fot. Woytek / Legionisci.com

22 zawodników leci do Bodø

Woytek, źródło: Legia.com

22 legionistów znalazło się w kadrze zespołu Czesława Michniewicza na pierwsze pucharowe spotkanie Legii z Bodø/Glimt. Mistrzowie Polski o godzinie 9 wyruszą do Norwegii samolotem czarterowym.

Bramkarze: Artur Boruc, Cezary Miszta, Kacper Tobiasz

Obrońcy: Joel Abu Hanna, Mateusz Hołownia, Artur Jędrzejczyk, Mattias Johansson, Filip Mladenović, Maik Nawrocki, Mateusz Wieteska

Pomocnicy: Andre Martins, Josue, Bartosz Kapustka, Jakub Kisiel, Luquinhas, Ernest Muci, Kacper Skibicki, Bartosz Slisz

Napastnicy: Mahir Emreli, Kacper Kostorz, Rafael Lopes, Szymon Włodarczyk

* * *

Nieobecni:
Bartłomiej Ciepiela, Josip Juranović, Wiktor Kamiński, Jehor Macenko, Tomas Pekhart, Lindsay Rose, Maciej Rosołek, Kacper Skwierczyński, Jasur Yaxshiboyev

WYNIKI SONDYCzy Legia awansuje do 2. rundy eliminacji Ligi Mistrzów?
SUMA GŁOSÓW: 24020
START: 15.06.2021 / KONIEC: 14.07.2021

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
KP - 06.07.2021 / 14:48, *.plus.pl

Tym co nie wierzą w Klub i zwycięstwo niech spadają i se kibicują Amice gamonie

odpowiedz
bie/L/sko - 06.07.2021 / 15:57, *.master.pl

@KP: Głos rozsądku. Szacun kolego

odpowiedz
Darek - 06.07.2021 / 20:19, *.t-ipconnect.de

@bie/L/sko: Głos rozsądku tylko do jutra.A jutro uslyszymy od zawodników że ten dwumecz nie jest jeszcze przegrany.A od trenera że ten mecz dostarczył nam dużo materiału do analizy.

odpowiedz
Elquatro - 06.07.2021 / 13:16, *.chello.pl

grać może tylko jedenastu jakby co

odpowiedz
WL - 06.07.2021 / 09:04, *.tpnet.pl

LEGIO - autobus i kontra to cel osiagniecia korzystnego wyniku !!

odpowiedz
LM - 06.07.2021 / 08:49, *.tpnet.pl

P. Jaxshiboyev dalej odpoczywa to mamy pozytek !!

odpowiedz
Sebo(L) - 06.07.2021 / 08:43, *.master.pl

Jasur Yaxshiboyev piłkarz widmo.Niby jest a jednak go nie ma.

odpowiedz
Grooby - 06.07.2021 / 10:02, *.plus.pl

@Sebo(L): przyszedł jak już ruszała liga, oczywiście nieprzygotowany, kontuzja, kontuzja, koronka, nieprzygotowany a kasa się zgadza od pół roku

odpowiedz
Sputnik 44 - 06.07.2021 / 11:47, *.vectranet.pl

@Grooby: ale modli się za Legie! I co? Mamy Mistrzostwo? Mamy! Teraz niech wymodli LM!

odpowiedz
Wolfik - 06.07.2021 / 13:31, *.mm.pl

@Sebo(L): W naszym klubie pozycja "Loch Ness" zawsze godnie obsadzona.

odpowiedz
zoom - 06.07.2021 / 08:34, *.plus.pl

Niepokoi mnie brak w składzie Rasiaka :-) A tak na serio to POWODZENIA!!!

odpowiedz