2,5 tysiąca kibiców obejrzy mecz w Bodø

Woytek

2,5 tysiąca kibiców będzie mogło obejrzeć mecz z trybun pierwszy mecz Legii z Bodø/Glimt. Według miejscowych przepisów na stadion będą mogły wejść tylko osoby posiadające "zielony paszport covidowy", czyli w pełni zaszczepione, ozdrowieńcy z ostatnich 6 miesięcy, osoby z negatywnym wynikiem testu wykonanym 24 godziny przed meczem. Dzieci poniżej 12 roku życia wchodzą bez tych ograniczeń.

Norweski klub przygotował dla kibiców możliwość wykonania szybkiego testu antygenowego bezpośrednio na stadionie w dniu meczu. Bilety na mecz z Legią kosztują 200 NOK, czyli ok. 100 PLN.

Stadion w Bodø może pomieścić 8800 kibiców. Więcej o fanach żółto-czarnych przeczytacie w naszym artykule Bodø /Glimt kibicowsko.

W połowie czerwca UEFA podjęła decyzję, że na mecze eliminacyjne oraz na fazę play-off wszystkich europejskich pucharów nie będą wpuszczani kibice drużyn przyjezdnych. "Dzięki tej decyzji UEFA zamierza działać odpowiedzialnie w czasie, gdy nadal obowiązują restrykcje, aby uniknąć rozprzestrzeniania się infekcji, przy jednoczesnym zachowaniu uczciwości sportowej, ponieważ każda drużyna będzie miała możliwość cieszenia się obecności kibiców podczas meczów u siebie, zgodnie z decyzją miejscowych władz" - czytamy w komunikacie federacji.

Dużo piłkarskich ciekawostek o mistrzu Norwegii znajdziecie w artykule Wszystko co musicie wiedzieć o FK Bodø/Glimt.

Mecz Bodø/Glimt - Legia Warszawa odbędzie się w środę, 7 lipca o godzinie 18:00. Transmisję ze spotkania będzie można śledzić na TVP Sport oraz w internecie na sport.tvp.pl. My zapraszamy na naszą tekstową RELACJĘ LIVE! na live.legionisci.com.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (26)

+dodaj komentarz
KLanik - 06.07.2021 / 13:29, *.chello.pl

Norweski zamordyzm, zresztą jak każdy zamordyzm na zachodzie. Przypomina to komunę, jak nie będziesz częścią systemu zostaniesz załatwiony. Won z obostrzeniami!

odpowiedz
Fan Dawid 2019 - 05.07.2021 / 23:18, *.com.pl

Więc według niedobrych Norwegów ci wpuszczeni do 12. roku mogą beztrosko narażać stadion na wielkie bezobjawowe nieprawdopodobieństwo

odpowiedz
Ja - 05.07.2021 / 20:56, *.play-internet.pl

Gry i zabawy norweskich władz, powoli wprowadzane i na Polskie podwórko. Jeśli drwiliscie ze znajomych, którzy raczyli was teoriami spiskowymi, najwyższa pora powiedzieć "przepraszam".

odpowiedz
Sfinks - 05.07.2021 / 22:45, *.vectranet.pl

@Ja: najwyższa pora się zaszczepić! A jeśli masz na to wywalone to nie oczekuj, że wszyscy będą się z tobą pieścić...

odpowiedz
Piramida - 05.07.2021 / 23:11, *.plus.pl

@Sfinks: A jaką przewagę ma wg ciebie zaszczepiony nad niezaszczepionym, poza przywilejami rządowymi i loterią covidową?

Czy nie zaraża?
Czy jest bezpieczny ( skoro tak to po co każesz się innym szczepić?

To wszystkie bajki covidowe są tak widoczne, że trzeba być naprawdę zahipnotyzowanym, żeby nie dostrzegać, że to wszystko ma drugie dno, którym nie jest nasze zdrowie.

Także zaszczepiony jesteś, to daj żyć innym i pozwól mieć swoje zdanie.
Jak za niedługo eksperyment medyczny, w którym wziąłeś udział, będzie miał negatywne skutki ( czego ci oczywiście nie życzę) to ciekawe do kogo pójdziesz po pomoc i ewentualne roszczenia, kiedy nawet producent jest z nich zwolniony.

odpowiedz
Szymon - 06.07.2021 / 01:10, *.chello.pl

@Piramida : a ja proponuję Ci abyś się na ochotnika przy kolejnej fali pandemii zgłosił się do szpitala podcierać dupy chorym na ten syf to zobaczysz co covid robi z człowiekiem

odpowiedz
Piramida - 06.07.2021 / 10:02, *.plus.pl

@Szymon: Kolejna fala?
A skąd wiadomo, ze będzie?
No jak ktoś zaplanował to będzie.
Na 3 dni pogody nie potrafią przewidzieć, ale fale tego wariactwa co do dnia przewidują.

Kolego porównując grypę zamieniona na koronowirusa do innych chorób to niestety, ale jest wiele bardziej śmiertelnych chorób na świecie, które w aktualnym przekazie medialnym przestały istnieć, a szpitale leczyły tylko kowidian...

W Polsce zmarło statystycznie 100 tys więcej ludzi w zeszłym roku niż w latach poprzednich.

A teraz uwaga pytanie do ciebie - ile na korono-wirusa, a ile przez brak dostępu do służby zdrowia?

Statystyka to bardzo prosta metoda na sprawdzenie prawdziwej wielkości różnych zdarzeń, np. tej pseudo pandemii.
Polecam. Może coś ci pomoże.

odpowiedz
Jacek - 06.07.2021 / 11:12, *.centertel.pl

@Sfinks: w huku mam te szczepionki jedna wielka ściema

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 06.07.2021 / 11:21, *.centertel.pl

@Piramida: nie mędrkuj tylko idź do tego szpitala jak Ci kolega radził, zrób z tego relację i badania statystyczne...

odpowiedz
Ja - 06.07.2021 / 11:47, *.play-internet.pl

@Sfinks: Durniu po trzykroć, sam się zaszczep i to nawet siedmioma dawkami, prosto w miejsce gdzie słońce nie dochodzi. Tylko potem nie płacz, że o odszkodowanie będziesz się procesował 20 lat (o ile dożyjesz) by następnie dostać jedno, wielkie śmierdzące nic, ponieważ nikt nie bierze za szprycę odpowiedzialności, włączając w to jej producenta. Zakrzepy, wylewy, spuchnięte kończyny, bezpłodność i inne miłe atrakcje czekają na Ciebie.

odpowiedz
bez - 06.07.2021 / 11:55, *.207.22

@Ja: Spieszę z odpowiedzą. Transmisja wirusa u osoby zaszczepionej jest zmniejszona 25-krotnie.
Jeszcze jakieś pytania?

odpowiedz
Ja - 06.07.2021 / 12:03, *.play-internet.pl

@bez: pomijając dwa fakty (że to brednie i że nawet o to nie pytałem) to po co w takim razie niektórzy w tym wątku szantażują innych emocjonalnie, że trzeba chodzić na oddziały kowidowe, w celu pomagania "bohaterskim" medykom, którzy przecież przyjęli szprycę? Wy się ludzie naprawdę sami oracie.

odpowiedz
dziad kudłaty - 06.07.2021 / 17:41, *.net.pl

@Ja: tylko że większość lekarzy i reszty personelu sie nie zaszczepiła:) poza tym skąd pewność że Ci ludzie leżący w szpitalach leżą na Covid? zdrowy człowiek przechoruje jak zwykłą grypę leżą Ci co mają jakieś choroby i to uderza właśnie w tych najsłabszych , ja przechorowałem to dziadostwo dwa razy , raz kiedy nie było to modne i drugi raz kiedy już było i jakoś żyje ...tutaj bardziej powinno sie izolować ludzi a nie szczepić bo koronawirusy tak szybko mutują że nie ma szans znaleźć nawet szczepionki która uodparnia na 30 % pozdrawiam

odpowiedz
Asas77 - 05.07.2021 / 20:10, *.play-internet.pl

A ile kibiców będzie wpuszczonych ma rewanż?

odpowiedz
Meter - 05.07.2021 / 19:41, *.t-mobile.pl

Kolejny podział.Absurdalność owych "wymagań"przy wejsciu na stadion,przeraża!I pomyśleć ze mamy XXI wiek...

odpowiedz
L - 05.07.2021 / 19:34, *.chello.pl

Ponoć nas to też czeka

odpowiedz
Kaz87 - 05.07.2021 / 19:11, *.tpnet.pl

Stop segregacji sanitarnej

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 05.07.2021 / 18:56, *.play-internet.pl

Mam nadzieje ze u nas takiej segregacji Nie beda robic kowidioci.

odpowiedz
Uhaj - 05.07.2021 / 19:46, *.t-mobile.pl

@Czwarty Pasek Na Dresie: kowidiota to jesteś Ty jeśli uważasz, że korona nie istnieje albo jest to zwykła grypa. Znalem człowieka który też tak myślał a teraz wacha kwiatki od dołu. Znałem też kilka osób które mogły jeszcze ze 20 lat pożyć i przejść kilka gryp ale nie było im dane bo ich to gówno wykończyło.

odpowiedz
:-) - 05.07.2021 / 19:47, *.chello.pl

@Czwarty Pasek Na Dresie: Sądząc po pisowni - idiotyzm to twoja domena.

odpowiedz
FBK - 05.07.2021 / 21:31, *.mm.pl

@Uhaj: Ale gdzie on powiedział że Covid 19 nie istnieje, albo to jest grypa? Powiedział tylko, że stop bezsensownej segregacji.

odpowiedz
OIF - 05.07.2021 / 21:50, *.orange.pl

@Uhaj: Twój kowid jest naprawde morderczy, nawet nikt już nie umiera na raka, na wylew, na białaczke, kowid zniszczył wszystkie choroby, wyłącz telewizor i włącz myślenie gimbusie

odpowiedz
curragh - 05.07.2021 / 22:17, *.centertel.pl

@Uhaj: znałeś człowieka, który myślał? to już jest jakiś postęp

odpowiedz
Robert - 05.07.2021 / 22:22, *.centertel.pl

@OIF: Niestety na te choroby umiera się teraz w domu bez pomocy lekarskiej/szpitalnej. Taki mamy system opieki zdrowotnej niestety.

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 06.07.2021 / 11:28, *.centertel.pl

@OIF: nie miałem wylewu raka bialaczki ale mialem covida i sklamalbym gdybym powiedział, że nikomu nie życzę....
życzę właśnie tym którzy twierdzą, że to nic takiego - nic lepiej czlowieka nie edukuje niz badania empiryczne

odpowiedz