Mikołaj Kwietniewski - fot. Woytek / Legionisci.com

Kwietniewski odszedł z Legii. Oczekiwania były inne

Woytek

Mikołaj Kwietniewski odszedł z Legii Warszawa. Z końcem czerwca wygasła jego umowa z klubem z Łazienkowskiej i nie została przedłużona. Pomocnik trafił do Warszawy zimą 2018 roku w wieku 18 lat z rezerw angielskiego Fulham FC.

Niestety przez ponad 3 lata nie zdołał zagrać żadnego meczu w pierwszej drużynie. W styczniu 2019 roku został wypożyczony do Bytovii Bytów, a sezon 2019/2020 spędził w Wiśle Płock. W sumie w barwach "Nafciarzy" w Ekstraklasie zagrał w 12 meczach. Przez ostatni sezon występował w trzecioligowych rezerwach Legii Warszawa. Wystąpił w 31 spotkaniach, w których strzelił 4 gole.

- Chciałbym podziękować Legii Warszawa za te 3,5 roku współpracy. Wszystkim osobom związanym z tym klubem, a przede wszystkim zawodnikom, którzy są najlepszymi w Polsce i miałem zaszczyt być w tym miejscu, dzielić z nimi każdego dnia zielony plac, który kochamy i na którym spełniamy swoje marzenia. Trenerom, fizjoterapeutom i wszystkim osobom, które sprawiają, że to miejsce jest wyjątkowe. Jest tu masa świetnych ludzi, którzy zostaną w mojej głowie przez długi czas. Bywały momenty lepsze jak i te gorsze. Myślę, że obie strony czują niedosyt bo oczekiwania były inne ale wszystko przed nami! Legia nauczyła mnie życia i pokazała że trzeba walczyć. Powodzenia i do zobaczenia! - napisał Kwietniewski na swoim profilu na Instagramie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
Magarac - 04.07.2021 / 18:25, *.centertel.pl

Lech daje 150 tys euro za Kądziora, Elbar zeszło z miliona do 300 tys euro.
Moze, łudzę się, p. Kucharski pomyli csię i włączy się do gry.
Głosy na temat zawodnika różne. To naturalne. Nikt nie wmówi, że na tle ekstraklasy nie zrobi różnicy. W Górniku robil dużo zamieszania na skrzydle, ocierał się o kadrę, a chyba aż tak nie zapomniał jak kopać piłkę.

odpowiedz
Wolfik - 06.07.2021 / 13:33, *.mm.pl

@Magarac: Przecież temat jest zamknięty.

odpowiedz
Dossa Jr - 04.07.2021 / 18:08, *.chello.pl

Mega na niego liczylem :( nawet po cichu liczylem, ze Czesio jak zostalem treneiro to go wyciagnie z dolka i zacznie grac. Ale nic to. Szwoch tez u nas nie pogral...

odpowiedz
Marcel - 04.07.2021 / 16:07, *.t-mobile.pl

Dobre pożegnanie na poziomie - nie wyszło, trudno, jedziemy dalej. Ale on tak naprawdę w Legii szansy nie dostał. Trzymaj się chłopaku i powodzenia.

odpowiedz
syrenka - 04.07.2021 / 15:10, *.orange.pl

Powodzenia! Honorowe pożegnanie! Nie każdy to potrafi....

odpowiedz
grzesiek - 04.07.2021 / 14:36, *.centertel.pl

Być moze transfer w celu zwiekszenia rywalizacji wsrod mlodych pilkarzy.

odpowiedz
exsa - 04.07.2021 / 13:07, *.tpnet.pl

P.Prezesie jakie korzysci z takiego obrotu spraw ma LEGIA ?

odpowiedz
Tadeusz - 04.07.2021 / 11:21, *.chello.pl

Rozumiem że odchodzą, ale czy są tak beznadziejni że nikt ich nie chce kupić. Nie wolno czekać aż skończy kontrakt tylko sprzedać wcześniej

odpowiedz
oLaf - 04.07.2021 / 22:22, *.vectranet.pl

@Tadeusz: ma 21 lat, przez 3 lata się nie przebił to niech idzie gdzieś indziej, nie nadaje się na Legię niestety...

odpowiedz
yyy - 04.07.2021 / 11:10, *.chello.pl

ŻEGNAJ, LEGENDO!!!

odpowiedz
exsa - 04.07.2021 / 10:31, *.tpnet.pl

Dlaczego tak sie dzieje P. Trenerze - nie graja a odchodza !!!!

odpowiedz
dresik.vip - 04.07.2021 / 10:42, *.230.163

@exsa: pewnie dlatego że na boisku może przebywac tylko 11 zawodników i nie możemy grać samymi młodzieżowcami tylko dlatego że są młodzi.

odpowiedz
gg - 04.07.2021 / 09:57, *.chello.pl

nawet nie pamiętałem, że taki istnieje

odpowiedz
c u L t ⚽️ n e w s - 04.07.2021 / 00:51, *..

Trudno mi coś namrécić,3,5 lat w Legii i coś nie halo albo pech,albo przypadek i tak zadowolony że Legia nauczyła gry ⚽️ i życia....Good Luck✨⚽️✨!

odpowiedz
Amator - 04.07.2021 / 04:20, *.vectranet.pl

@c u L t ⚽️ n e w s: Szacun dla niego, że nie płacze i podziękował jak należy. Oby wyciągnął wnioski, nie poddawał się i miał dużo szczęścia (bo nie oszukujmy się ale jest ono potrzebne żeby daleko zajść).

odpowiedz