŁ TEN MECZ? 2*20 MINUT??

odpowiedz
WWL - 03.07.2021 / 16:52, *.plus.pl

@Sobo(L)ew :

W 80 minucie były zmiany jeszcze, tak więc chyba wiadomo

odpowiedz
Magarac - 03.07.2021 / 12:47, *.172.33

Emreli to Azer a nie Albańczyk :)

odpowiedz