Walerian Gwilia - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Gwilia: Dziękuję wszystkim legionistom!

Woytek, źródło: Instagram - Wiadomość archiwalna

30 czerwca Walerianowi Gwilii wygasła umowa ze stołecznym klubem. Już od dłuższego czasu było wiadomo, że Gruzin nie będzie grał w Legii, ale dopiero teraz oficjalnie pożegnał się z klubem za pośrednictwem swojego konta na Instagramie:

Czas się pożegnać! Po dwóch latach przygody chcę podziękować wszystkim legionistom! Od pierwszego dnia przyjęliście mnie z otwartymi ramionami. Bardzo to doceniam i oddałem za Legię swoje serce i duszę! Było wiele wzlotów i upadków, ale napisaliśmy razem historię i nigdy nie zapomnę tej drogi do dwóch mistrzostw z rzędu. Życzę wam wszystkiego najlepszego w przyszłości. Zawsze będziecie mieli specjalne miejsce w moim sercu.

Bardzo dziękuję moim kolegom z drużyny, trenerom i wszystkim pracownikom. Szczególnie tym, którzy są prawdziwymi legionistami i robią wszystko z sercem (L).

I na koniec, ale nie mniej ważne: Bardzo dziękuję wszystkim kibicom Legii, szczególnie chłopakom Nieznanych Sprawców, po prostu: jesteście najlepsi! Wasz doping i atmosfera na stadionie są niewiarygodne. Zawsze będę jednym z was!

VAKO


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.