Mahir Emreli - fot. Woytek / Legionisci.com

Debiut i pierwsze gole Emreliego w Legii

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Mahir Emreli zadebiutował w Legii Warszawa. Pozyskany latem napastnik wyszedł w podstawowym składzie w meczu 1. rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów z Bodø/Glimt. W 41. minucie Emreli dostawił nogę do piłki i zdobył swojego pierwszgow barwach stołecznego zespołu. W drugiej połowie wykorzystał podanie Kacpra Skibickiego i ładnym strzałem z linii pola karnego podwyższył na 3-1. Boisko opuścił w 79. minucie, a wszedł za niego Rafael Lopes.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
Or(L)ando Sa - 07.07.2021 / 21:15, *.centertel.pl

Hej Admin
Sierra sierra india juliett Krzeszczowi...
lubicie to...

odpowiedz
Wawa - 07.07.2021 / 20:51, *.chello.pl

Jedza i wtes ech zenada
Co oni robią na treningach albo olewają
ALBO SA PO PROSTO TACY SŁABI I LEPSI NIE BĘDĄ WIEC PA PA I SZUKAĆ NASTEPCÓW

odpowiedz
Szymon - 07.07.2021 / 21:10, *.tailcarve.us

@Wawa: Jędza? może Ci chodziło o Ślisza?

odpowiedz
Tomasz - 07.07.2021 / 20:50, *.centertel.pl

Coś z tego może być

odpowiedz
Krys008 - 07.07.2021 / 20:21, *.vectranet.pl

Emreli kocur, drugi Nikolic. Zawodnikiem meczu zdecydowanie Luqi!

odpowiedz
lol - 07.07.2021 / 20:01, *..

obrona sito

odpowiedz
FI(L)IP - 07.07.2021 / 20:00, *..

Emreli ma więcej goli w oficjalnych meczach Legii niż występów. Bardzo ładnie to wygląda.

odpowiedz
LM - 07.07.2021 / 19:01, *.tpnet.pl

Emreli i Luginhaus graja na 6 szkoda nie ma wyzszej oceny !!

odpowiedz
LW82 - 07.07.2021 / 18:03, *.243.235

Czy mi się wydaje ale słyszałem kibiców Legi ??

odpowiedz
Legijmy Tomaszów - 07.07.2021 / 20:20, *.mm.pl

@LW82: nie wydawało Ci się ja też ich słyszałem

odpowiedz
singspiel - 07.07.2021 / 20:37, *.centertel.pl

@Legijmy Tomaszów : siedzieli za bramką. to do nich podbiegł Emreli po 3 golu. chłopak już wie, że trzeba pokazać elkę

odpowiedz
LW82 - 07.07.2021 / 20:58, *.243.235

@Legijmy Tomaszów : Kibic to jednak da rade (L)

odpowiedz