fot. Woytek / Legionisci.com

Transfery

Legia interesuje się Marselem Ismajlgeciem

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com/Panorama Sport

Panorama Sport informuje, że Legia chce pozyskać 21-letniego lewego obrońcę Marsela Ismajlgecia, który aktualnie jest piłkarzem KF Tirana.

Zdaniem albańskich mediów zainteresowanie Marselem Ismajlgeciem jest spore, dodatkowo do walki o zawodnika weszła Legia. 21-latek całą swoją dotychczasową karierę spędził w albańskim KF Tirana w której barwach rozegrał 64 mecze, strzelił siedem goli i zanotował sześć asyst. Dodatkowo defensor wraz z "biało-niebieskimi" sięgnął po mistrzostwo Albanii w sezonie 2019/20. Rozegrał również cztery spotkania w reprezentacji Albanii do lat 21.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (34)

+dodaj komentarz
c u L t’s ⚽️ News - 07.07.2021 / 04:26, *..

Jak Kocur to welcom, jak ogòr to no welcom

odpowiedz
ludek - 06.07.2021 / 15:46, *.47.73

może już basta z tym zaciągiem zagranicznym bo skończymy jak sracovia

odpowiedz
Orti - 06.07.2021 / 15:04, *.tpnet.pl

Chciałbym żeby wszystkie transfery wypaliły i żeby z dwóch- trzech z nich były gwiazdami ligi. Jednak czekam na kogoś z plemienia Apaczy ewentualnie jakiegoś Eskimosa.

odpowiedz
PABLO - 06.07.2021 / 06:21, *.plus.pl

Zainteresowanie jest spore,między innymi Fv Brugge więc raczej nie dla Legii

odpowiedz
c u L t’ s ⚽️ News - 06.07.2021 / 05:06, *..

Jakie idà transfery?!nie sá pewne hity,wszyscy czekamy na super!Hit! Ok?✨⚽️✨

odpowiedz
2ba - 05.07.2021 / 22:13, *.virginm.net

Troche jak Marcin Mieciel ????

odpowiedz
Leśny Dziadek - 05.07.2021 / 22:07, *.orange.pl

Brać, płacić i brać.

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 07.07.2021 / 21:42, *.plus.pl

@Leśny Dziadek: śpij dziad(k)u

odpowiedz
Marian - 05.07.2021 / 21:27, *.play-internet.pl

Gdzie rodzime brylanty ja się pytam?

odpowiedz
Ouzo - 05.07.2021 / 21:16, *.centertel.pl

Marcel Its my gacie !!!

odpowiedz
mscygan - 05.07.2021 / 21:13, *.cyfrowypolsat.pl

Emerli na plus, Maik młody na plus jak sie wkomponuje, ten Ismajlgeic młody brać. Będzie pożytek. Rosołek wrócił . Odeszło sporo zawodników, takie są realia Polskiej kopanej. Jestem optymistą przed Bodo. Pamiętajcie . Nie grają nazwiska tylko zawodnicy. Słabszy dzień Bodo ... i Legia wygra. BEZ SŁABSZEGO DNIA TEŻ,

odpowiedz
lol - 05.07.2021 / 14:43, *..

Legia grzebie juz smietniku

odpowiedz
Władeczek - 05.07.2021 / 14:59, *.netfala.pl

@lol: Według mojego skromnego zdania faken Legia grzebie już w szambie.

odpowiedz
Markus Merk - 05.07.2021 / 17:47, *.play-internet.pl

@Władeczek: A moim zdaniem wy z niego wyszliście.

odpowiedz
Krzeszczu - 05.07.2021 / 13:44, *.bredband2.com

Byl albanski "Ferrari", jest albanski "Messi", a ten to co? Albanski "Roberto Carlos"?

odpowiedz
Borat - 05.07.2021 / 14:20, *.145.208

@Krzeszczu: a ty jestes krol albanii popek jelopek

odpowiedz
Traktor - 05.07.2021 / 19:09, *.190.3

@Krzeszczu: Tak po prawdzie to trafnie cię opisał.

odpowiedz
kkleg - 05.07.2021 / 13:26, *.play-internet.pl

młody wiec git i lewy obronca

odpowiedz
Piotr - 05.07.2021 / 13:13, *.tpnet.pl

a za 4 lata taka Albania wyeliminuje reprezentacje Polski w eliminacjach do MŚ lub ME

odpowiedz
Władeczek - 05.07.2021 / 13:06, *.netfala.pl

Sam szrot faken!

odpowiedz
zdzicho - 05.07.2021 / 13:39, *.16.195

@Władeczek: młody, perspektywiczny, 64 mecze i 7 bramek jako obrońca, dodatkowo w rozsądnej cenie. sam jesteś szrot

odpowiedz
Adson 78 - 05.07.2021 / 14:17, *.plus.pl

@Władeczek: szrot ? Nie wiesz nic o tym piłkarzu a już narzekasz , Mordo szrot to jest w Wiśle Kraków , ale wkurza mnie że po mały robi się Legia cudzoziemska , zagraniczni piłkarze nie mają w sercu Legii , odskocznia dla nich i tyle , ale każdemu piłkarzowi trzeba dać szansę pokazania się a nie narzekać !!!

odpowiedz
Krzeszczu - 05.07.2021 / 14:19, *.bredband2.com

@Adson 78: Skoro Wladeczek nic nie wie o tym pilkarzu i narzeka, to ile ty o tym pilkarzu wiesz ze go tak chwalisz?

odpowiedz
Legiatorun - 05.07.2021 / 14:26, *.centertel.pl

@Krzeszczu: A w którym miejscu on go chwalił?

odpowiedz
Legionistaaa - 05.07.2021 / 12:52, *.centertel.pl

Kolejny wynalazek

odpowiedz
SEBO(L) - 05.07.2021 / 12:35, *.centertel.pl

Albania, Azerbejdżan, Mauritius,Uzbekistan, znowu Albania... No coraz ciekawsze okazy wpadają nam do kadry. Niedługo przyszłych zawodników będzie nam przedstawiał Wojciech Cejrowski, bo pewnie on tylko będzie kojarzył kolejnych egzotyków...

odpowiedz
Szymon - 05.07.2021 / 12:42, *.chello.pl

@SEBO(L): dobre się uśmiałem z Cejrowskim

odpowiedz
Michu - 05.07.2021 / 12:58, *.192.122

@SEBO(L): niestety taki mamy poziom polskiej pilki noznej.
Dobrze, ze chociaz tam mozemy wylowic talent, a nie odpad.

odpowiedz
SEBO(L) - 05.07.2021 / 14:18, *.centertel.pl

@Michu: nooo...,ale kiedyś wzmacniali nas Brazylijczycy, Bałkańcy,a teraz łowimy talenty z takich potęg,jak obecnie. I chyba są łowione z dna,na którym strach się niedługo znaleźć...

odpowiedz
LLL - 05.07.2021 / 16:38, *.chello.pl

@SEBO(L): nie, z Brazylii to nas wzmacniali pilkarze 8 kategorii, a Rose nie jest z Mauritiusa tylko z Francji. Dosyc spore panstwo w Europie.

odpowiedz
Wolfik - 05.07.2021 / 23:42, *.mm.pl

@SEBO(L): A kto przjdzie do 32-iej ligi w Europie? To i tak cud, że takiego Emerliego namówili....

odpowiedz
Pacz - 05.07.2021 / 12:19, *.t-mobile.pl

Lewą obronę to my mamy zabezpieczoną (Hołownia, Abu Hanna, Mladenovic trochę bardziej z przodu), za to przydałby się prawy skrzydłowy, po odejściu Wszołka i ewentualnej sprzedaży Juranovica prawą stronę mamy do obsadzenia. Ale od przybytku głowa nie boli.

odpowiedz
Kopacz - 05.07.2021 / 12:44, *.supermedia.pl

@Pacz: no jesli dla Ciebie to zabezpieczenie to ok, dla mnie i na lewej brakuje a najsilniej obsadzona pozycja czyli prawa pomoc obecnie jest najgorzej...

odpowiedz