Izabela Kruk, Czesław Michniewicz, Andre Martins - fot. Bodo/Glimt / YouTube

Konferencja przedmeczowa

Michniewicz: Wiemy jakie są oczekiwania nasze, klubu i kibiców

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Podobnie jak zespół z Bodo zbierał info na nasz temat, tak samo robiliśmy my. Jako sztab mamy olbrzymią wiedzę na temat naszego przeciwnika, ale nie każdy szczegół będziemy przekazywać zawodnikom, bo byłoby tego zdecydowanie za dużo. Staraliśmy się ją wykorzystać w planowaniu treningów. Zobaczymy jaki będzie efekt jutro. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok – powiedział na przedmeczowej konferencji w Bodo trener Legii Czesław Michniewicz.

- Dodam tylko, że właśnie na trybunach z daleka widziałem Ulrika Saltnesa, który jutro będzie grał z numerem 14 na środku boiska. Także widzicie, że kojarzę nawet twarze tych chłopaków – dodał szkoleniowiec.

- Białe noce? Dziś po obiedzie chciałem się przetestować jak się śpi, więc zasłoniłem wszystkie zasłony. Udało się zdrzemnąć, więc myślę, że to nie będzie problemem. Widzieliśmy, że będziemy grali na syntetycznym podłożu, że będą białe noce. Mam nadzieję, że organizmy piłkarzy dobrze zareagują. Jedyna rzecz jakiej się nie spodziewaliśmy to, że będzie tak ciepło. Ostatnio kibice Bodø siedzieli na trybunach w kurtkach, bo było chłodno. Dziś po wylądowaniu pilot powiedział, że jest 27 stopni. Myślałem, że pomylił, ale jednak nie.

WYNIKI SONDYCzy Legia awansuje do 2. rundy eliminacji Ligi Mistrzów?
SUMA GŁOSÓW: 24020
START: 15.06.2021 / KONIEC: 14.07.2021



- Przydałoby się jeszcze kilka tygodni, żeby zgrać drużynę. Tego czasu zabrakło szczególnie zabrakło nowym zawodnikom, by doszli do pełnej sprawności i zrozumieli nasz sposób grania. Na pewno czasu nie było wystarczająco dużo. Zdaję sobie sprawę z tego, jaka jest ranga tego spotkania, jakie są oczekiwania nasze, klubu i kibiców. Chcielibyśmy te oczekiwania spełnić. Wiemy, że czeka nas trudny mecz. Przerwa miedzy sezonem i pierwszym meczem w pucharach nie była zbyt długa. Robiliśmy wszystko, by być optymalnie przygotowanymi do tego meczu. Mam nadzieję, że to wszystko będzie jutro widać. Bodø jest w innej sytuacji, bo oni teraz często grali mecze o stawkę. Dla nich to kolejny mecz w tygodniu. Dla nas to duże wydarzenie.

- Na dziś poza Mahirem Emrelim nie ma nowego zawodnika, który mógłby zagrać na pełnej intensywności przez 90 minut, tak jak tego oczekujemy od innych. Nie oznacza to, że ci gracze nie będą nam przydatni. Będą zmiany i różne ustawienia, więc na pewno nie od początku, ale w określonym momencie meczu mogą nam pomóc i na to liczę. Wszystko zależy też od tego, jak będzie kształtował się rezultat.

- Bodø/Glimt funkcjonuje bardzo dobrze jako zespół. Największa w tym zasługa trenera Knutsena. Dobrał zawodników według określonej koncepcji. Dzięki temu ten zespół zdobywa wiele bramek, utrzymuje piłkę w grze, jest bardzo agresywny, atakuje bardzo dużą liczbą zawodników. Mógłbym wymienić więcej szczegółów… doceniam pracę trenera i sposób gry tej drużyny.

- Kacper Skibicki spróbuje dziś trenować. O tym czy zagra zdecydujemy po treningu.

SONDAJak oceniasz pracę Czesława Michniewicza na stanowisku trenera Legii?

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (53)

+dodaj komentarz
Kruk - 07.07.2021 / 08:04, *.play-internet.pl

Serce mówi jedno, a rozum drugie... Oczywiście liczę, że się uda co najmniej zremisować, ale u buka obstawię Bodo/Glimt, żeby w razie czego móc się czymś pocieszyć.

odpowiedz
S - 07.07.2021 / 21:09, *.125.92

@Kruk: to się pocieszyłeś

odpowiedz
KrystekLegia - 07.07.2021 / 08:02, *.chello.pl

Tylko Legia ????

odpowiedz
Opoor - 07.07.2021 / 07:48, *.orange.pl

Wygramy z przewagą dwóch bramek także spokojnie, bez napinki.

odpowiedz
Jano - 07.07.2021 / 16:03, *.orange.pl

@Opoor: optymista :) ale i optymiści i pesymiści są potrzebni bo, jak optymiści wymyślili samolot, to pesymiści spadochron :)

odpowiedz
piotr_zabki - 07.07.2021 / 07:12, *.centertel.pl

Szanowna redakcjo!!! Czy możecie wyłączyć komentarze, bo dzieci na wakacjach nie mają co robić. Jeszcze pierwszego gwizdka nie było a już lament jakby 0:3 było. WSTYD Legioniści.

odpowiedz
c u L t ⚽️ News - 07.07.2021 / 04:35, *..

Trudno coś teraz powiedzieć, jest od nowa budowana, widać nadzieje na budowe super Legii, bez Witeski i Jédzy im serdecznie za wszystko dziêkujemy

odpowiedz
B - 07.07.2021 / 00:21, *.play-internet.pl

To co naiwniaczki znowu wiara :)? Jutro na szczescie dobiegnie końca i znowu zdziwienie czemu przegrali ????

odpowiedz
B - 07.07.2021 / 01:08, *.play-internet.pl

@Siwy: Co to k3 naiwny czereśniaku?

odpowiedz
oLaf - 07.07.2021 / 00:06, *.vectranet.pl

jakie są " oczekiwania nasze, klubu i kibiców." ???

Przypomnę bo może znasz tylko tych z Poznania ; ))) :

MASZ WYGRAĆ ALBO NIE POKAZUJ SIE W WARSZWIE !!!! : )

odpowiedz
KibicL - 07.07.2021 / 00:03, *.net.pl

Jedziemy z nimi panowie, mocno wierze w zwycięstwo ! Tylko Legia !

odpowiedz
AAA - 06.07.2021 / 23:50, *.chello.pl

Zobaczymy co napiszą płaczki jak trafię w Fortunie dokładny wynik 1-3 za 100 Ziko.

odpowiedz
cynkuję - 07.07.2021 / 00:23, *.play-internet.pl

@AAA: c*ja trafisz, kupon zagrał coś innego, pewne info

odpowiedz
Wolfik - 06.07.2021 / 23:26, *.mm.pl

Zastanawiam się dlaczego Abu Hanna nie jest gotowy na grę przez 90 minut skoro do zespołu dołaczył przed Emerlim...

odpowiedz
Sputnik 44 - 06.07.2021 / 23:48, *.vectranet.pl

@Wolfik: bo przez pewien czas nie mógł wcale trenować - miał jeszcze ważny kontrakt z Zorią i najpierw z nimi musiał się dogadać. Szkoda tylko, że nikt zawczasu o tym nie pomyślał...

odpowiedz
(L) uz - 06.07.2021 / 23:17, *.inetia.pl

Któraś tv pokaże mecz, wie ktoś?

odpowiedz
(L) uz - 06.07.2021 / 23:32, *.inetia.pl

@(L) uz: Już wiem.

odpowiedz
Korek - 06.07.2021 / 23:51, *.chello.pl

@(L) uz: a ja wiem i odpowiem Koledze: TVP Sport.

odpowiedz
Dedi - 06.07.2021 / 22:28, *.plus.pl

Konfa w remizie?????
Legia musisz wygrywamy jutro na spokojnie
jeśli my się mamy bać Eugeniusza Bodo
no to lepiej w ogóle nie grać. Remisuje z nimi jakiś Wiking w Lidze to Legia tym bardziej wygra !! LEGIA L nareszcie wraca piłka klubowa bo Euro już przynudza. Walka walka walka życzę kibicom L jutro dobrego humoru !

odpowiedz
Ajajaj nie masz jaj - 07.07.2021 / 07:10, *.centertel.pl

@Dedi: Viking jest waleczny !

odpowiedz
Edd - 06.07.2021 / 22:03, *.plus.pl

I tak ma q*wa być!, nie ma miejsca na błędy. Jak nie my to kto?! Jazda!! Mocno Legia

odpowiedz
Dezerter - 06.07.2021 / 21:23, *.centertel.pl

Czesiu kochany, nie stresuj się tak. Wiadomo, odeszli nie ci, którzy powinni, przyszli ci, którzy nie mieli przyjść. I tak dobrze, że nie zdezerterowałeś przed 1 meczem...

odpowiedz
pawel1916l@op.pl - 06.07.2021 / 20:54, *.chello.pl

Będzie co będzie zobaczymy jutro ale w komentarzach jak zwykle eksperci którzy już dziś nie wierzą, nie walczą choćby dobrym slowem bynajmniej tak można wnioskować z wielu komentarzy a wiary i walki oczekują od piłkarzy. Zacznijmy oceniać po a nie przed. Jeśli jest się na dobre i na źle to nawet widząc że coś jest nie tak przed meczem trzeba dodać otuchy i pokazać że wierzymy w sukces. Pozdro z Jaworzna.

odpowiedz
Jerz z Potoku - 06.07.2021 / 22:23, *.chello.pl

@pawel1916l@op.pl: większość kibiców internautów nie zachłystująca się pozytywną opcją, to są fani Legii, którzy doświadczyli czterech lat piłkarskiej posuchy w EP i obecnie wolą kierować się zdrowym rozsądkiem. Dlatego też, sugeruję, abyś nie nie spieszył się z radykalnymi ocenami kibicowskiego ducha.
Jak słusznie zauważyłeś aktualną dyspozycję naszej drużyny będziemy mogli miarodajnie ocenić dopiero po zakończonym środowym meczu. Jednak nie stoi to na przeszkodzie, aby móc swobodnie wyrażać swoje przedmeczowe opinie, uwagi czy refleksje. A że większość z nich jest jak jest, to naturalna reakcja na miodową legijną rzeczywistości. Nie próbuj Kolego jej zakłamywać, albowiem to tak jakbyś się samooszukiwał. Większość z nas, to już przerabiała - naprawdę nie warto!
Ps.: oczekuję z autentycznym zaciekawieniem na Twój obiektywny pomeczowy komentarz...
Serdeczności z Oś. Potok na Żoliborzu

odpowiedz
oLaf - 07.07.2021 / 00:09, *.vectranet.pl

@Jerz z Potoku: Jerzu, dobrze , ze opisałeś skąd, bo zawsze się zastanawiałem "dlaczego z Potoku ten gość jest??? WTF???" ; )))

I żeby nie byłó, jestem Warszawiakiem , tylko z przeciwległego krańca od Potoku, dlatego nie znam : )

odpowiedz
Jerz z Potoku' - 07.07.2021 / 00:34, *.chello.pl

@oLaf: cieszę się, że dziś/wczoraj poznałeś moje strony. Byłoby sympatycznie jak byś - przy okazji - doprecyzował swoje.
Mój nick jest zwykłym wytworem odwiecznej tradycji, czyli: imię osoby i jej miejsce stałego przebywania. Prawda, że banalnie proste?
Ps.: obyśmy dzisiaj, po dwudziestej, mogli radośnie poklikać na wiadomy temat...

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 07.07.2021 / 09:07, *.centertel.pl

@Jerz z Potoku: i vice versa...

odpowiedz
oLaf - 07.07.2021 / 12:53, *.vectranet.pl

@Jerz z Potoku': pewnie, Ty jesteś z Potoku a ja z Sielc (Sielce, nie mylić z Siedlcami : )

Takie nazwy w W-wie : O

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 07.07.2021 / 18:09, *.centertel.pl

@Jerz z Potoku: już bym zaczął...
przypadek...
rywalom przeszkadzala sztuczna murawa...
Luquinas biegal nie fair (za szybko)..

odpowiedz
Szymko - 06.07.2021 / 20:47, *.plus.pl

27 stopni! Czesław przygotował zespół na 20 ????

odpowiedz
Dedi - 06.07.2021 / 22:34, *.plus.pl

@Szymko:

Jutro w czasie meczu ma mocno padać w Bodo.. ulewy nawet. Temperatura 22

odpowiedz
Leśny Dziadek - 06.07.2021 / 20:01, *.centertel.pl

+ 27, a miało być znacznie chłodniej. I cały misterny plan w...

odpowiedz
Dedi - 06.07.2021 / 22:47, *.plus.pl

@Leśny Dziadek:

W czasie meczu w Bodo 22 stopnie i mocne opady deszczu

odpowiedz
Leśny Dziadek - 06.07.2021 / 22:54, *.centertel.pl

@Dedi: O kurteczka. To piłka dostanie takiego poślizgu, że nikt jej nie dogoni...

odpowiedz
Dedi - 07.07.2021 / 00:38, *.plus.pl

@Leśny Dziadek:

To lepiej sztuczna murawa + deszcz może platać figle większa szansa że będą robić błędy Bodowcy.

odpowiedz
Darek - 06.07.2021 / 19:52, *.t-ipconnect.de

Ciekawe kogo wypchnie Jedrzejczyk do wywiadu po przegranym meczu?
Bo u nas od lat tak jest że po przegranym meczu kapitan nawet nosa nie wystawi do mediów.

odpowiedz
Hugon - 06.07.2021 / 23:25, *.vectranet.pl

@Darek : Kogo wypchnie jest nie ważne ,ważne komu da z łokcia w naszym polu karnym.

odpowiedz
Kibol - 07.07.2021 / 00:05, *.net.pl

@Darek : jakim przegranym ? Hahaha wygramy ten mecz ! Legia rządzi!.

odpowiedz
Kupon - 07.07.2021 / 07:15, *.centertel.pl

@Darek : widzialem go w fortunie cos tam obstawial ale co nie dojrzalem to samo Wieteska ...

odpowiedz
Hubbard - 06.07.2021 / 18:13, *.chello.pl

ja tu oglądam mecz
Mosta (Malta) - Spartak Trnava
27 minuta 2-0 dla ekipy maltańskiej

odpowiedz
Hubbard - 06.07.2021 / 18:26, *.chello.pl

@Hubbard:
już 3-0
czyli nie ma słabych drużyn w Europie

odpowiedz
oLaf - 07.07.2021 / 00:10, *.vectranet.pl

@Hubbard: o ja Cię... nie strasz, ale by nam wklepali!!!! : O

odpowiedz
Dedi - 07.07.2021 / 00:40, *.plus.pl

@Hubbard:

Jak kluby z Luksemburga się poprawiały to i czas na Malty i Wyspy Owcze lol

odpowiedz
(L)ukasz - 06.07.2021 / 18:03, *.vectranet.pl

Temperatura chyba powinna działać na naszą korzyść. Mamy ciepłolubnych piłkarzy, a na dodatek od dłuższego czasu takie temperatury panują w Polsce. W czym więc problem?

odpowiedz
lucho_83 - 06.07.2021 / 17:51, *.chello.pl

"...Jako sztab mamy olbrzymią wiedzę na temat naszego przeciwnika, ale nie każdy szczegół będziemy przekazywać zawodnikom, bo byłoby tego zdecydowanie za dużo...." Oby najważniejsze przekazali, bo będzie jak u Sousy ze Słowacją ;-)

odpowiedz
MAKEN - 06.07.2021 / 17:48, *.151.165

Czy tak wyglądają i ględzą zwycięscy ? Oby.

odpowiedz
grzesiek - 06.07.2021 / 17:52, *.centertel.pl

@MAKEN : z tej trojki najlepiej prezentuje Pani Iza

odpowiedz
dziad kudłaty - 06.07.2021 / 17:53, *.net.pl

@grzesiek: to bardzo ładna kobieta :)

odpowiedz
Żmija - 06.07.2021 / 18:51, *.vectranet.pl

@dziad kudłaty: 100% racji, ale mężatka ;)

odpowiedz
oLaf - 07.07.2021 / 00:12, *.vectranet.pl

@Żmija : " na bezrybiu i rak ryba" ; )))

odpowiedz
grzesiek - 06.07.2021 / 17:47, *.centertel.pl

Czesiek wyluzuj. Nikt nie spodziewa sie ze przejdziecie do 2 rundy. To chyba jakas banka mydlana nadmuchana przez mioduskiego

odpowiedz
Ojej - 06.07.2021 / 17:12, *.centertel.pl

Czesiek czy dasz radę z tą wesołą kompanija przepłacanych piłkarzy z jednej z najgorszych lig w Europie dostać się do pucharu konferencji????

odpowiedz
Siekierki - 06.07.2021 / 17:34, *.t-mobile.pl

@Ojej: Na razie Trener dostał się na przedmeczową Konferencję. Może to starczy?

odpowiedz