Wiktor Piec
REKLAMA

Zapasy

Wyniki legionistów w finale OOM

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Pabianicach odbyły się finały Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w zapasach w stylu klasycznym, w której wystartowało dwóch zawodników Legii. Wiktor Piec w kat. -65kg zajął 11. miejsce, zaś Michał Puchalski w kat. -80kg został sklasyfikowany na miejscach 11-12. Piec po wygranej z Janem Książkiem (ZKS Granica Gdańsk) 5-0, przegrał z Mateuszem Dawidem (AKS Piotrków Tryb.) 1-5 oraz Michałem Aniołem (KS Sobieski) 1-8.

Puchalski po pokonaniu Stanisława Fussy'ego (AKS Piotrków Tryb.) 9-0, przegrał z Piotrem Chełkiem (Unia Swarzędz) 0-3 oraz Adamem Fietzem (KS Sobieski) 3-5.

W klasyfikacji drużynowej Legia została sklasyfikowana na miejscach 35-38.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.