Kacper Skibick i Filip Latawiec - fot. Woytek / Legionisci.com

Zbita łydka Skibickiego

Woytek, źródło: Legionisci.com

W poniedziałkowym treningu legionistów, który odbył się na boisku ze sztuczną murawą w ośrodku treningowym, nie wziął udziału Kacper Skibicki.

Młody zawodnik szykowany jest do gry na wahadle w środowym spotkaniu z Bodo/Glimt. Ostatnie zajęcia przed wylotem do Norwegii obserwował jednak z boku, a prawą łydkę miał zasłoniętą opatrunkiem. Skibicki jednak poleci z drużyną, a uraz nie jest groźny.

O tym czy zawodnik będzie zdolny do gry zadecyduje lekarz. Jeżeli "Skiba" wypadnie ze składu to zastąpi go Mattias Johansson.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Dossa Jr - 05.07.2021 / 18:26, *.chello.pl

Proponuje pana szweda jednak na wahadlo i skibe z lawki

odpowiedz
LM - 05.07.2021 / 13:28, *.tpnet.pl

Kto nastepny a dobrze ze jest zmiennik !!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.