Czesław Michniewicz - fot. Woytek / Legionisci.com

Michniewicz: Luquinhas i Kapustka narzekali na dobne urazy

źródło: jagiellonia.pl

– Był to bardzo wartościowy sparing, zarówno dla nas, jak i dla Jagiellonii. Odbył się w dobrej atmosferze, z poszanowaniem kości rywali. Żałuję bardzo, że coś się przydarzyło Bartkowi Bidzie, ale było to bez kontaktu z przeciwnikiem. Mam nadzieję, że to nic groźnego. Szkoda by było, gdyby musiał pauzować już na początku sezonu. Dla nas był to o tyle ważny sparing, że zagraliśmy ostatni mecz przed potyczką z Bodo. Rozegraliśmy 60 minut w składzie zbliżonym do tego, w którym możemy zagrać w środę - powiedział po sparingu z Jagiellonią Czesław Michniewicz dla oficjalnej strony białostockiego klubu.

- Nie zagrali dzisiaj Kapustka i Luquinhas, którzy narzekali na drobne urazy. Wszyscy pozostali zawodnicy byli do dyspozycji i przez 60 minut graliśmy w najmocniejszym składzie. Później dokonaliśmy kilku zmian. Podobnie jak w Jagiellonii, na boisku pojawiło się kilku młodych zawodników i mecz się wyrównał. Jagiellonia miała swoje okazje, trafiła w słupek. Myślę, że trener Mamrot będzie zadowolony z przebiegu meczu, ale na pewno z wyniku nie, choć w sparingach o wynik tak do końca nie chodzi - dodał trener Legii.

- Podczas meczu przyglądałem się głównie swoim młodym zawodnikom, choć nie ukrywam, że wpadł mi w oko jeden chłopak z Jagiellonii. Przypominał mi mocno Marka Citkę - Oliwier Wojciechowski. Widać, że jest mocno zbudowany, silny i ma spore umiejętności. Po naszych zawodnikach widać zmęczenie, bo wcześniej pracowali na obciążeniach juniorskich. Teraz rywalizują z najlepszymi zawodnikami w kraju i radzą sobie coraz lepiej. Może nie są jeszcze gotowi, by stanowić o sile Legii, ale mogą liczyć na minuty w nadchodzącym sezonie - zakończył Michniewicz.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
Cesiu - 04.07.2021 / 17:56, *.lewtelnet-access.de

Hudnie w oczach, na ostatnich foto ewidentnie ubyło mu jakieś 17 gram

Oczywiście są to złośliwości za popisy wokalne, częste wybieranie numeru fryzjera i wygląd (Bòg jak lepił Cesia to postawił na rozwiązania niebanalne)

Ale jak wprowadzi Legię do grupy LE to nic więcej złośliwego nie napiszę, a jak do LM to nawet będę chwalił.

Tylko Legia!!!

odpowiedz
Bralczyk - 05.07.2021 / 01:00, *.virginm.net

@Cesiu: 17 gramÓW;)

odpowiedz
bronek49 - 04.07.2021 / 16:43, *.chello.pl

już wpadł mu w oko młody zawodnik Jagielloni niech mu wpadają w oko młodzi zawodnicy Legii a nie tylko liczy że mu prezes kupi

odpowiedz
LM - 04.07.2021 / 13:11, *.tpnet.pl

Z tymi urazami w meczach to roznie bywa a mlodzi dalej czekaja na minuty !!

odpowiedz
Arek - 04.07.2021 / 10:19, *.com.pl

Luquinhas i Kapustka narzekali na dobne urazy W punkt :) :)

odpowiedz
exsa - 04.07.2021 / 08:53, *.tpnet.pl

P.Trenerze : Dlaczego odchodza mlodzi pilkarze ?Prosimy o wyjasnienie !!!!

odpowiedz
Majk Spajk - 03.07.2021 / 19:25, *.tele2.se

Za Pana Stanislawa tych urazow bylo mniej. Jestem przekonany ze ich czesc jest po prostu wyemaginowana, bo pilkarskie panienki sa delikatniejsze niz Kopciuszek. Potknie sie taki o zdzblo trawy i pol roku go boli. Kopciuszki a nie sportowcy. Wlosi tez wczoraj dali taki przyklad.

odpowiedz
(L)ukasz - 03.07.2021 / 23:09, *.chello.pl

@Majk Spajk: wyemaginowana powiadasz?

odpowiedz
LM - 03.07.2021 / 18:25, *.tpnet.pl

Poczatek europejskich pucharow a potem dojdzie liga a tu ciagle urazy to cos jest na rzeczy skoro tak sie dzieje !!

odpowiedz
Sobo(L)ew - 03.07.2021 / 15:55, *.centertel.pl

Czy nie może być profesjonalnego fachowca od przygotowania fizycznego w profesjonalnym klubie? Tylko zawsze jakiś dziad a później takie problemy (czyt drobne urazy itd itp)

odpowiedz
Grabsky - 03.07.2021 / 16:28, *.inetia.pl

@Sobo(L)ew : Ale żeby nie było żadnych urazów to sport trzeba by uprawiać rekreacyjnie, a nie zawodowo

odpowiedz
???? - 03.07.2021 / 17:16, *.t-mobile.pl

@Sobo(L)ew : Ty tak serio ? W Madrycie też ciągle kontuzje i pewnie też nie mają specjalistów? Chłopie przejdź na szachy

odpowiedz
Stefan1916 - 03.07.2021 / 19:57, *.chello.pl

@????: to właśnie jest poziom wiedzy wielkich znawców w komentarzach, co nigdy w życiu piłki prosto nie kopnął.

odpowiedz