fot. Piotr Kucza / FotoPyK

Na żywo

LIVE!: Bodø/Glimt 2-3 Legia (KONIEC)

Redakcja

Bezpośrednią transmisję z meczu Bodø/Glimt - Legia Warszawa przeprowadzi stacja TVP Sport. Spotkanie dostępne będzie także w internecie na sport.tvp.pl. Początek o godzinie 18:00.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE!

BODØ/GLIMT - LEGIA
1 2.16 X 3.45 2 3.47

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (79)

+dodaj komentarz
grzesiek - 07.07.2021 / 21:01, *.centertel.pl

Ustawili u bukmacherow?????

odpowiedz
atmosferić - 07.07.2021 / 20:11, *.orange.pl

Żenujaca postawa Legii - rywal byl wyraznie do rozgromienia dzis - ewidentnie pod forma i bez najlepszych skrzydlowych dodatkowo super lewy obronca wypada z kontuzja w 1 polowie.

A co robi Legia ? daje sobie wbic 2 gole i praktycznie sprawa awansu otwarta.

Tchorzostwotaktyczne w tupowo Polskim kunktatorskim minimalistycznym stylu.

Dodakowo graja w 11 na 10 i Bodo ma onicjatywe i pilke.

Nienawidze polskiej mentalnosci i polskiej pilki - rzygac sie chce.

Z taka mentalnoscia sie nie da wejsc dl LM.

odpowiedz
curragh - 07.07.2021 / 20:19, *.centertel.pl

@atmosferić: Legia przed sezonem ogrywa drużynę, która cały czas gra. jak sprawa awansu otwarta, to zagraj na to super Bodo

odpowiedz
B - 07.07.2021 / 20:22, *.master.pl

@atmosferić: ty tak od siebie, czy na czyjąś polecenie tak piszesz

odpowiedz
Burmistrz - 07.07.2021 / 20:08, *.play-internet.pl

Ważne zwycięstwo. Panowie ( forumowicze), każdy z nas wolałby 1-3, ew. 0-2. Prawda jest taka że wygraliśmy 2-3. Z tego powinniśmy się cieszyć. Zostawmy przynajmniej na chwilę nasze żale. Dziś ukochana wygrała i to nas wszystkich jednoczy. Pozdrawiam serdecznie

odpowiedz
Alt - 07.07.2021 / 19:52, *.inetia.pl

Jak na pierwszy mecz nie było najgorzej. Przed spotkaniem wynik bralibyście w ciemno.

odpowiedz
filand - 07.07.2021 / 19:45, *.t-mobile.pl

Legia to fajna,cool i zajebista drużyna. Zamiast "rybaków" puknąć 5:1 to dramatycznie w przewadze walczą o utrzymanie 2:3...mentalność Michniewicza?

odpowiedz
Eduardo - 07.07.2021 / 19:55, *.toneticgroup.pl

@filand : chłopie wygraliśmy a ty masz jeszcze problemy.

odpowiedz
Sebo(L) - 07.07.2021 / 19:58, *.master.pl

@Eduardo: niektórym niestety nie dogodzisz za ..uja. Malkontenctwo mają we krwi i zawsze coś im nie będzie pasowało.

odpowiedz
Szymon - 07.07.2021 / 19:40, *.chello.pl

Mladeno ultra dno w obronie, tylko macha gałęziami

odpowiedz
Szpic - 07.07.2021 / 19:37, *.chello.pl

Skibicki w defensywie jest dnem.

odpowiedz
kermit - 07.07.2021 / 19:38, *.chello.pl

@Szpic: ale w ofensywie ma 2 asysty.

odpowiedz
Boruc znowu.przyspawany - 07.07.2021 / 19:37, *.centertel.pl

Jak on jest zespawany z tą linią....

odpowiedz
456 - 07.07.2021 / 19:35, *.chello.pl

Slisz do wymiany.

odpowiedz
jim - 07.07.2021 / 19:31, *.tpnet.pl

Emreli chyba długo u nas nie zadomowi, gość ma papiery na dużo lepszą ligę

odpowiedz
grzesiek - 07.07.2021 / 19:26, *.centertel.pl

Ohoh oho oh oh ohhhhh
Nie zesrajcie sie
A co jesli necz kupiony niskim kosztem? :)

odpowiedz
singspiel - 07.07.2021 / 20:17, *.centertel.pl

@grzesiek: czy to nie ty, frajerze, chciałeś grać na Bodo? dzwoń do providenta

odpowiedz
kermit - 07.07.2021 / 19:25, *.chello.pl

No i co płaczki. Skibicki be, Azer be ... kuźwa "znafcy".

odpowiedz
Marian - 07.07.2021 / 19:21, *.co.uk

Emreli TOP!

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 07.07.2021 / 19:19, *.centertel.pl

Szczekaj Krzeszczu szczekaj

odpowiedz
cala obrona won. tam musza byc ludzie pokroju emreli tylko obroncy - 07.07.2021 / 19:17, *.chello.pl

Won

odpowiedz
PLEBAN - 07.07.2021 / 19:21, *.centertel.pl

@cala obrona won. tam musza byc ludzie pokroju emreli tylko obroncy:


Chłop już dwie asysty a ty kocopoly gadasz. Typie ty

odpowiedz
Gienek - 07.07.2021 / 19:16, *.play-internet.pl

Ku.wa jaki ten Skibicki jest cienki... Czesiek zdejmij go natychmiast!

odpowiedz
Po(L)ubiony - 07.07.2021 / 19:22, *.chello.pl

@Gienek: Pieprzysz kolego.

odpowiedz
przega - 07.07.2021 / 19:27, *.mm.pl

@Gienek: byś go zdjął i nie byłoby trzeciej bramki

odpowiedz
Cziko - 07.07.2021 / 19:09, *.jmdi.pl

Niestety nie mamy obrony.

odpowiedz
Pawel - 07.07.2021 / 19:05, *.t-mobile.pl

Czy bramki na wyjezdzie juz sie nie licza od tej rundy??

odpowiedz
macest - 07.07.2021 / 19:10, *.tpnet.pl

@Pawel: tak, (L)egia nie będzie miała bonusa z tych dwóch bramek

odpowiedz
Hakowy - 07.07.2021 / 19:02, *.centertel.pl

Boruca w tym wieku już nikt nie nauczy gry na przedpolu...szkoda.

odpowiedz
LM - 07.07.2021 / 18:57, *.tpnet.pl

P.Sedzio prosimy sedziowac obiektywnie !!

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 07.07.2021 / 18:55, *.petrotel.pl

Podobało mi się pierwsze 5 min i potem ze 3 akcje, a tak poza tym to stara bieda mimo, że Bodo wiele nie pokazało.

odpowiedz
Sebo(L) - 07.07.2021 / 18:59, *.master.pl

@vadisodjidjiaofoe: wybacz ale grając na sztucznej trawie przy rzęsiście padającym deszczu przez całe 45 minut spodziewałeś się czegoś więcej?

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 07.07.2021 / 19:02, *.petrotel.pl

@Sebo(L): w ogóle się niczego nie spodziewałem. Jestem mimo wszystko pozytywnie zaskoczony, że prowadzimy.

odpowiedz
macest - 07.07.2021 / 19:06, *.tpnet.pl

@vadisodjidjiaofoe: prowadzimy tylko dlatego, że Bodo popełniło błędy... i należy się cieszyć, że w ogóle prowadzimy...

odpowiedz
Dsa - 07.07.2021 / 19:58, *.orange.pl

@macest: to stwierdzenie to największa głupota jaką w ostatnim czasie przeczytałem???? piłka nożna właśnie na tym polega, drużyna która wygrywa korzysta z błędów drużyny przeciwnej

odpowiedz
Sebo(L) - 07.07.2021 / 18:55, *.master.pl

1 połowa za nami i poza niepotrzebnie straconą bramką do szatni gra Legii wygląda naprawdę dobrze.Widać,że sztuczna nawierzchnia nie jest sprzyjająca ale akcje "Wojskowych" mogą się podobać.Na tle drużyny,która jest w pełni sezonu i gra na tej nawierzchni regularnie Legia sprawia bardzo dobre a w niektórych elementach gry jest zdecydowanie lepszą drużyną.Oby druga połowa upłynęła również pod dyktando Legii i będziemy mogli spokojnie podchodzić do rewanżowego spotkania na Łazienkowskiej. Czekamy zatem na podobne 45 minut w wykonaniu Mistrzów Polski.

odpowiedz
LM - 07.07.2021 / 18:55, *.tpnet.pl

Awansowac moze tylko LEGIA innej opcji nie ma !!

odpowiedz
Wawa - 07.07.2021 / 18:55, *.chello.pl

Witeska i jedza drewniaki dwa Boruc lipa bramka do spółki drewniaki

odpowiedz
jarekk - 07.07.2021 / 18:53, *.116.4

Jest dobrze. Emreli dobre wejście w drużynę, wyrasta na drugiego Nikolica. Uwaga dla Ślisza - jak masz piłkę to wykopuj na aut bo jak zaczynasz grać to robi się kontra rywala.

odpowiedz
WL - 07.07.2021 / 18:53, *.tpnet.pl

P.Trenerze : Mladenovic do zmiany ktory przechodzi obok meczu czy Pan tego nie widzi !!!!

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 07.07.2021 / 18:56, *.petrotel.pl

@WL: Pewnie widzi, ale nie ma zmiennika ;-)

odpowiedz
Renat - 07.07.2021 / 18:52, *.hosted-by-worldstream.net

Hardan baxmaq olar oyuna

odpowiedz
Po(L)ubiony - 07.07.2021 / 18:49, *.chello.pl

Jędza nie wyskoczył. Boruc nie wyszedł do piłki. No i gol.

odpowiedz
Tomek - 07.07.2021 / 18:49, *.chello.pl

Maldenovic przechodzi obok meczu . do zmiany gość

odpowiedz
Pusia - 07.07.2021 / 18:48, *.vectranet.pl

Brawo Mladenovic! Brawo Jedza nędza!

odpowiedz
Lupus - 07.07.2021 / 18:46, *.centertel.pl

Tak dobrze idzie naszym na sztucznej trawie, że rewanż też niech grają w LTC na sztucznej nawierzchni

odpowiedz
Kamilo87 - 07.07.2021 / 18:42, *.tpnet.pl

Jeeeeeedziemyyyyy!

odpowiedz
Po(L)ubiony - 07.07.2021 / 18:40, *.chello.pl

Sędzia z Albanii. Pozwala Norwegom faulować bez konsekwencji.

odpowiedz
Zielu - 07.07.2021 / 18:39, *.centertel.pl

Szacun dla Kapustki, doskonale unika gry... Perfekcyjnie

odpowiedz
Władeczek - 07.07.2021 / 18:21, *.vectranet.pl

Kibole Legii są na stadionie faken! Wywiesili trans "Ultras Legia". Brawo!!! Faken kończy mi się już pierwsza maciora po takim tempie na początku.

odpowiedz
Wiesiek - 07.07.2021 / 18:03, *.kompex.pl

Bardziej cieszyłem się z bramki Legii niż tej całej reprezentacji na tym eurobiznesie

odpowiedz
LW82 - 07.07.2021 / 18:02, *.243.235

Czy mi się wydaje ale słysze kibiców legi ???

odpowiedz
Mr. - 07.07.2021 / 18:51, *.virginm.net

@LW82: Zdalne nauczanie chyba Ci nie poszło,co znaczy legi.Powinno być Legii.Wstyd

odpowiedz
LW82 - 07.07.2021 / 19:00, *.wind.it

@Mr.: racja ale zdalne nauczanie to chyba ty ziomek

odpowiedz
Mr. - 07.07.2021 / 19:37, *.virginm.net

@LW82: ;))))Szanuj swoją mowę ojczystą.Używaj znaków interpunkcyjnych.Panie ziomek.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 07.07.2021 / 17:42, *.centertel.pl

Jazda z Norwegami, hej Legio jazda z Norwegami.

odpowiedz
Dimas - 07.07.2021 / 17:19, *.info.pl

Skład okey - zobaczymy jak z formą czy Czesiu dobrze ich na ten mecz przygotował:)

odpowiedz
Elquatro - 07.07.2021 / 17:13, *.chello.pl

Drużyny z Gniezna, nikt ich nie zna!

odpowiedz
Franco - 07.07.2021 / 16:53, *.plus.pl

Otwieramy dziś dzwi razem z futryną.... Jazda!!!

odpowiedz
bronek49 - 07.07.2021 / 17:02, *.chello.pl

@Franco: ale ty wspiersz młodych przy takich kibicach jak ty to każdy młody będzie miał trudno zabawiasz się w michniewicza który tylko chce by mu kupować zawodników ,wolisz ogórów z za granicy niż naszego młodego

odpowiedz
Franco - 07.07.2021 / 17:30, *.plus.pl

@bronek49: wręcz przeciwnie... bez presji bo nikt nie liczy na latwy mecz. Jednak w Legii balans miedzy sukcesem a szkoleniem mlodych powinien być inaczej wyważony.

odpowiedz
el 23 - 07.07.2021 / 16:42, *.play-internet.pl

Hołownia, Skibicki....ale mamy pakę na puchary !!! ;)

odpowiedz
Kielonek - 07.07.2021 / 16:57, *.centertel.pl

@el 23: Młodzi Polacy.Przyszłość naszej piłki.Są niedoświadczeni ale niech pokażą na co ich stać.Trenowali do trampkarzy aby zagrać w takim meczu.Zobaczymy

odpowiedz
Gienek - 07.07.2021 / 18:23, *.vectranet.pl

@el 23: To młodzi perspektywiczni POLSCY piłkarze. Lepszy byłby emeryt z Hiszpanii???

odpowiedz
Ojej - 07.07.2021 / 16:36, *.centertel.pl

Czy przepłacane gwiazdeczki daja zagrać w bieda 3 lidze Europy pucharze konferencji?

odpowiedz
curragh - 07.07.2021 / 17:29, *.atman.pl

@Ojej: a teraz to samo napisz po polsku. jak dasz radę

odpowiedz
Ojej - 07.07.2021 / 17:42, *.centertel.pl

@curragh: Czy piłkarze jednej z najgorszych lig w Europie, którzy od pięciu lat nie grają w pucharach i przegrywają z np. dużo lepszymi Azerami, a zarabiają ogromne pieniądze nieadekwatne do miernej gry mają szansę zagrać chociaż w najniższej lidze europejskiej, tj. lidze konferencji, czy to ich też przerasta. Może być?

odpowiedz
singspiel - 07.07.2021 / 18:01, *.atman.pl

@Ojej: może. tyle, że kupy się logicznie nie trzyma. jak dla ciebie piłkarze, którzy zarabiają po 300 tys euro dostają ogromne pieniądze, to chyba mam inne pojęcie ogromności. dodam, że tyle dostają ci lepsi i to w Legii. w tej lidze niektórzy piłkarze zarabiają mniej niż mój dyrektor

odpowiedz
Ojej - 07.07.2021 / 18:09, *.centertel.pl

@singspiel: Masz rację co to jest 300 tysięcy euro. Co się nie trzyma kupy, że są pośmiewiskiem Europy, że w Europie nic nie znaczą?

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 07.07.2021 / 16:32, *.petrotel.pl

https://sport.interia.pl/klub-legia-warszawa/news-legia-warszawa-wlosi-kusza-josipa-juranovicia,nId,5344477

odpowiedz
Krzeszczu - 07.07.2021 / 16:48, *.bredband2.com

@vadisodjidjiaofoe: w sumie to bylo to do przewidzenia i tylko kwestia czasu.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 07.07.2021 / 16:53, *.petrotel.pl

@Krzeszczu: już u nas nie zagra w rewanżu

odpowiedz
Krzeszczu - 07.07.2021 / 17:02, *.bredband2.com

@vadisodjidjiaofoe: Masz zapewne racje. Jedyne na co chcialbym liczyc to to ze sie szanujemy i zarzadamy pozadnej kasy a nie paczki frytek i kartonu szlugow. Aczkolwiez wiemy ze rozczochraniec jest bardziej napalony na j€€€urasy niz arab na kurs pilotarzu, wiec obawiam sie ze Juranovic pojdzie za 2-3 mln.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 07.07.2021 / 17:05, *.petrotel.pl

@Krzeszczu: w artykule piszą o 3 mln i znając Miodka to sufit, a to najlepszy kąsek w Legii. Pekhart będzie raczej tańszy niż Jura

odpowiedz
Krzeszczu - 07.07.2021 / 17:18, *.bredband2.com

@vadisodjidjiaofoe: Masakra. Pilkarza pokroju Jura, na dodatek po mistrzostwach, mozna by bylo spokojnie opchnac za 6-7 mln. W sumie chyba kazdy by to potrafil, ale nie Tapeciarz.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 07.07.2021 / 17:44, *.centertel.pl

@Krzeszczu: 7 to absolutne minimum. Inaczej każdy szlauf będzie lał ze śmiechu.

odpowiedz
singspiel - 07.07.2021 / 17:45, *.atman.pl

@Krzeszczu: zobaczymy, za ile Fiorentina opchnie tego Hiszpana. na oko ok 7 mln. za Jurę Legia dostanie 3-4 mln

odpowiedz
singspiel - 07.07.2021 / 17:47, *.atman.pl

@Krzeszczu: chociaż Francuzi twierdzą, że OM zaproponował aż 12 mln euro, a Fiorentina odrzuciła ofertę. zobaczymy, jak w tym odnajdzie się pudel

odpowiedz
Leśny Dziadek - 07.07.2021 / 19:28, *.centertel.pl

@Krzeszczu: Człowieku, ktoś się pode mnie podszywa. Nie daj się rozgrywać przez małolatów bez honoru. Nawet nie wiedziałem, że ktoś taki wpis umieścił.

odpowiedz