Bartosz Slisz, Czesław Michniewicz - fot. Woytek / Legionisci.com

Slisz: Mamy swój plan na mecz

źródło: legia.com

- Wiemy, że Bodø/Glimt jest dobrą drużyną z piłką przy nodze. Na pewno zwracaliśmy na ten element gry baczną uwagę. Staraliśmy się również trenować i dalej doszkalać nasze ustawienie, w którym występujemy od zeszłego sezonu. Nie ignorowaliśmy jednak żadnego innego aspektu. Przygotowywaliśmy się bardzo sumiennie. Ćwiczyliśmy różne warianty defensywne i ofensywne. Wiemy w jaki sposób będzie grało Bodø/Glimt, więc będziemy chcieli się im przeciwstawić. Wszystko od A do Z zostało przećwiczone. Teraz czas na mecz - mówi przed środowym spotkaniem 1. rundy el. Ligi Mistrzów Bartosz Slisz.

- Na pewno piłkarze Bodø/Glimt będą bardziej przyzwyczajeni do tego boiska, bo na co dzień rozgrywają swoje mecze ligowe na sztucznej murawie. My jednak nie skupiamy się nad tym. Dla obydwu drużyn boisko będzie takie samo. Nie ma co gdybać i szukać wymówek. W LTC trenowaliśmy na sztucznej nawierzchni, podobnie będzie we wtorek, gdy odbędziemy oficjalny trening na głównej płycie stadionu. Jestem pewny, że będziemy na to gotowi.

- Nie będziemy kalkulować. Wiemy, że zasada bramek zdobytych na wyjazdach została zniesiona, ale nie myślimy o tym. Mamy swój plan i zamierzamy go realizować. Dla ogółu rozgrywek zniesienie tej zasady może mieć pozytywne skutki. Mecze powinny być jeszcze ciekawsze i bardziej emocjonujące. Drużyny nie będą tyle kalkulowały, a samo widowisko zyska na zainteresowaniu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
qwerty - 06.07.2021 / 20:25, *.chello.pl

Plan jest zawsze i pozniejszy wpierd... tez.

odpowiedz
KamilA - 06.07.2021 / 14:07, *.124.39

Furman w Płocku

odpowiedz
ajg - 06.07.2021 / 12:58, *.t-mobile.pl

Pazdan,Podolski to już weterani!
Być może Podolski przyciągnie kibiców na mecze Górnika ale wątpię,żeby miał decydujący wpływ na wyniki sportowe!
W ich wieku Astiz,Lewczuk już nie mogą grać w extraklasie,to już nie ten poziom!
My mamy Boruca!Tylko,że bramkarz w tym wieku jeszcze może być klasą!

odpowiedz
Hugon - 06.07.2021 / 23:44, *.vectranet.pl

@ajg: Gruby z tą klasą to w 3 lidze będzie miał pod górkę.

odpowiedz
:)) - 06.07.2021 / 10:59, *.centertel.pl

Pazdan w Jagiellonii

odpowiedz
LM - 06.07.2021 / 08:25, *.tpnet.pl

Planem KIBICOW jest awans innej opcji nie ma !!

odpowiedz
:) - 06.07.2021 / 07:45, *.chello.pl

Podolski w Górniku

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.