Czesław Michniewicz i Tomas Pekhart - fot. Woytek / Legionisci.com

Euro 2020: Czechy odpadły, Pekhart nie grał

Woytek

Reprezentacja Czech odpadła z mistrzostw Europy. Południowi sąsiedzi Polski przegrali w ćwierćfinale z Danią 1-2. Tomas Pekhart, który był powołany do kadry Czech spędził cały mecz na ławce rezerwowych.

W sumie Czechy zagrały na Euro pięć spotkań. Pekhart na murawie pojawił się raz - w 74. minucie grupowego spotkania z Anglią, które Czesi przegrali 0-1.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (26)

+dodaj komentarz
LM - 05.07.2021 / 08:35, *.tpnet.pl

Na rewanz z Bodo moze wroci !!

odpowiedz
PABLO - 05.07.2021 / 06:22, *.plus.pl

Czy jest szansa zagra z Bodo?

Czy tak jak Juranovic, odpoczynek?

odpowiedz
Rozczochrany mop - 04.07.2021 / 19:34, *.lewtelnet-access.de

Swoimi bramkami bardzo pomógł Legii w zdobyciu MP. Dzięki temu pojechał na Euro i zaliczył parę minut. Fajnie jakby teraz swoimi golami wprowadził Legię do LE i zimą znalazł klub który zapewni mu bardzo dobry finansowo kontrakt. Zasłużył.

Jesienią powoli jego miejsce zajmie Emreli, a są jeszcze Lopes, Rosołek i Włodarczyk.

odpowiedz
RE - 04.07.2021 / 13:04, *.tpnet.pl

Za to w LEGII bedzie gral i strzelal gole oby jak najwiecej !!

odpowiedz
Marcinos - 04.07.2021 / 12:31, *.xnet.hr

edit:
"Euro 2020: Czechy odpadły bo Pekhart nie grał."

odpowiedz
Myś[L]iciel - 04.07.2021 / 16:25, *.elartnet.pl

@Marcinos: Właśnie

odpowiedz
Wrath - 04.07.2021 / 12:14, *.chello.pl

To pokazuje gdzie jest nasza liga...
Król strzelców, spec od gry głową, Czechy desperacko próbują doprowadzić do wyrównania wrzucając lagi w pole karne a Tomas się nawet z ławki nie podnosi...

odpowiedz
Mateusz z Gór - 04.07.2021 / 09:11, *.orange.pl

Już po samym nagłówku wiemy, czemu odpadły.

odpowiedz
Poborsky - 04.07.2021 / 06:53, *.centertel.pl

Weekend wolny i w poniedziałek 8:30 na treningu.

odpowiedz
Real deal - 04.07.2021 / 01:56, *.virginm.net

Legia zarobi na pilkarzu grajacym na ME,nie gral to dla nas tez plus.Troche odpocznie ,no I jedziemy tak powinno sie do tego podejsc.Ekstraklapa I puchary czekaja :)

odpowiedz
c u L t ‘ s ⚽️ K i n g ⚽️ P o l a n d - 04.07.2021 / 01:00, *..

Szok,u nas Król strzelcòw a tu dno....




odpowiedz
Hautausmaa - 04.07.2021 / 00:21, *.chello.pl

"Reprezentacja Czech odpadła z mistrzostw Europy" - Hell Yeah!!!!
"Tomas Pekhart, który był powołany do kadry Czech spędził cały mecz na ławce rezerwowych." - 2x Hell Yeah!!!!!!!

odpowiedz
Tutti Frutti - 04.07.2021 / 10:33, *.tvksmp.pl

@Hautausmaa: "Kasiora dla Legii za obecność Pekhatra w kadrze Czech na ME" Yeah!!!
"Wypoczęty król strzelców ekstraklasy na ławce rezerwowych Legii" Yeah!!!

odpowiedz
piotr_zabki - 03.07.2021 / 23:51, *.jjs.pl

Moim zdaniem będący na Euro powinni wracać do Legii, są w treningu i dopiero po dwóch meczach kwalifikacyjnych na urlop.

odpowiedz
floyd - 03.07.2021 / 23:25, *.chello.pl

To co Pekhart, Barcelona już dzwoniła?? Spakowałes się? Gdyby nie Legia to biegałbys gdzieś po czeskich pastwiskach, ale pierwszy byłeś żeby z Legii spi…olic. Mam nadzieje ze będziesz najwyżej zmiennikiem, bo styl gry bez Ciebie będzie na pewno o wiele atrakcyjniejszy

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 04.07.2021 / 17:32, *.petrotel.pl

@floyd: pierwszy, żeby go opchnąć, to jest Miodek ;-)

odpowiedz
Wolfik - 04.07.2021 / 20:27, *.mm.pl

@floyd: Może i grają na pasrwiskach, ale ich druzyny regularnie grają w pucharach. Gdybysmy trafili na czeska druzyną ligową w eliminacjach zobaczyłbyś jak wyglada powazna gra. Że o reprezentacji nie wspomnę.

Poza tym Kolega Vadis ma rację. Pierwsza oferta i żegnamy Tomasa.

odpowiedz
floyd - 04.07.2021 / 20:34, *.chello.pl

@Wolfik: Ale ja się z Wami całkowicie zgadzam. Przecież to Muoduski robi co roku w Legii wietrzenie magazynów, a piłkarzyki bez ambicji spieprzają pierwszym samolotem. Śmieszy mnie tyko to, ze gość który przed Legia nic nie znaczył, zagrał jeden w miarę sezon, posiedział na ławce na euro i już ma milion ofert:) nic tak naprawdę nie osiągnął ( król strzelców polskiej ligi to średni powód do dumy) i już mu sje trampki palą do wyjazdu.

odpowiedz
Anty kudlacz - 03.07.2021 / 21:51, *.play-internet.pl

Mioduch pewnie zalamany, ze Pekhart tak malo gral, bo go nie sprzeda za dobry hajs

odpowiedz
Cyniek - 03.07.2021 / 21:09, *.vectranet.pl

I elegancko będzie wypoczęty

odpowiedz
mareczek - 03.07.2021 / 21:08, *.vectranet.pl

To chyba nie jest zmęczony i może grać u nas pełny energii:)

odpowiedz
lux - 03.07.2021 / 21:07, *.chello.pl

Jak Emreli się rozkręci na dobre, to dla Tomka czuję, że miejsca zabraknie.

odpowiedz
HM - 03.07.2021 / 20:34, *.play-internet.pl

Kiedy wraca..?

odpowiedz
Gibon - 03.07.2021 / 20:22, *.centertel.pl

Wracaj na ligę mistrzów!!!

odpowiedz
Farme(L) - 04.07.2021 / 12:26, *.virginm.net

@Gibon: to do września ma czas :p

odpowiedz
oLaf - 04.07.2021 / 22:30, *.vectranet.pl

@Farme(L): taaa, zobaczymy LM "jak świnia słońce" : (

odpowiedz